Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) bambano válasza flymi (#19) üzenetére


bambano
titán

érdemes típusismerettel keresni a használt autók között, mivel g astrából sosem volt 1.2-es dízel. Tehát 1.2-es benzinest láthattál.

Hogy melyik a szebb, az szubjektív, a focus vagy 6 évvel újabb tervezés, ezért lehet modernebb.

"Szerintem meg keretösszegen belül vagyunk": én nem a költségkereted vitatom, hanem azt, hogy azonos áron jobb g astrát vagy hasonló g astrát olcsóbban vehettél volna. eleve felsoroltál annyi hibát, amennyinél már nem lett volna szabad megvenni ezt az autót.

"3F "szabály" szimplán hülyeség.": vettél egy rozsdás, nyaka véres fordot. a 3f-ből egy igazolva lett, te írtad le a bizonyítását.

"Motor-kasztni sorrend is jó, de fordítva is. Szerintem nem lényeg melyik a dobogós.": szerinted. majd az élet megtanít, hogy motorikus hibát sokkal egyszerűbb javítani, kasztnit javítani mindig drágább, bonyolultabb és lassabb.

"Vezérlés mint említettem megvolt, van még benne pár ezer kilométer. De azt is meg lehet oldani 30 párezerből, de csak azért h te jobban aludj éjjelente most nem fogom meglépni.": engem nem zavar, hogy lecserélteted-e. az se zavar, ha elszakad a vezérlés és lerúgja a hengerfejet. Téged fog zavarni, ezért lenne érdemes mások jótanácsait megfogadni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.