Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Hopp, egy 8.1 hír... :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) viking122


viking122
csendes tag

Szuper! :DD :))
Egyre jobb lessz a Windows Phone! :C :Y

"I watch you" - Samsung Galaxy Gear

(#3) NGA válasza Blyan (#1) üzenetére


NGA
addikt

Nocsak, már itt tartunk? :-)

Egyébként nekem nagyon tetszik, főleg, hogy tudok sd kártyára appot telepíteni végre.

(#4) ivana


ivana
Ármester

Nokiánál ha felrakom mi a helyzet a garanciával?

(#5) beeci


beeci
csendes tag

A szomoru az, hogy hiaba a nagy porfelho Cortana miatt, 2015ig nem latjuk mukodni errefele.

(#6) Воланд válasza ivana (#4) üzenetére


Воланд
titán

valtozo. vagy elzavarnak vele, vagy nem. nekem hw hibat javitottak gdr3 preview-val.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) ivana válasza Воланд (#6) üzenetére


ivana
Ármester

Akkor szerintem felrakom :)

(#8) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Tegnap frissítették a cimbik.Azt mondják frankó:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) DeusHun


DeusHun
őstag

Az NFC vajon bekerült a frissítések közé? Mert utoljára azt olvastam, hogy az csak később jön.
Nomeg ha trusted-nek jelölök egy programot akkor csak annak az indítására nem kérdez majd a telefon vagy az abban található értéket is tud módosítani? Pl a WiFi-t automatikusan lekapcsolni.

@beeci: na az az egyik olyan dolog amit egyáltalán nem várok. Ha lehetne még törölném is. Nem fogok a telefonommal beszélgetni, ha női hangot akarok hallani meg felhívom a barátnőt.

[ Szerkesztve ]

Rainforest Alliance Certified signature

(#10) NGA válasza DeusHun (#9) üzenetére


NGA
addikt

Minek kell a wifit lekapcsolni automatikusan??

(#11) Lacus_84 válasza DeusHun (#9) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Az NFC hardveres dolog, az vagy benne van a telefonban, vagy nincs, szoftverfrissítéssel nem lehet feltenni.

(#12) DeusHun válasza NGA (#10) üzenetére


DeusHun
őstag

Hogy amikor megyek el otthonról csak hozzáérintem az ajtófélfán a tag-hez és lekapcsolja a WiFi-t, be a 3G-t, felhangosítja a telefont, vagy valamelyik ezek közül, ha nem is mind.

@Lacus_84: igen, ezt tudom magamtól is, csak a 8X-emben tök felesleges jelenleg ez a feature mert nagyjából semmire nem tudom használni.

Rainforest Alliance Certified signature

(#13) Jean Pierre


Jean Pierre
csendes tag

tegnap tettem fel Lumia 1020-ra, és tökéletesen működik minden! nagyon jók az újdonságok ;)

(#14) satz18


satz18
őstag

Én HTC 8X-emre tettem fel, ami gyorsult tőle, tetszik a 3 soros csempe a háttérkép, sajnos az SD-re való telepítést én nem tudom kiélvezni. Ami viszont még nincs, az az ingyenes HERE drive+. Ezt kifejezetten sajnálom. Remélem mihamarabb ez is belekerül a repertoárba.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#15) NGA válasza DeusHun (#12) üzenetére


NGA
addikt

"Hogy amikor megyek el otthonról csak hozzáérintem az ajtófélfán a tag-hez és lekapcsolja a WiFi-t, be a 3G-t, felhangosítja a telefont, vagy valamelyik ezek közül, ha nem is mind."

Mivel nekem fixen be van kapcsolva a 3g, ezért otthon megy a wifi, amint elmegyek otthonról, leszakad a wifi, és bekapcsol a 3G.

(#16) webdeejay válasza beeci (#5) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Régió és minden más átállítása US-re: tádámm. Egyelőre nem nagy durranás, bár még elég korai bármit is kijelenteni róla.

(#17) Arcanine válasza beeci (#5) üzenetére


Arcanine
csendes tag

Ha a régió meg a nyelv meg a formátum is USA-ra van állítva, úgy előjön. Hülye limit, de jobb mint a semmi

(#18) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Lumia 520 gyorsabb lett, ezzel egyutt a telefon gyorsan merül, neha kisebb akadas a notification centeren, de nagyon jo Béta.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#19) Sofian válasza NGA (#15) üzenetére


Sofian
őstag

...leszakad a wifi, és bekapcsol a 3G... és továbbra is kis időközönként keresgéli a wifi-t ami eszi az akkut.. :)

(#20) Glenda válasza NGA (#15) üzenetére


Glenda
addikt

Nem emlékszem mikor volt a wifi bekapcsolva utoljára, itthon is 3G megy.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#21) negyven2 válasza satz18 (#14) üzenetére


negyven2
veterán

8.1-eknek már van HERE drive+ ingyen. Tegnap szedtem le én is.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#22) halkow


halkow
őstag

fejlődik a wp-is végre

Alcatel onetouch idol2s the king

(#23) NGA válasza Sofian (#19) üzenetére


NGA
addikt

Nekem igy vitt 2 napot, igy talán annyira nem eszi a wifi az akksit.

(#24) daniel909


daniel909
addikt

Barátnőm és én is Felrakunk elég stabil. Egyenesen fantasztikusak az új dolgok. Van hova fejlődni de jó az út mindenképp!

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#25) Sofian válasza NGA (#23) üzenetére


Sofian
őstag

Rakd föl a 8.1-et és nem fog 2 napot menni.. ;]

(#26) daniel909 válasza daniel909 (#24) üzenetére


daniel909
addikt

Azt hogy kihereltek a béna belső appokat és külsős appokra van bízva sok dolog sokat lendit a rendszeren.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#27) ivana válasza satz18 (#14) üzenetére


ivana
Ármester

Nekem is nagyon tetszik a 8.1, de a 3 soros csempét nem a lumia 520-amra találták ki.

(#28) Воланд válasza daniel909 (#26) üzenetére


Воланд
titán

majd ha a kulsos appok lesznek annyira gyorsak, mint a beepitettek es nem zabaljak le az akksit.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#29) Glenda válasza daniel909 (#26) üzenetére


Glenda
addikt

Én pedig úgy látom, hogy a normális first party appok helyett bloatware vackok jönnek, főleg ha a vNextnél a Messaginget is le lehet majd cserélni.

Ez nagyon rossz út.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#30) satz18 válasza negyven2 (#21) üzenetére


satz18
őstag

Leírnád, hogy milyen módon?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#31) duo válasza ivana (#27) üzenetére


duo
őstag

próbáld ki úgy hogy csak közepes és nagy csempét használsz. relítíve ugye mindkettő kisebb az eredetinél de jóval informatívabb is. fél napíg úgy volt, aztán visszaraktam a hagyományos elrendezésre, de hiányzott az új. így megint visszaraktam. :)

a kicsi csempe valóban p@csafüst 4"-on ebben az elrendezésben. nem is raktam ki egyet sem.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#32) negyven2 válasza satz18 (#30) üzenetére


negyven2
veterán

[link]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33) kpal


kpal
veterán

Na ez már jó ! :K

(#34) ivana válasza duo (#31) üzenetére


ivana
Ármester

Jó ötlet, ha lesz időm lehet átrendezem :D

(#35) satz18 válasza negyven2 (#32) üzenetére


satz18
őstag

"Az alkalmazás nem érhető el a régiómban" Ha átállítom a régiómat US-re, felrakom a HERE-t, utána vissza magyarra, ugy jó lesz? Vissza tudom simán állítani? A többi appomat nem cseszi széjjel?

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#36) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Na ez jó hír. Mondjuk a 925-re nem rakom fel (a gari miatt), de egy Ativ S-et már beizzítottam tesztelésre. Az alap update már rajta is van, már csak a 8.1-nek kéne megjönnie, de most azt mondja, hogy pillanatnyilag nem tud frissítést keresni :W .

Laci

(#37) Gusztáv válasza satz18 (#35) üzenetére


Gusztáv
addikt

Szerintem semmi gond nem lesz vele, nekem az összes Win 8-as gépemen (Surface+notebook+asztali) Angolra van a régió állítva, hogy működjön az Xbox Music.

Laci

(#38) hroberto


hroberto
veterán

Tetszik az új rendszer, csak erőteljesen zabálja az akkut. Kap egy HR-t, ha nem segít rajta megy vissza a 8.0. :(

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#39) _Mario_


_Mario_
tag

lenne egy hülye kérdésem de hogy tudom felrakni a 8.1 lumia 620 vagy fizzetni kell mindenféle képen?

(#40) ps2rapo


ps2rapo
csendes tag

Tegnap 13 órától volt elérhető a frissítés,amit én azonnal fel is dobtam a Lumia 1020-as mobilomra.Érdemes volt ilyen sokat várni rá.Sok mindenben fejlődött a rendszer,de természetesen vannak dolgok amik nem tetszenek:ilyen a megváltoztatott képnézegető.Olyan érzés,mint egy új telefonnnal való ismerkedés.Engem ami a legjobban érdekelt,az a háttérben lévő alkalmazások működése.Szerintem az is fejlődött:a Viber végre mindig kicsörög ha hívnak.Talán gyorsab is lett a teló.
Most várhatom a Nokia PINK csomagját,ami a kamera tulajdonságokat fogja egy picit felfrissíteni,mert már a konkurencia lassan utóléri a telómat.
Ma felteszem a feleségem 1520-as aprócskájára,remélem ott is tökéletes lesz.

(#41) negyven2 válasza satz18 (#35) üzenetére


negyven2
veterán

passz, én US-el szedtem le.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#42) satz18


satz18
őstag

Végülis úgy raktam fel a HERE-t, hogy régiót angolra, letölt, utána vissza magyarra, és most ott a progi, de ha bemegyek az áruházba akkor még mindig 10k-ért akarja árulni. De hát ez már nem nagy probléma.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#43) _Mario_ válasza _Mario_ (#39) üzenetére


_Mario_
tag

Közben rá jöttem

(#44) hroberto válasza _Mario_ (#39) üzenetére


hroberto
veterán

[link]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#45) azopi74 válasza alkatraz3000 (#18) üzenetére


azopi74
addikt

"Lumia 520 gyorsabb lett, ezzel egyutt a telefon gyorsan merül, neha kisebb akadas a notification centeren, de nagyon jo Béta ."

Szarkazmus? :) Vagy a Cortana-ra értetted?

Bár valszleg igazad van, a gyerekbetegségeket (megnövekedett fogyasztás, állítólagos akadások) valószínűleg majd valamelyik következő update-ben fogja levetkőzni a rendszer, addig tekinthetjük bétának , mint anno a desktop windows-oknál az SP2 előtti verziókat :)

(#46) Shatter98


Shatter98
tag

na végre :C

(#47) Mikeee89 válasza DeusHun (#12) üzenetére


Mikeee89
senior tag

"Hogy amikor megyek el otthonról csak hozzáérintem az ajtófélfán a tag-hez..."

Bocsi h tájékozatlan vagyok, de mi az a tag? Létezik ilyesmi?

(#48) petipetya válasza Mikeee89 (#47) üzenetére


petipetya
nagyúr

nfc tag

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#49) daniel909 válasza Воланд (#28) üzenetére


daniel909
addikt

lassúak a külsős appok alapvetően is, de így legalább vannak opciók.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#50) Sofian válasza azopi74 (#45) üzenetére


Sofian
őstag

Igencsak látok rá esélyt, hogy 1-2 hónapon belül kapni fog egy javítócsomagot ez a release még a nagy rollout előtt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.