Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kanczy


Kanczy
veterán

Ezt hívják pénzmosásnak.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Arra tippelek, hogy sajat maga licitalt a sajat tweetjere, hogy nepszerusitse azt amibe epp befektetett, vagy igazolja, hogy letezik piaca.

Kb. olyan mintha egy milliomos amator festo megvenne arveresen a sajat festmenyet jo dragan, hogy feltegye magat a piacra. Ha nem jon be, veszit egy kis penzt, amit az aukcios haz lenyul, de ha bejon, a kovetkezo festemnyet mar eladhatja jo dragan, fuggetlenul attol hogy muveszileg mennyit is er a produktuma.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) Z10N válasza Kanczy (#1) üzenetére


Z10N
veterán

Igy van. Az emberek mar nem tudjak mit csinaljanak a penzukkel unalmukban. Es ez a penz munkaero (ami kihasznalatlanul hever valahol), amit kivonnak a gazdasagbol, a semmire. Semmi feleloseg nincs bennuk. Csak penz, penz, penz...

Pixelekre kepesek ennyit elkolteni. Meg ha fizikai alkotas lenne, akkor se ertenem. Semmi ertelme es erteke nincs, ahogy mondod penzmosas.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#4) Z10N válasza Tigerclaw (#2) üzenetére


Z10N
veterán

Ez meg spekulacio es mesterseges arfelhajtas. A masik ocsmany "gazdasagi" manover.

Ui: Ahogy az alairasodban is irod es egyet is ertek vele maximalisan.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

Es manapsag az elerheto technologikat abuzivan hasznaljak (mint tudjuk a tech ket elu fegyver), a hulyek pedig tomegesen visszaelnek vele. Semmi feleloseg nincs, csak minnel tobb penz es hatalom.

Semmi egyensulyra valo torekves...

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#5) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Én mindig bízom benne, hogy nagyobb hülyék már nem lehetnek az emberek, de hatalmasakat csalódok az utóbbi időkben. Várom a következő értelmetlen baromságot, amire milliókat vernek el.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#6) g0dl


g0dl
addikt

Rehabra kéne a pénz?

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Eddig legalább valami felkapott senki pacsmagolt valamit amiért milliókat adtak, de már az se kell.

(#8) updog


updog
senior tag

Rá kellett keresnem, ki az a Jack Dorsey (így utólag elég triviális :D még a cikkben is benne van :DDD ), és hogy mi az az NFT.

Így már full egyetértek a kommentekkel.

Ugyanakkor, én már évek óta keresem a módját hogy valami hasonlót tudjak én is tolni :D

Az a jó az internetben hogy ha egyszer van 15 perc hírneved, onnatól már nyugodtan lehet vele (vissza)élni. Pont nem érdekelne, ha mondjuk valami mém lenne belőlem, kiröhögnének, lefikáznák azt amit csináltam, ha emiatt (pl. szerzői jogdíj, képmás felhasználása, vagy eladtam valami totális hülyeséget egyszeri nagy összegért stb.) dőlne ebből a lé. Ti is csak irigykedtek ;]

Mondjuk a kiröhögnének, lefikáznák azt amit csináltam az már egy ideje működik online és IRL is :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#9) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Jack Dorsey lehet majd a XXI. századi Thomas Midgley Jr.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#10) trance89


trance89
őstag

Megérett az emberiség a pusztulásra

(#11) ddekany


ddekany
veterán

Mi a célja a vevőnek ezzel?

(#12) tegbashar


tegbashar
tag

------> ELADÓ POST //100k alatti ajánaltok számomra sértőek <------

(#13) updog válasza ddekany (#11) üzenetére


updog
senior tag

Múltkor a tv-ben láttam hogy néhány költő ritka kézirataiért többször 10millió forintokat adnak. Annak mi a célja/értelme? Egy falra ragasztott banánnak? Egy 40 szobás luxusháznak amiben évi egy hetet tölt és akkor is csak egy szobában? Bármilyen hétköznapi cuccnak ami az enyém is lehetne, amíg ki nem derül hogy egyszer ránézett mondjuk Elvis Presley, és onnantól egymást ölik a licitálók érte?

--

Plot twist: a legmagasabb licit Elon Musk-é lenne :D ;]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#14) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

hogy mindenki a semmiből akar milliárdos lenni..

(#15) Metalfan


Metalfan
senior tag

Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy mi az az NFT? :F

(#16) hegedis


hegedis
tag

Az egyik licitáló a tron "blockchain" alapítója. Nem hinném, hogy pénzmosás. O szeret ilyen nagy media felhajtást keltő dolgokra költeni. Pl nem rég 4m dollárt fizetett, hogy Warren bufettel ebedelhessen.

[ Szerkesztve ]

(#17) kymera válasza tegbashar (#12) üzenetére


kymera
senior tag

:D

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.