Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) morhange


morhange
tag

Mázlista vagy, nekem nem kellett kiugranom és már így is folyik rólam a víz, idebenn 30 fok :DDD

(#2) kmisi99


kmisi99
addikt

Jó nektek én egy napból 23 órát egy szobában töltök itt gépezek alszok eszek :D És állandó a 32 fok most éppen 33 van! Ha a tőlem 20 centire lévő szobaventi megadja magát meghalok :D

(#3) ferensz válasza kmisi99 (#2) üzenetére


ferensz
senior tag

Most én is szoba only módban vagyok, elég kínszenvedés volt előbb a boltig elnézni. Én egy 12 cm-es ventiből, meg egy régi tápból csináltam hűtést magamnak :D

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#4) tkazmer


tkazmer
addikt

autó és lakásklíma rulez :))
a fűnyírás meg várhat :P , még ha most nő is a fű rendesen...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5) Lenry


Lenry
félisten

reggelre beizzadtam a hajam alá

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) CséZé


CséZé
őstag

4kor aludtam el és fél9kor keltem, mert nem bírtam a meleget. :U

(#7) norbee2244


norbee2244
senior tag

Addig örüljetek ameddig nem kell ilyenkor edzenetek.. :DDD
Multkor egyik "köz" hőmérő ami átlagban jó 5 órakor 43 fokot mutatott napon

(#8) ferensz válasza tkazmer (#4) üzenetére


ferensz
senior tag

kinn Szákszenden a vályogházban most iszonyat jó idő lehet, ilyenkor sem nagyon megy feljebb 20-23 foknál, de itt Tatabányán ebben a betonkockában :U

[Szerk.:] #7: Az a baj, hogy hétköznap kellett, most megy az alapozás, rohangálás minden délelőtt, lehetetlen kibírni

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#9) norbee2244 válasza ferensz (#8) üzenetére


norbee2244
senior tag

Milyen sport?Kültéri beltéri?Bár nem tudom melyik a rosszabb

(#10) ferensz válasza norbee2244 (#9) üzenetére


ferensz
senior tag

Foci, kültéri, délelőttönként, szerdán illetve pénteken délután pedig teremben kézilabda, az igaz csak hobbi szinten. Egyébként hasonlóan rossz mind a kettő, mivel kint a nap éget, bent pedig fülledt meleg van. Nem fehér embernek való ez az idő :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#11) norbee2244 válasza ferensz (#10) üzenetére


norbee2244
senior tag

Nekem egész hétre 13 óra tekerés van kb..hát..van amikor már csak rángatózok :D
Elvileg ma este jön valamiféle eső szerűség..alföldön már látok valamit

(#12) ferensz válasza norbee2244 (#11) üzenetére


ferensz
senior tag

Ilyen futó zápor szerűség volt itt is tegnap, mindenki úgy szaladgált az esőben, mint egy nagyra nőtt gyerek :DDD Tényleg jöhetne már valami északiasabb időjárás.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#13) Samus


Samus
addikt

Tegnap nálunk a hőmérő árnyékban 38 fokot mutatott. A szobámban egész nap csukott volt az ablak, redőny lent, sötét volt reggel, mikor elmentem (keleti fekvésű), délután 30 fok volt bent...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) norbee2244 válasza ferensz (#12) üzenetére


norbee2244
senior tag

Arról tudok..barátnőm picit odébb lakik mint én és ők kaptak belőle,de rossz irányba küldte tovább :((( :DDD

(#15) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kérlek szépen, olyan izém van, amely mutatja az időt, hónapot, napot, és azt, hogy hány fok van kint és bent.
Kint: 36.1, ami érdekes, hiszen pár perce még 36.7 volt.
Bent: 33.7, egy tizeddel több, mint pár perce.

Lehet, hogy jön a vihar?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) norbee2244 válasza Vakegérke (#15) üzenetére


norbee2244
senior tag

Elvileg jönnie kéne,de örülnék neki
Annyira front érzékenyek vagyunk barátnőmmel ,hogy mindketten halálunkon vagyunk kb..ti hogy bírjátok?

(#17) Vakegérke válasza norbee2244 (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én elvagyok, csak már szinte semmi sincs rajtam. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) mephi666 válasza norbee2244 (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

nyitott ablakkal, ventilátorral és hideg sörrel most elvagyok, egyébként rühellem ezt a meleget... kb 13:00 környékén volt kis lehűlés... dörgött is... már bizakodtam, hogy lesz egy 1-2 órás eső és lehűl a levegő, de semmi... elmaradt :( írták itt időképen a narancs-riasztást, de semmi nem volt eddig... remélem jön már egy kib@szott zápor... jég nélkül...

#17+#19: szintén :K 1szál gatyában vagyok, de így is mocsok meleg van...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) Algieba válasza Vakegérke (#17) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Dettó. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#20) Polllen


Polllen
nagyúr

Nálunk most 38 fokot mutat a hőmérő "fél"árnyékban :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21) norbee2244 válasza mephi666 (#18) üzenetére


norbee2244
senior tag

Csukott ablak venti..2 nappal ezelőtt beszorult a meleg és elmentem éjjel 2kor tekerni felüdülés volt örültek nekem az éjszakai máv melósok :DD

Csatlakozom az egy szál nacis táborhoz

(#22) maláj


maláj
őstag

erkély árnyékban 37°C, szoba 33°C folyamatosan pörgő venti mellett :)
óránként tus, jéghideg ásványvíz, vasárnap már állítólag "jobb" idő lesz ;)

(#23) ferensz


ferensz
senior tag

Most már itt is "csak" 34 fokot mutat az erkélyen árnyékban a hőmérő, és talán mintha már lenne egy kis fuvallat is. Gyerevihargyerevihar :D :O

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#24) mephi666 válasza ferensz (#23) üzenetére


mephi666
nagyúr

csaaak? :Y ideje vigyáznotok... a hypothermia nem játék ;]

közben gyorsban letusoltam és hoztam még sört... majdnem hidegvizet nyomtam magamra, de melegnek éreztem... rühellem ezt a büdös meleget :W pont múlt héten beszéltem anyósjelölt pasijával, aki mondta, hogy valami ismerőse mongóliában dolgozott egy ideig és talán ott a legnagyobb az éves hőmérsékletingadozás: -50 és +50 között mozog... az sem gyenge... mellesleg a napi ingadozás is brutális... ahhoz kellhet szervezet, hogy elviselje az ember... mi még talán kussba maradhatnánk, hogy épp csak meresztjük a seggünket a szobában a gép előtt :B

#25: kecskeméti vagyok, az előző adag viharfelhő is csak átment fölöttünk... dörgött meg minden... meg talán 3-4 fokot hűlt egy rövid időre, de már megint dögmeleg van...
látom időképet, de attól félek, ebből sem kapunk :( debrecen-nyíregyháza környékén viszont már lehet valami... ott 26fok van

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) norbee2244


norbee2244
senior tag

Alföldön élőknek már jó..lessetek időképre ott már esik rendesen

(#26) Vakegérke válasza Algieba (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hiszem, ha látom... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) proof88


proof88
addikt

(#28) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Az imént ittam meg egy üveg hideg sört, most meg kiizzadom :D

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#29) mephi666 válasza RoyalFlush (#28) üzenetére


mephi666
nagyúr

én tegnap jártam úgy, hogy megittam egymás után 3-at és még sárgát sem kellett dobni... most is hasonló a helyzet... szeretem a sört, mert keserű és jobban esik ilyenkor, mint a mindenféle cukros löttyök... csak ha benyakal belőle az ember, nem kell napra menni, mert üt, mint a szeneslapát :)

ui: folyamatosan mennek a mentők a városban... szerencsétlen idősek, meg akiknek rossz a keringési rendszerük, most szenvedhetnek nagyon :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30) ferensz


ferensz
senior tag

Sajna még itt is hét ágra süt a nap, szegény észak nyugatiak, nem kapnak úgy tűnik a jóból. Egyébként a közel tálca sör nekem is elfogyott ma, nem is szándékoztam még csak a direkt fény közelébe sem menni, igen-igen veszélyes lenne. Kedden vonatozhatok fel Pestre, remélem egy fokkal jobb idő lesz, különben gyorsvonat kilőve, az új féle-fajta légkondisok közül kellene egyet kikapnom :D

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#31) Vakegérke válasza Vakegérke (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kinti hőmérséklet már "csak" 35.5, a belső már "csak" 33.5 C°.
De megmozdult a függöny! Komótosan lebeg, mintha egy lassított balett kelléke lenne.

Lesz végre zuhi?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) remixboy


remixboy
tag

én még bírom... szobába van 37C° meleg van,ventilátor nuku.
gondolkodtam lehet leköltözöm a pincébe,míg ilyen meleg lesz mert már
szauna van!
este végig nyitva az ablak, csak azok a büdös szúnyogok ne lennének!

[ Szerkesztve ]

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#33) ferensz válasza Vakegérke (#31) üzenetére


ferensz
senior tag

Ha kint nem is lesz, én biztos bevágom magam a zuhany alá, és rendezek indoor zuhit :D

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#34) szacsee válasza proof88 (#27) üzenetére


szacsee
nagyúr

Belehúzhatna már... még elég messze van tőlem..

(#35) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egyébként tavaly ilyenkor is pont ilyen meleg volt. Sőt, 2007-ben még melegebb volt, 40-es forróságot viseltünk el. Ez most valami trend, a nyári kánikula miatti panaszkodás? :U

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#36) ferensz válasza Algieba (#35) üzenetére


ferensz
senior tag

Legutoljára is ilyen sokáig volt egyhuzamban ekkora forróság? Lehet azért van már az embereknek tele a fallosza vele, mert egy pár napig még hagyján ez az időjárás, no de heteken keresztül :U

[Szerk.:] #37: Ha ennél lejjebb szeretnék vetkőzni, lassan át kell váltanom kígyó módba, és nekiállni vedleni :DDD

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#37) Vakegérke válasza Algieba (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én nem panaszkodom, csak vetkőzöm cefetül. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38) qestion válasza Algieba (#35) üzenetére


qestion
aktív tag

minden évben meglepetésként éri az embereket,
most éppen a meleg a téma, megfigyellhetők ilyen hullámok a logouton :)

[ Szerkesztve ]

a pálya

(#39) Algieba válasza ferensz (#36) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

2007-ben egy fél év volt extrém meleg, ebbe beleestek a nyári hónapok is. Tehát igen is, teljesen megszokott Magyarországon a hetekig tartó nyári kánikula.
Sosem felejtem el 2000 augusztusát, amikor Békéscsabán a forróság 41,7 fokkal tetőzött.

Kérem szépen, nyár van. :))

Most lemegyek sétálni, mert már a hátamon csorog a verejték. De én élvezem. Hogy mennyire utálom a telet...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#40) ferensz válasza Algieba (#39) üzenetére


ferensz
senior tag

Ezek szerint csak öregszem, és egyre jobban megvisel :O

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#41) ollie válasza qestion (#38) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ja. Nyáron a kánikula lep meg mindenkit, télen meg a hó.

***

(#42) ABE válasza ollie (#41) üzenetére


ABE
őstag

MÁV effektus.

(#43) ferensz


ferensz
senior tag

MI a tossz, pár perc, tíz óra, és már csak 28 fok van. Beütött a jégkorszak?! :DDD ;]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#44) norbee2244 válasza ferensz (#43) üzenetére


norbee2244
senior tag

Haladunk..Bécs felől jön az áldás

(#45) ferensz válasza norbee2244 (#44) üzenetére


ferensz
senior tag

Tökéletes, akkor egyenesen az irányomba halad :B :K

[Szerk.:] Miután megírtam a hsz-t szinte kapásból jött egy olyan hűs fuvallat, hogy kirázott a hideg. Éljenéljenéljen :C

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#46) ferensz


ferensz
senior tag

három múlt kicsivel, most ébredtem meg, tiszta víz vagyok, ülök az erkélyen egy mentolos marlboro kíséretében, és már csak 25°C van. navégre :C

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#47) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nálunk most volt a falunapok. A tegnapi napom így nézett ki: Miután az állatokkal elvégeztem, fél 12-kor nekiálltam a sajtnak, de észrevettem, hogy egy kecske bennmaradt a kihajtáskor. Hár fogtam, kifutottam vele a mezőre (oda-vissza kb. 2 km), és a sajt fölvágása utáni 40 percben kimentem kaszálni, 12:10-kor. Turbó módban nyomtam, a verejték patakokban folyt rólam. 20 perc kaszálás, 15 perc szénaszedés, 5 perc behordás. Ennyire volt idő.

Mosakodás és 2 óra után indultam a falunapokra. Már kifújtam magam, de attól még a sima gyaloglásban is izzadtam. Azután egészen estig, azaz sötétedésig rohadtam a hosszú szürke álbársony-farmerban és ingben, meg persze a motoroscsizmámban, de ahhoz már hozzászoktam, mert nincs más elmenős lábbelim. Én voltam ugyanis a konferáló. :D Az éjbe hajolva már egész elviselhető szelek jártak.

(#48) ferensz


ferensz
senior tag

itt volt egy méretes zuhé az éjjel, vagyis gondolom, nagy esőhangra ébredtem meg. a hőmérséklet 22 fok, szinte hidegnek érződik. mamma miia, felkeltem, és nem izzadok :D

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#49) norbee2244 válasza ferensz (#48) üzenetére


norbee2244
senior tag

Én is..rögtön eszembe jutott,hogy kint van a kovászosubi...behoztam és szunya tovább :D

(#50) niti


niti
aktív tag

Itt a konditeremben egész jó a hőmérséklet :D félig- meddig ezért is jöttem el otthonról. Jó, mi? Inkább edzek :D de otthon bazi meleg van, alig lehet megmaradni. Lapostetős a házunk, pont olyan, mintha a tizediken laknánk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.