Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

A VII óta sajnálom hogy nem jön ki PC-re :( :O

(#2) subpixels


subpixels
tag

Én is sajnálom nem lesz pc-re,de ezért gondolkodom xbox 360 vagy ps3 beszerzésén. Azt hiszem Final Fantasy VIII utolsó pc-re.

(#3) D1Rect válasza subpixels (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Lehet... Rég volt :)

(#4) Morden24 válasza D1Rect (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igen, utolsó a VIII volt... (itt figyel eredetiben :B az intrója is olyan ütős volt, hogy az valami hihetetlen; az egyetlen dolog, amit mindig irigyeltem PS-ről, az a FF sorozat)

Sectumsempra - For Enemies

(#5) stratova válasza Morden24 (#4) üzenetére


stratova
veterán

Nálam is ott ücsörög a polcon :)
Az FFIX epsxe-vel egy gyengébb gépen is normálisan játszható. Pcsx2 segítségével core2duo-s notin megfelelően konfigolva tűrhető már integrált graffal is az FFX és FFX-2. Viszont 2GHz c2d, 3GB ram és Gef 8600GTtársaságában (MSI GX600PX) élvezhetően játszható.

Hogy ON is legyek, a játék real-time grafikája magáért beszél, az fmv-k kb. FFX szinten vannak, de úgyis a sztoriért és a zenéért és hangulatvilágért lehet leginkább szeretni az FF sorozatot.

[ Szerkesztve ]

(#6) D1Rect válasza stratova (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Pff... mázlisták, nekem annó a FF VIII-ból egy combatot szimuláló kb. 5-10 perces demó jutott :)

(#7) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Hello

Tetszetos...

Udv tacsek

(#8) hommeros


hommeros
őstag

Szerintem ez a játék nagyobbat ütne, ha nem lenne körökre osztott ez a harc.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#9) Morden24 válasza hommeros (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

Akkor már nem ez a játék lenne. :U

Sectumsempra - For Enemies

(#10) stratova válasza D1Rect (#6) üzenetére


stratova
veterán

Jajj, én a demót kíváncsiságból megnéztem mikor már megvolt az eredeti. Hát... egy csata a Training Centerben, aminek a vége után nem kapod meg az egyik legkellemesebb videót (táncjelenet)... FF demók kíméljenek.
A VIII-t én még egy PI 200MMX en toltam végig tán 32MB ram és S3 virge társaságában. 320x240 quarter screen, de minden percét élveztem (és gyenge gépen sokkal könnyebb volt leverni Diablos-t). Mikor lett erősebb gép persze újra végig kellett játszani :D
Ui.: Ha ez nem körökre osztott lenne akkor, kb egy hentelést látnánk. Szerintem így többet lehet agyalni. Akadt olyan, hogy egy főellenség 20-30 percet is igénybe vett feltéve, hogy sikerült elsőre legyűrni (volt amelyiknek 3x 4x neki kellett menni, vagy halasztani amíg felfejlődsz).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.