Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Borsos ár azért a 16GB-s microSDHC-ért. Nem?
Trans lépése ennyire kellet? Hamisítják erősen? ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) nbg


nbg
senior tag

Hova jo ez az SD kartya sebesseg? Telefonba, kompakt gepbe? Hova nem eleg egy Class 4-6 kartya? (nem kotozkodom, tenyleg nem tudom es erdekelne ;) )

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#3) Flexy90 válasza nbg (#2) üzenetére


Flexy90
senior tag

fényképezőbe, 2 átalakítóval :DDD
amúgy szerintem sincs sok értelme.. az ára meg.. nevetséges

Xiaomi Fan

(#4) #06658560 válasza nbg (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Fényképezőben, raw plusz jpeg sorozatfelvételhez igencsak jól jön, ha időben kipucolható a gép memóriája.

(#5) iSonic válasza nbg (#2) üzenetére


iSonic
addikt

Pont ahogyan leírtad.. ;)

(#6) Depression


Depression
veterán

Kicserélik az SSD belsejét? Gondolom nem egyszeri alkalomról lehet szó, ha már ilyen lépéseket tesznek.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#7) aram01


aram01
nagyúr

kicsit drága, a drága

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) nbg válasza iSonic (#5) üzenetére


nbg
senior tag

Aham... magyarul ha lecserelem a jelenlegit, akkor azutan a telefonom kepgaleriajaban ha lapozgatok a kepek kozt, "akadasmentesebb" lesz a megjelenites mondjuk? :B

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#9) Laci.M


Laci.M
senior tag

Ezt a hologrammos matricát én se nagyon értem. Honnan kéne tudni a mezei usernek, hogy milyen matrica van rajta? Ennyi erővel az én winyóm is hamisított mert nincs rajta semmi hologram, csak egy kopott samsung felirat :)

Aláírás

(#10) Spr1nG válasza Laci.M (#9) üzenetére


Spr1nG
tag

Biztosan nem SASMUNG a felirat :DD
Én már csak azt várom, hogy 30k legyen az 1terás ssd. De legalább karácsonyig feleződjön az áruk.

http://www.spring-gas.hu

(#11) lorenzen válasza nbg (#8) üzenetére


lorenzen
aktív tag

ha lapozgatok a kepek kozt, "akadasmentesebb" lesz a megjelenites mondjuk?

Ha kezelni tudja a kártyát a mostani telefonod, akkor igen.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#12) Angel1981


Angel1981
veterán

Engem már lassan kezd zavarni ez a "hájp" - vagy minek is nevezzem, ami az SSD-k körül megy....
Minden 5. hír az SSD-kel kapcsolatos, holott 100 eladott PC adattárolóból 97-98 még mindig HDD... :(((

(#13) Gyula84 válasza Angel1981 (#12) üzenetére


Gyula84
veterán

Ez a százalék így is marad még ennyi az ára egy SSD - nek :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#14) D1Rect válasza Angel1981 (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerinem inkább 99.99%, de notiban óriásit tud dobni az SSD, még asztaliban is nagyon jó dolog.

(#15) Spr1nG válasza D1Rect (#14) üzenetére


Spr1nG
tag

Igen ! Ezt tanúsíthatom. Az én notimban is egy 64Gb-s MLC-s SSD van és nem is lehet összehasonlítani a vinyóval. Ezért várom már, hogy legyen olcsóbb, mert ezt még meg tudtam fizetni, de háttértárnak már kevés :U

http://www.spring-gas.hu

(#16) ViZion válasza Spr1nG (#15) üzenetére


ViZion
félisten

Igazad van, a sebességnek jót tesz... de azért jó lenne 20k alatti, normális méretűeket venni... de inkább sebességre, új vezérlőkre és méretre gyúrnak, árra meg nem.
Már egy jóáras 50-80, esetleg 120 gigásnak is örülnék...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.