Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egész tűrhető az árra töbre saccoltam. ;]

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) syl5 válasza pusszycat (#1) üzenetére


syl5
őstag

Jah engem is meglepett, ennyiért a belsők szoktak menni.
Vajon hol a trükk? ;]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#3) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Fehérben Apple mellé is mehetne. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#4) Ł-IceRocK-Ł válasza macilaci78 (#3) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem tudom mennyire van jövője a lemezes adattárolási technológiának.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#5) Apika


Apika
Közösségépítő

Jól mutat, és az ára sem elrugaszkodott a valóságtól...

(#6) syl5 válasza Ł-IceRocK-Ł (#4) üzenetére


syl5
őstag

Hát jelenleg úgy tudom, hogy ha full sbs 3d filmet akarsz otthon nézni, akkor Blu-ray lejátszón kívül nem nagyon van más alternatíva. Talán valami 200k-s lejátszó van, ami image-ből is lenyomja ezeket a filmeket.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#7) Patice válasza syl5 (#6) üzenetére


Patice
nagyúr

Az újabb TV-kre kötve talán képesek lesznek ezzel a kütyüvel a 3D blu-ray-ek lejátszására is.

Vagy akár már képesek is.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#8) M107


M107
addikt

"Ezen kívül a Jamless Play funkció is beépítésre került, amivel az enyhén sérült felületű lemezek is lejátszhatók maradnak."

Meddig?

köztudomás szerint a lg optikai meghajtók lézerfejei mennek a leghamarabb tönkre a sok erőltetéstől.
Sok opálosodik is.

A Lg meghajtói nem voltak híresek a túl jó hibajavításról és a sérült lemezek beolvasásáról.

De hátha most ez sikerült nekik kipróbálnám van itthon 15 Db különböző márkájú és
hatásfokú sérült lemez.
Ha a 4 legrosszabbat beolvassa és át is írja a merevlemezre akkor gratula.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#9) lujó55 válasza macilaci78 (#3) üzenetére


lujó55
őstag

igen, ha lenne esetleg többféle színben...

(#10) Márton


Márton
nagyúr

Miért kell kiemelni a 3d bluray olvasási tulajdonságot?
Semmi extrát nem igényel a lejátszótól.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#11) james008bond válasza Márton (#10) üzenetére


james008bond
őstag

Ezt hívják úgy, hogy "parasztvakítás faktor", pénztárcanyitogató, felárat megmagyarázó "extra" funkció... :D

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#12) Márton válasza james008bond (#11) üzenetére


Márton
nagyúr

télleg! :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#13) banhammer


banhammer
veterán

Teszt mikor lesz?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) Balage76


Balage76
senior tag

SE-506AB "névvel" már kb november óta kapható ugyanez Samsungból...

[link]

(#15) Srodney válasza pusszycat (#1) üzenetére


Srodney
senior tag

szerintem,meg marha drága.majd ha 10k környékén lesz író akkor veszek , addig nem.

(#16) pusszycat válasza Srodney (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most konstatáltam h a Samsung pörkölő is ilyen árban van. De szerintem nem az a problémó hogy drága az író, hanem hogy a lemez,sajna. :(((

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#17) M107 válasza pusszycat (#16) üzenetére


M107
addikt

:D

700 Ft 25 Gb verbatim lemez nekem megéri

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#18) pusszycat válasza M107 (#17) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Max 200-at adnék érte. :K

Samsung Wave GT-8500

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) james008bond válasza M107 (#17) üzenetére


james008bond
őstag

10x drágább, mint az ugyanilyen forrásból származó Verbatim DVD. És "csak" 5x több adatot képes tárolni. Ha csak a puszta számokat nézzük.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#20) King Unique válasza james008bond (#19) üzenetére


King Unique
titán

Lehet már 500-ért is kapni,meg Verba DVD-k se olyanok már mint régen :N ,BD-be még jó a minőség,HD filmekhez,adattároláshoz is ideálisabb lassan már.
Amúgy a slim írók kicsit gyengébb minőségben írnak,mint a normál,nem :F , amúgy nem rossz BD íróba LG (de nem is a legjobb),de én lehet inkább samut vennék.

(#21) Márton válasza james008bond (#19) üzenetére


Márton
nagyúr

"Ha csak a puszta számokat nézzük."
Én inkább rakok egyszer be egy lemezt, mint 5x.
Az olvasási sebességekkel is tisztában vagy remélem.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#22) james008bond válasza Márton (#21) üzenetére


james008bond
őstag

Adattárolásra nem igazán használnám a BD-t, viszont DVD-re meg nem igazán tudok BD filmet tenni...másra jó (jobb ) mindkettő formátum, ezért írtam, ha" csak a puszta számokat 2 nézzük.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#23) james008bond válasza King Unique (#20) üzenetére


james008bond
őstag

Azért BD Verbatimot is ki lehet fogni olyat, ami nem egy TYG minőség ( 5-6 éve megírt Verba DVD TYG még most is tökéletes a lemezolvasás tesztekben ).
Én inkább LG-t vennék ( eddig lényegében csak LG íróim voltak ) és meg vagyok vele elégedve ( akiknek írtam esetleg 1-1 lemezt, még senki sem panaszkodott, hogy nem tudta volna lejátszani ), amúgy meg LG BD írás tekintetében "kicsit" több tapasztalatot szerzett, mint a Samsung. Meg anno pl RAM írásban is az elsők voltak ( tudomásom szerint ), pc boltos ismerősöm is azt gondolta, az LG nem egy minőség, de csak addig amíg ki nem próbált egy Pio-t....legutóbb már ő beszélt le Pio-ról, LG-t adott ( pedig LG olcsóbb volt, szerintem a haszna is kevesebb volt ).

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#24) Reggie0 válasza M107 (#8) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat nem tudom. A kulso LG BE06-os irom a hibas/serult lemezek beolvasasat tekintve ezerszer jobb mint a notebookomban levo Pioneer iro. Raadasul mar tobb mint 3 eves az LG es nincsen semmi baj a lezerfejjel.

Viszont a Maxell BD-R lemezeket keruljetek el, 1 ev utan sorra mennek tonkre. (ITEM# 58704000)

(#25) Márton válasza james008bond (#22) üzenetére


Márton
nagyúr

Én használom adattárolásra, semmi gond, és nem 1 hónapja kezdtem írni :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#26) james008bond válasza Reggie0 (#24) üzenetére


james008bond
őstag

Retek RITEK. Sajnos, még az 1 évest se mindig bírják ki. Memorex még ennél is rosszabb.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#27) King Unique válasza james008bond (#23) üzenetére


King Unique
titán

A verba BD-k azért jók,igaz az is már nem "made in Japan",hanem Taiwan,de tesztek alapján az is bőven jó ! :K TY verba dvd-t ma már nem kapsz (elég régóta),az egy dolog,h régebbről van és perfekt,nekem is,de mostani dvd-ik egy része rakás sz@r,elég lutri... DVD íróba meg régi Pio-k eléggé ott voltak (jobb lazán ,mint LG),a mostaniak meg QSI írók,nem eredeti Pioneer-ok,BD íróba viszont a legjobb a Pio,LG se rossz,de nem is jobb nála (fw update is híresen gyenge lg-nél).
Lehet több tapasztalat van LG-nél BD-be,de samsung-ok se rosszak,amúgy ha külső kéne,inkább vennék egy normál méretű Pio BDR 205/206-ot és beletenném egy 5,25" mobilrackbe,nem ilyen sz@r slim írókkal szórakoznék.
Amúgy milyen lG íróid vannak,mert régebbi szériások valóban jók voltak,de újak nagy rakás....,BD íród van :F

[ Szerkesztve ]

(#28) james008bond válasza King Unique (#27) üzenetére


james008bond
őstag

HL-DT-ST BD-RE BH10LS30 1.01-A0 ( LG )

HL-DT-ST BD-RE GGW-H20L YL05 ( LG )

Lemez tesztelésre:

TSSTcorp DVDWBD SH-B123L SB02 ( Samsung )

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#29) Reggie0 válasza james008bond (#26) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat igen. Az erdekes, hogy ugyan ebbol a szeriabol a BD-RW lemez viszont hibatlanul birja.

(#30) james008bond válasza Reggie0 (#29) üzenetére


james008bond
őstag

Mert az úgy emléxem nem RITEK.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.