Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah most ár annyi minden olvasható róla, hogy kíváncsi leszek mi lesz majd az igazság...:D

(#2) Zyrius


Zyrius
aktív tag

kíváncsi vagyok, h a kamera tekintetében mikor fog megérkezni az élvonalba a xiaomi.
Minden más szempontból ott vannak ár érték és akkumulátor tekintetében mindenki előtt.
Ha nem lesz nagy újítás a fotózási teljesítményben, akkor maradok a mi mix2-nél. Amit egyébként imádok :)

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#3) floratm válasza Zyrius (#2) üzenetére


floratm
senior tag

Még nem érkezett meg?

(#4) pengwin válasza Zyrius (#2) üzenetére


pengwin
addikt

Azért adott árszinten nem nagyon lehet belekötni egyik termékük kamerás képességeibe sem.
Persze, a csúcs Samsung vagy Huawei jobb a csúcs Xiaominál, de nem is egy árban kapod meg ezeket a készülékeket.

A Mi Mix sorozat mondjuk lehet pont kivétel, mert ott a küllemért elég komoly felárat kért el a Xiaomi (önmagához képest).

Üdv, pengwin

(#5) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Magyarországon Lex Xiaomi néven futna, és arról szólna, hogy Mi Bunny nem viselhet önkényuralmi jelképeket... :))

(Bocs. :D ;] )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#6) INGJOKE válasza pengwin (#4) üzenetére


INGJOKE
veterán

120.000 huf sok egy mi mix 2s-ért, vagy mire gondolsz?

(#7) judas13 válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


judas13
addikt

Hasonlót akartam megelőztél ;]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#8) bozarjoska válasza INGJOKE (#6) üzenetére


bozarjoska
őstag

Hol kerül annyiba a mix 2s?

(#9) Wesder válasza bozarjoska (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Kínában.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) tibcsi0407 válasza INGJOKE (#1) üzenetére


tibcsi0407
félisten

"Mi Lex majd az igazság." :DDD

https://utdetailing.hu/

(#11) bozarjoska válasza Wesder (#9) üzenetére


bozarjoska
őstag

Akkor sok értelme volt megemlíteni...😁

(#12) Sebhelyes válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Neked törvény, nekem töltény kell

(#13) k1ll3rIMi


k1ll3rIMi
csendes tag

A Lex lesz az első Krypton magos telefon és a xiaomi a Lex Corpnál fogja bérgyártatni

(#14) Zyrius válasza pengwin (#4) üzenetére


Zyrius
aktív tag

Pont ezt mondom én is.
Nem lehet belekötni, nyilván én is elfogadtam, amikor iphone-ról váltottam, hogy kicsit rosszabb lesz a kamera.
Csak azt mondom, hogy ez az egyetlen, ami hibádzik minden más telefonhoz képest jelenleg.
Ha még ebben is fel tudnának lépni az LG,Samsung,Apple,Huawei szintjére, akkor aztán tényleg semmi kétség nem lenne, hogy ki gyártja a világ legjobb telefonját.
Ma ezt nem tudom kijelenteni, de ár/érték alapján szubjektíven én úgy látom, hogy a Xiaomi Mi Mix széria a legjobb.

Használhatnék céges iphone xs-t, de inkább maradok a "kis" xiaomi mi mix2-nél, mert a kamerát leszámítva minden másban jobbnak gondolom.

Jó hír, hogy pár héttel/hónappal ezelőtt itt is írtak róla, hogy a xiaomi képalkotó részlegénél elég komoly befektetések történtek nagy számban bővítették a területen dolgozók létszámát.

Reméljük, hogy a Mi mix3 vagy a mi mix3S-nél (jövőre) már tényleg lesz olyan jó, mint a fent említett márkák csúcskészülékeinek kamerái.

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#15) tomboy0013 válasza Zyrius (#14) üzenetére


tomboy0013
veterán

Már nem azért de az LG szintjét bőven átlépik fényképezés terén... A másik kettő esetében is csak az éjszakai képeknél van érzékelhető különbség, nappali viszonyoknál inkább egy MI8-cal fotóznék mint egy P20 pro-val vagy egy S9-cel. De még a 115 ezres Poco nappali képei is jobban esnek a szememnek mint egy P20 pro fotói, a Huawei képkészítése számomra nem szép. Mondjuk a szenzor ugyanaz a Poco-nál (meg a Mix 2S-nél is) mint a MI8-nál, ami már önmagában sem egy rossz szenzor és még a szoftver is elég jó mellé (plusz finomhangolható az automata mód is).

(#16) Smiro válasza tomboy0013 (#15) üzenetére


Smiro
senior tag

Hát ezért az információért kár volt a klaviatúrát koptatni Alice :)

(#17) Ricardo válasza Zyrius (#14) üzenetére


Ricardo
félisten

Nézz be mobil fotós topikba. Fotózás tekintetében egy Mi 8-at simán oda lehet tenni bármelyik iPhone mellé.

(#18) tomboy0013 válasza Smiro (#16) üzenetére


tomboy0013
veterán

Klaviatúra? Honnan szóltál a témához a 90-es évekből? :D

(#19) Wesder válasza tomboy0013 (#18) üzenetére


Wesder
félisten

Mi a bajód ezzel? Klavia igen is egy szép hely, én is szoktam ott túrázni.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) Smiro válasza Wesder (#19) üzenetére


Smiro
senior tag

:DD
Gondoltam nem mobilról pötyögte :D Ha meg épp zongoráról - mert ki tudja? -, akkor meg a billentyűzet milyen hülyén hangzana.

[ Szerkesztve ]

(#21) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Lehet, hogy egy mobiltelefonos törvény. Ha már Lex... ki tudja. Vagy Johnny English új telefonja. Csupa csupa rejtély.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#22) judas13 válasza tomboy0013 (#18) üzenetére


judas13
addikt

:C

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#23) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem csak annyi a kérdésem, hogy melyik képen is látszik a Mix 3 sziluettje, ami szerint asszimetrikus marad a káva?

Everybody lies.

(#24) Viktor0610 válasza Barthezz2 (#23) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem:

Samsung Galaxy A54

(#25) Barthezz2 válasza Viktor0610 (#24) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát.. Ez akár a nemlétező ferihegyi űrállomás kilövőállásának a bal kifutója is lehetne... Ebből arra következtetni, hogy ez a Mix 3 alsó része az asszimetrikus kávával.. Érdekes. Főleg, hogy a Note4 van 20-as betűmérettel felette.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#26) Myth


Myth
aktív tag

Sziasztok! Mit gondoltok a mi mix 3 edge-es kijelzővel jön? Csak mert egy csomó külföldi oldalon azt írják pletykaként de nekem a képekről, videókról egyáltalán nem úgy tűnik...

Battletag: Myth#1775

(#27) Fryskitt válasza Barthezz2 (#25) üzenetére


Fryskitt
addikt

Felcsúton lesz az az űrkikötő, nem Ferihegyen. A Ferenc nevet amúgy törlik a nevek jegyzékéből. :Y

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.