Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Doki42


Doki42
őstag

Hallelu... Ja nem🤔
A mobil szerintem so se lessz olyan mint egy konzol, élményben biztosan nem. 😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2) TunerJoe válasza Doki42 (#1) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Nem is azért készült. Azért készült, hogy akik szeretnék javítani a játékélményüket, azok vehetnek egy ilyet is relatíve olcsón egy relatíve drága kézikonzol vagy ne adj Isten asztali konzol helyett. Sőt, nem is kell +1 eszközt magukkal vinni. Nyilván nem lesz olyan az élmény, de nem is kerül annyiba.

[ Szerkesztve ]

instagram.com/albert__gyorgy

(#3) forgonati válasza TunerJoe (#2) üzenetére


forgonati
őstag

Az ugye nem komoly hogy egy mobil helyettesíthet eegy asztali konzolt? Nemár. Nem egy világ. Nem egymás konkurrenciái.

Keelah Se'lai!

(#4) TunerJoe válasza forgonati (#3) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Nem úgy értettem. Hanem akinek nem kell a teljes konzol élmény, csak valamennyire javítani akarja a telefonos játékot, annak van ilyen opciója is.

[ Szerkesztve ]

instagram.com/albert__gyorgy

(#6) LordNerve


LordNerve
csendes tag

Szerintem ezt erősen túlgondoltátok. Senki se akar konzolt helyettesíteni telefonnal, ez két sima trigger gomb amiket tömegével vesznek AliExpressen és sokan használnak pl a pubgmobile-hoz.

(#8) Rodi 4.80 válasza #32839680 (#7) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Nem értem mire jók ezek a gamer mobilok mikor ott van pl. a lényegesen olcsóbb Switch. Van olyan exkluzív játék amiért megéri megvenni ezeket a kisebb kijelzős telókat + kiegészítők?
Ipari hulladékgyártás kimaxolva, teletömik rammal meg bivaly procival ezeket a "telefonokat", amik gyorsan melegszenek és merülnek, csak mert "piaci rés". Én is vettem kontroller tartót a Note-hoz, került vagy ezer forintba és tudok vele még PS játékokat is tolni, nem vagyok ellene a mobilos játékoknak, csak nem értem miért próbálják egyes gyártók ezen a vonalon eladni a márkát, közben meg megy a sírás hogy hiány van alkatrészekből illetve mentsük meg a Földet a sok szeméttől.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.