Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Úgy is mindenki az Ultimate Teamet tolja majd :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) vegitossj7 válasza Sirandrish (#1) üzenetére


vegitossj7
addikt

Na, azért a játék renoméjára is kell valamit adni.. Akkor mivel játszanak, akik nem fizettek érte? :D

Marketing, ha jó az offline, jön az online is később. :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3) Sirandrish válasza vegitossj7 (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

A FIFA 14-15 már nincs is feltörve. Legalábbis azt olvastam..:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) vegitossj7 válasza Sirandrish (#3) üzenetére


vegitossj7
addikt

A 14 megjelenés napja előtt 3 nappal fel volt, a 15-t meg Devourral védték, de az olaszok kibabráltak a Devourral... :C A Mad max is azzal van védve, vegyük alapul azt, a megjelenés napjától mennyi idő, mire feltörik. :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#5) Sirandrish válasza vegitossj7 (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor csak hozzám vagy elém nem kerültek ezeknek a tört verziói :N
Linket tudnál adni? :DDD ;]

Csak vicceltem ne öljetek meg! :D :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) vegitossj7 válasza Sirandrish (#5) üzenetére


vegitossj7
addikt

Persze. :K Fifa 15 CODEX

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#7) KubanitoS válasza Sirandrish (#3) üzenetére


KubanitoS
veterán

Fel van az, csak nincs nincs scene belőle, így nem nagyon terjedt el.

A hírről meg csak annyit, hogy magam részéről én csak a karriermóddal toltam, a FUT abszolút nem érdekel. Az EA érezhetően nem foglalkozik a karrier móddal, hiszen csak a FUTból jön be pénz, ez pedig azt eredményezi, hogy a karrier mód inkább visszafele fejlődik, mint előre.

Felsorolnám a szerintem leglényegesebb problémákat, amelyek javításához nem kellene komolyabb energiát beleölni, hiszen csak a menürendszert kellene átvariálni, esetleg az UI-t.

- Utánpótlás meccsek, vagy legalább egy utánpótláscsapat menüpont, ahová tetszés szerint lehetne berakni a játékosokat, akiknek nyomon lehetne követni a sorsát. NHL-ben állítólag egy gombnyomással lehet váltani meccs közben a nagy csapat és az utánpótláscsapat meccsei között. Itt ezt miért nem lehet megvalósítani?

- A felfedezett fiataloknak fejlődjenek már a fiatalok fizikai tulajdonságai!

- Miért nem lehet csapatot váltani a szezon befejezése után?

- Kiscsapattal való nyomulás során ha már olyan szinten vagy, hogy jön a pénz lehessen fejleszteni a stadionokat (ne falusi stadionban legyenek már egy BL győztes csapat meccsei), az edzőket stb... Ez egyébként benne volt egy pár éve a játékban.

- Sokszor idegesítő, hogy XY játékos folyamatosan plusz játékidőt követel, ez sokszor 16-17 éves játékossal is előfordul és nem csak egyszer, hanem folyamatosan kapni az e-maileket erről.

- Játékosok kölcsönadása: a kölcsönre kitett játékosokat igenis vigyék már el! Nem igaz, hogy öt játékosból csak egy-kettő tud kölcsönbe menni, mert a kutyának nem kell! A kölcsönadás befolyásolhatná a játékos morálját is: ha nem sikerül, nem játszik boldogtalan lesz, ha játszik és hosszabb időre marad ott, akkor ne nagyon akarjon visszajönni...

Hirtelen ennyi... Komolyan kérdem ezeket a felsorolt dolgokat olyan marha nehéz lenne megcsinálni? Profi programozókról van szó, egy-két hét alatt simán összehoznák, de lehet kevesebb idő alatt is.

Az is csak hab a tortán, hogy a játékot legális forrásból 14 ezer forint alatt nem lehet beszerezni. A kétes szürke oldalakon is 12-13 ezer. Azt hiszem a fentiek miatt idén én nem fogom megvenni a játékot. A női focisták nem érdekelnek, a karrier mód alig változik (ez az edzés izé meg alapból baromságnak tűnik), így 14 ezer forint az aktuális csapatfrissítésekért meg marha sok.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#8) vegitossj7 válasza KubanitoS (#7) üzenetére


vegitossj7
addikt

G2A-n 11 ezer volt. :K

(#9) KubanitoS: Igaz, mind1 hogy 8 ezer, vagy 11 ezer, vagy 14 ezer. Csak 3 ezer forint különbség van köztük. Nem számít.

A 14-el mai napig nem bírok játszani, mert az EA úgy döntött nem enged be az UT-re.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#9) KubanitoS válasza vegitossj7 (#8) üzenetére


KubanitoS
veterán

Így már mindjárt jobb a helyzet! Ja nem.

Most 12553 forint. Aztán vagy működik, vagy nem. Vagy visszaveszik és zárolják az origin accod, vagy nem. 12 ezerért... vagy 11 ezerért, tök mind1.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#10) Sirandrish válasza vegitossj7 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C

Amúgy gondolkodtam rajta hogy beszerzem a 14et de még mindig 4500ft.
PS3ra megvolt ugyan, de azt eladtam :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) vegitossj7 válasza Sirandrish (#10) üzenetére


vegitossj7
addikt

Kihaló félben van a 14, akinek volt esze, visszament 14-ezni a 15 után, de ha megint trágya lesz a játék, megint megemelkdeik a 14 játékosbázisa...

KubanitoS: [link]

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#12) Sirandrish válasza vegitossj7 (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem számít. ..úgy is csak offline játszanék :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Assimilator válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Assimilator
őstag

Na igen. Azzal csak az a baj, hogy ebben a formaban az is egy kalap s*ar. Nekem mindegy, hogy karrierben vagy FUT-ban, de vegre osszedobhatnanak egy rendes menedzser modot. Maga a jatekmechanizmus mar eleg jo, most mar annak hatterere is figyelhetnenek. Vagy kerem vissza a fuzios TCM 2004-et! Azt de imadtam.

(#14) Beri78 válasza KubanitoS (#7) üzenetére


Beri78
őstag

én is csak ezt nyomom, és minden felvetéseddel egyetértek! :R
de azért idén megveszem;)

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.