Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) razorbenke92

A proximity sensor ezen a mobilon rendben van?

A Homtom S8 egy tök jó telefon lenne, ha nem rakná le fater a hívásai felét, amikor a füléhez veszi a telefont.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#2) #78600448 válasza razorbenke92 (#1) üzenetére


#78600448
törölt tag

Hát szó-szó.. Néha én is csak nézem le ne vágja a hívást.

(#3) Castell


Castell
aktív tag

Nekem egy Doogee X5 Prom volt, xar technika mindkettő szerintem. És állítólag a Homtommal összetartoznak. Hál Istennek kezdenek kikopni a piacról, ugyanis a Xiaomi szétverte őket az alsó szegmensben is.

[ Szerkesztve ]

(#4) prolad


prolad
őstag

Én úgy tudom, hogy a HomTom a Doogee budget márkája. Na most amilyen cuccokat a Doogee gyárt én már azt is messzire kerülöm, ezek után milyen lehet a budget verzió.

(#5) d@vee válasza prolad (#4) üzenetére


d@vee
őstag

Akkor a Homtom még a házban sem fog megfordulni. A Doogee is budget sz@r, már bocsánat, de ha ezt képesek még lejjebb alázni, akkor nem is csodálkozok.

Ja

(#6) Castell válasza prolad (#4) üzenetére


Castell
aktív tag

Ha igaz, ha nem, kiveri a bizosítékot, hogy ennek a gyenge Doogee-nak almárkája is van. Továbbá az is erősíti, hogy ne vegyek HomTom vagy Doogee telefont, hogy pl. árukeresőn sincs értékelhető modelljük az alsó szegmensben. Új modellként kiadnak egy olyan telefont, amiben mali mp 400-as gpu van és csak 3G-t tud. Anno a MA-n megkapta a Doogee X5 Pro a különösen ajánlott plecsnit, de azóta mindkét márkánál csak lejtmenet van...

[ Szerkesztve ]

(#7) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Elsőre se kellett volna megvenni. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) #78600448 válasza Castell (#6) üzenetére


#78600448
törölt tag

Így van..

#Csapoati: nem volt több keret, a többi telefon meg 1/8-s volt..

[ Szerkesztve ]

(#9) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

víruskeresőt nem futtatál rajta? a doogee x5 max pro anno tele volt gyárilag fertőzött rendszerfájlokkal amik nem a kínai webáruházban kerültek fel rá, mert itt a gyári rendszer is fertőzött volt amit a gyártó a közösségi fórumán osztott meg... amúgy a doogee és a homtom egy azon cég...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#10) Sanya válasza Castell (#6) üzenetére


Sanya
nagyúr

olyan plecsnit a prohardveren pénzért lehet venni.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#11) #78600448 válasza st3v3np3t3r (#9) üzenetére


#78600448
törölt tag

3-t is, de nem talált. Valami xhelper, kprotect és H2O free icon pack vagy mi fene amik nem gyári appok voltak, de ezekből a kprotectet ha jól emlékszem a rendszer tiltotta egy darabon.
Törölgetnem kellett őket, de "kopp-kopp" nem kerültek fel újra... szerencsémre.

(#12) Csapoati válasza Sanya (#10) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mennyiért? Forrás?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) Sanya válasza Csapoati (#12) üzenetére


Sanya
nagyúr

Igen, van forrás, kirakták a weboldalukra. Ellenforrás? tényleg konzekvensek minden cikkben, komolyan?
TÉnyleg minőségi írások készülnek, minőségi tesztek, láss egy példát tegnapról:

"Nem sikerült rosszul a Dell G3 3779, de úgy érezzük, hogy hiba volna a „gamer” kategóriába besorolni, tudniillik a gamerség legfontosabb jellemzői hiányoznak belőle: először is, teljesen elmaradt a feltűnő dizájn, nincs rajta egyetlen RGB-s egység sem."

[link]

Egy játékra szánt notebookban nem az a rossz, hogy nem csillog-villog, nem RGB-s, hanem hogy vérgyenge.

Össze-vissza pontoznak, nem lepne meg, hogy ha lenne olyan opció, hogy pluszplecsni.

Másik a 25.000 forintos telefonért 2015-ben, melyben 512mb ram volt androiddal:

"Néhány hónappal ezelőtt valószínűleg nem mondtuk volna meg, hogy egy Doogee készülék kap Különösen Ajánlott plecsnit, ennyi pénzért azonban még a lokalizációs gondok és a nagyon harmatos kamera ellenére sem adhatunk neki mást."

Különösen ajánlott
[link]

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#14) Chaser válasza Csapoati (#12) üzenetére


Chaser
titán

ha kicsit belegondolsz, olyan fergeteges ajánlók vannak, hatalmas akciókkal, h sokszor a sarki boltban olcsóbb az adott termék ( : szóval jah, van benne valami amit mond - persze egyéb "bizonyítékom" nincs -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#15) Castell válasza Sanya (#13) üzenetére


Castell
aktív tag

Ma már minden "finanszírozási" alapon működik, mint pl. az adac gumitesztek is, kivételek persze vannak. És ott vannak még a szakújságírási anomáliák is, amit említesz, hogy mitől gamer egy laptop... De minden éremnek két oldala van, ugyanis egy gamer eszköz ma tényleg attól gamer, hogy megvannak azok a stílusjegyek, amit a mai trendek követelnek, vagyis a vásárlók sem néznének rá egy gamernek mondott laptopra, ha nem lenne feldíszítve.

(#16) Chaser válasza Castell (#15) üzenetére


Chaser
titán

de ha nincs meg a belbecs, akkor gamer sem lesz az adott eszköz, hiába csillivilli' meg sugárban hányja a csillámpónis' effekteket, max bazári lesz

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#17) #78600448 válasza Chaser (#16) üzenetére


#78600448
törölt tag

+1 sajnos így van, többet a külsőre, keveset a belsőre.

(#18) Csapoati válasza Chaser (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az az ajánló, nincs köze a tesztekhez.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) Chaser válasza Csapoati (#18) üzenetére


Chaser
titán

Az oke, de ha ott megy a suskus', honnan tudod h mashol nem?
Engem nem befolyasol egyik sem, ha mar itt dontok valami mellett, akkor velemenyek alapjan

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20) Csapoati válasza Chaser (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja most akkor tippelgetünk vagy kijelentünk? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) Chaser válasza Csapoati (#20) üzenetére


Chaser
titán

nyilván tipp, amikor 300k-s gépet ajánlgatnak noname táppal, én mindent el tudok képzelni ;]
ilyen tomtom csodára meg plecsnit adni, hát izé
de mondjuk tv-knél is láttam már érdekes értékelést
mondom, engem nem érint, de nem fogadnék rá, hogy a tesztek teljesen elfogulatlanok

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#22) Castell válasza Chaser (#21) üzenetére


Castell
aktív tag

Az a noname táp (njoy) inkább egy belépő oem. Nbase vagy Approx tápoknál mérföldekkel jobb. Persze a 300 ezres gépbe biztos nem ezt raknám...

Múltkor meg is kérdeztem a táp topikgazdát, hogy ki az oem gyártója jelenleg az njoy tápoknak, de nem jött válasz, viszont fikázás az volt. Korábban tesztelték ezeket a tápokat, akkor kiderült, hogy az ATNG a gyártó, és kapott is plecsnit.

Megjegyzem, hogy anno a teszt miatt is vettem egy njoy tápot és nemrég adta fel, 6 év után. Nem vitt magával semmit, csak csendben elmúlt. Azóta változott velem is a világ, és most egy Chieftec van, ami Sirtec beles...

(#23) Csapoati válasza Chaser (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azok ott valóban szponzorált írások (a hazai pálya). A tesztek meg más lapra tartoznak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) BoB


BoB
veterán

Azt hittem Tomtom GPS kifigurázása következik, de tévedtem.

Homtom... te jó isten, mekkora gagyiság :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#25) #78600448 válasza BoB (#24) üzenetére


#78600448
törölt tag

Bizony... saját káromom tanultam.

(#26) Chaser válasza Castell (#22) üzenetére


Chaser
titán

ha már nem tudni ki a beszállító, az baj, még a "nagy" neveknél is változik a beszállító, egy tápra alapozni nem lehet
ha van fsp olcsóbban, ami biztosan jó, az is baj - illetve nem baj, de azt kellene belerakni minimum -

Csapoati
sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom :N ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.