Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

korrekt. Ez valami kampány, vagy multi volt?

(#2) fLeSs válasza JoeYi (#1) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Aliens vs Predator MP Demo FFA - Alien "bemutató" ;]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#3) <NewL>


<NewL>
addikt

itt van egy próbálkozó szerencsétlen :DD
durva ez a játék

There's an app for that

(#4) JoeYi válasza fLeSs (#2) üzenetére


JoeYi
őstag

akkor ral gamereket kaptál szét hipphopp? Komolyan mondom gyp-s AI-knak tűntek :D Gondolom szegény marin nemsokat lát sötétben

(#5) <NewL>


<NewL>
addikt

néztem pár gameplayt,az embereknek a legsz@rabb:D csak pittyeg a radar és egy szempillantásra rá nincs fejünk:D

szerintetek elmenne a laposomon?
AMD Athlon 64 X2 QL64 2.1Ghz
ATi Mobil RadeOn HD4570
4Gb ram

There's an app for that

(#6) Badman 4ever válasza <NewL> (#5) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Biztosan elmenne.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7) CséZé


CséZé
őstag

A további 2 faj bemutatásához nincs kedved?
Elkezdett érdekelni a játék. :)

(#8) fLeSs válasza CséZé (#7) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A Predatorral talán készítek egyet, de ahhoz még gyakorolnom kéne vele, az Aliennel már jóval többet jáccottam.
A Marine meg egyszerűen nem érdekel, sztem teljesen játszhatatlan, mászkálsz vele a sötétben, semmit nem látsz, összevissza lövöldözöl aztán ha mákod van, akkor kinyírsz vkit, kb. ennyi a Marine. :D

szerk: a Marinenal nem ilyennek látod a pályát, az Alien szemével világosabb az egész, ráadásul átlát a falakon, és az ellenfél körül mindig egy ilyen vörös kiemelést látsz, szal könnyű vele tájékozódni. A Marinenal van egy zseblámpád, oszt csókolom.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#9) CséZé válasza fLeSs (#8) üzenetére


CséZé
őstag

ahhoz képest a videodban egy Marine lett az első :K

(#10) Tom5


Tom5
addikt

Jó videó, már a játék topikjában is írtam. Amúgy nekem leginkább az Alien tetszett single playerben. (pedig Predi fan vagyok). Várom már, hogy multizhassak mert a játék eléggé rövidre sikeredett. :(

(#11) fLeSs válasza CséZé (#9) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ja, lőtt mint az őrült, a többiek meg rohantak felé. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#12) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Elegge szedultem nem birtam megnezni.... :DDD

(#13) fLeSs


fLeSs
nagyúr

készítek egy videót, amiben offenzív alient jáccok. ;] ez volt a defenzív.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.