Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flurider


flurider
aktív tag

Üdv

Azoknak ajánlom irományom, akinek nem sikerült újratelepítenie a pendrive-os megoldással a notiját amiben nincs optikai meghajtó.
5 verziót próbáltam korábban, kevés sikerrel :W

Ez garantáltan működik.

flu

Csillagkörü Litér

(#2) Fecogame válasza flurider (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

Hát igen, de a pendrive-ra egyszer felmásolom módszer egyszerűbbnek tűnik, mert az is lenne

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

akkor már összekötöm hálózaton a két gépet, átmásolom a telepítőt és elindítom a netbookról :)

(#4) flurider válasza Fecogame (#2) üzenetére


flurider
aktív tag

A pendrájvossal az a gáz, hogy nem minden géppel működik. Én 5 verziót próbáltam. Ha olvasol fórumokat láthatod, hogy nem minden gépen működnek ezek. Hol az egyik nem hol a másik nem, nekem egyik sem ;<

Mindegy, aki azt nemszereti, vagy akinejk nem működik, az szeresse ezt (is)

Csillagkörü Litér

(#5) flurider válasza aero. (#3) üzenetére


flurider
aktív tag

Csináltam olyat is egyébként, hogy rendszerindító lemezről bootoltam, rámásoltam a pendriveról az i386 mappát, de akkor meg nem találta a végfelhasználói licenszszerződést ( :F )

Mindegy, ez is egy alternatíva.

Csillagkörü Litér

(#6) ABE


ABE
őstag

Szvsz netbook tulajdonosoknak érdemes pár ezrest rászánniuk, hogy ne kelljen ilyennel szívni. Itt az aprók között láttam pl. USB-s CD olvasót 5e-ért, vagy 8e-ért DVD írót. Ennyit szerintem megér, már csak az archiválás miatt is érdemes egy írót beszerezni. Win7-nél meg simán megoldható a pendrive-ról való telepítés. :)

Egyébként okos probléma áthidalás, de én a helyedben rábeszélném a netbook tulaját, hogy inkább invesztáljon bele egy olcsó USB-s meghajtóba. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Gergő_


Gergő_
őstag

a napokban az unetbootinnal próbáltam ki pendrájról az ubuntu live részét rendesen ment, elég egyszerű a program is
ezt próbáltad?
szerk :D
összekevertem a programokat a winsetupfromusb progit használtam ubuntura is
de az unetbootin se lehet rossz

[ Szerkesztve ]

(#8) #43960832


#43960832
törölt tag

Ha mondjuk van is egy cd/dvd meghajtód, egy ilyen külső ház 5-7 ezer ft körül mozog, ami nekem rohadt sok ahhoz hogy szétgányoljam.

(#9) flurider válasza #43960832 (#8) üzenetére


flurider
aktív tag

hát nemtom, csak annyit értsetek meg, hogy ezt azok szeressék, akiknek nem megy más. Én meguntam a sok ideoda pendrájvozást, így ezt csináltam, most fasza a rendszer.
A külső ház szétgányolása meg... Azt hogy kiveszed a csavarokat belőle, az nemgáz, nemkellilyen transformers-es átalakításokat csinálnivele, csak hozzéférhetővé kell tenni a csatlakozókat. Semmi visszafordíthatatlan mók.

over

Csillagkörü Litér

(#10) flurider válasza Gergő_ (#7) üzenetére


flurider
aktív tag

Megnézem, de egyenlőre megoldódott a dolog. (egyébként a többivel is ez volt a gond, hogy simán mennie kellett volna. Winflash progi pl megcsinál mindent, bebootol, felmásol mindent, de az se ment. Nem bénáztam, nem csak nekem, volt akinek ment, volt akinek nem ;< )

Kösz azért..

Csillagkörü Litér

(#11) Gergő_ válasza flurider (#10) üzenetére


Gergő_
őstag

tudom én, ez inkább gépfüggő sajnos
megnéztem és mégis az unetbootinnal játszogattam :)

(#13) upszilon


upszilon
őstag

Sziasztok!

Linuxos noteszre tennék WindowsXP-t. Méghozzá külső USB-s winyóra. (A belső winyót nem szeretném módosítani.) Csinált már valaki ilyet?

(#14) upszilon válasza upszilon (#13) üzenetére


upszilon
őstag

Senki sem tud nekem segíteni?

(#15) flurider válasza upszilon (#14) üzenetére


flurider
aktív tag

Nade mi a gond?

Csillagkörü Litér

(#16) caprine válasza upszilon (#14) üzenetére


caprine
aktív tag

Ez engem is érdekelne. Egyik ismerősnek a már nem garis laptopjában elromlott az alaplapi csati, hol látja a belső vinyot, hol meg nem. Van egy külső vinyoja, arról futtatná az OS-t XP vagy W7 érdekelné.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#17) McKane


McKane
senior tag

hát én nem xp-t raktam volna már.. bár kinek a pap,kinek a másik.

de win7-nél van valami microsoft-os szoftver is ilyen esetre.. ha usb-ról akarnánk telepíteni.

(#18) djwory válasza flurider (#1) üzenetére


djwory
csendes tag

Akinek hasonló problémája van még töltse le a winsetupfromusb progit azzal rakja a rendszert a pendrive-ra és működni fog. Nekem be vált.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.