Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) mephi666 válasza ferensz (#23) üzenetére


mephi666
nagyúr

csaaak? :Y ideje vigyáznotok... a hypothermia nem játék ;]

közben gyorsban letusoltam és hoztam még sört... majdnem hidegvizet nyomtam magamra, de melegnek éreztem... rühellem ezt a büdös meleget :W pont múlt héten beszéltem anyósjelölt pasijával, aki mondta, hogy valami ismerőse mongóliában dolgozott egy ideig és talán ott a legnagyobb az éves hőmérsékletingadozás: -50 és +50 között mozog... az sem gyenge... mellesleg a napi ingadozás is brutális... ahhoz kellhet szervezet, hogy elviselje az ember... mi még talán kussba maradhatnánk, hogy épp csak meresztjük a seggünket a szobában a gép előtt :B

#25: kecskeméti vagyok, az előző adag viharfelhő is csak átment fölöttünk... dörgött meg minden... meg talán 3-4 fokot hűlt egy rövid időre, de már megint dögmeleg van...
látom időképet, de attól félek, ebből sem kapunk :( debrecen-nyíregyháza környékén viszont már lehet valami... ott 26fok van

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.