Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A LaCie nagyon bejön, gyönyörű kivitelezés, jó sebesség, az ára viszont brutális.

(#2) Drughi


Drughi
addikt

Az az utolsó kingston ssd szerintem ideális lehet egy netbookba / eeepc-be, annak aki gyorsítani akar és nem háttértárat növelni, ráadásul ez ilyen "filléres" tunning
16gigán egy Xp, vagy egy Linux meg lubickkolna.

(#3) Trolluska


Trolluska
tag

Hordozható USB 3-as SSD? Hááát, kicsit drágálom. SSD-t inkább rendszertárolónak tudom elképzelni, mint külső adathordozónak. Persze lehet, hogy maradi vagyok.

(#4) Angel1981 válasza Trolluska (#3) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem vagy maradi, én is így gondolom.
Külső adathordozóként a HDD még nagyon sokáig előrébb lesz az SSD-nél (legalább is nálam biztosan).

(#5) Taky válasza Angel1981 (#4) üzenetére


Taky
senior tag

Azért egy SSD-n biztonságosabb adatot tárolni, főleg, ha hordozza is az ember, viszont én is egy 2,5" hdd-t használok Coolink külső házban, a biztonság ebben az esetben nem elsődleges szempont, mivel ez számomra csak egy "átmeneti" tároló...

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#6) Trolluska válasza Taky (#5) üzenetére


Trolluska
tag

Mennyivel kevésbé biztonságos mint egy notebook belső HDD-vel? A külső hordozható vinyók nagy része 2,5"-os 5400 RPM-es, gyakorlatilag egy noti merevlemeze valamilyen tokban.

(#7) House M.D


House M.D
tag

8 gb-s hát azért elég drága még most is .

"A zenészek nem mennek nyugdíjba, egyszerűen abbahagyják, ha már nincs bennük több zene." /Louis Amstrong/

(#8) D1Rect válasza House M.D (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

40€? :U
Nevicceljmár.

(#9) zazahoho


zazahoho
őstag

Kingston SSDNow S100 16 gb 57 euró -ért nem vészes ,és látványos a gyorsulás :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#10) Iginotus


Iginotus
őstag

Kingston, az SSDNow termékvonal S100-as erre én is befizetnék, ha nem másért, hogy lecseréljem a CF kártyát a szerverbe, egy normál ssd-re :) Hasznos, és az ára is megfizethető.

Plug and Pray... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.