Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Most minden gyártó ráfeszül erre az ISO 12800 plusz 2 mp záridő őrületre, amit kézből megold a szoftver. Nagyszerű.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) Juhaszatti válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez mondjuk jó dolog, erre nyugodtan ráfeszülhetnek. Vannak sokkal rosszabb trendek a mobilvilágban, amire kevésbé jó ha ráfeszülnek.

(#3) Plazmacucci válasza Juhaszatti (#2) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Van benne valami. De a szoftver taníthatná is a felhasználókat fényképezni, mert azt láthatóan a többség nem tud.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) MikeWazowski válasza Juhaszatti (#2) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1
Azért ne legyen már minden probléma. Samu S10-re pl. eszméletlen jó lett az éjszakai mód.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5) Juhaszatti válasza MikeWazowski (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Bizony, az nekem is nagyon bejön. Meglepett hogy nagyobb a mozgástere, mint amiket manuálisan a pro módban állítani lehet.

(#6) Drakmusz válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Drakmusz
őstag

Az elkészült végeredmény nekem személy szerint egyik modellnél sem tetszik, ez van.
A sajátomon is inkább nappal használom.
De most ez az új trend, nincs mit tenni.
A közösségi oldalakra jó lesz.
Gyengén megvilágított ferde buszmegálló, a rommá fényképezett Országház, az árokpart mellett menekülő éjjeli sün és hasonló nyalánkságok.....:)

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#7) Plazmacucci válasza Drakmusz (#6) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Egy menekülő sün esetében lehet már bajban lenne a szoftver :P

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Zsír :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9) atike


atike
nagyúr

Javulni fog az automatikus témafelismerés... Hurrá... :) Az éjjeli mód bővítése az ellenben nem rossz dolog.

(#10) J.varga7 válasza Plazmacucci (#3) üzenetére


J.varga7
tag

Ha már itt tartunk én nagyon örülnék egy olyan cikknek vagy oktató céllal készült anyagnak, ami az egyszeri felhasználóknak megmutatná a telefonok kameráiban lakozó rejtett potenciált. :) Vagyis, hogy mile való a profi mód a telefonok kameraszoftverén. Ha valaki tud egy cikket vagy youtube videót a neten ami erre fekszik rá (akár angolul), kérem, hogy linkelje a válaszba. Most vettem egy Oneplus 7 PRO-t és szeretnék tanulni :)

Don't waste your time, or Time will waste you

(#11) akaido válasza J.varga7 (#10) üzenetére


akaido
addikt

[link] Igaz ez Huawei Mate 10-ről szól.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#12) J.varga7 válasza akaido (#11) üzenetére


J.varga7
tag

Köszönöm szépen a linket! :)

Don't waste your time, or Time will waste you

(#13) akaido válasza J.varga7 (#12) üzenetére


akaido
addikt

Nincs mit, remélem segít.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.