Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FatalEror


FatalEror
addikt

ópen. :K

HardCore is my LifeStyle

(#2) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Én pont most fejeztem be az első részt. Nekem kimaradt a VHS korszak, így majdnem "szűzen" álltam neki, de úgy gondolom, igazán jó film volt :K

Jól össze is volt rakva, kiváló arányérzékkel, kiváló rendezéssel, nagyon finom öniróniával, pont annyi trash elemmel, amennyit felvesz a film. Mellette persze iszonyatos dara.

Jó film volt, na... izgatottan várom, hogy megnézhessem a második részt.

(#3) FatalEror válasza DeFranco (#2) üzenetére


FatalEror
addikt

Azért az 1.-ben is hatalmas poénokat "lőttek"....

Amikor megszorongatták Stalone-t és megkérdezi a nagydarab: ki küldött Stalone:a fodrászod Nagydarab:Hányan vagytok Stalone:Csak én és a fodrászod
Szóval én azért sokat röhögtem rajta,de nem csak nekem tetszett!

HardCore is my LifeStyle

(#4) Mr X válasza DeFranco (#2) üzenetére


Mr X
veterán

Sajnálhatod, hogy kihagytad azt a korszakot. :)

(#5) DeFranco válasza Mr X (#4) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem volt pénzünk videóra.

(#6) Mr X válasza DeFranco (#5) üzenetére


Mr X
veterán

Sosem késő pótolni a régi filmeket, a legtöbbet be lehet szerezni.

Sosem felejtem el, nekünk egy ITT Nokia videónk volt, és a szomszédtól kértük kölcsön az ő videóját a kölcsönzős kazetták "backupolásához". Olyan filmeken nőttünk fel, amiket ma már a Film+ is csak zokogva tenne műsorra.

Apropó, nosztalgia. Épp most néztem végig a Robotzsaru 1-2-t. A mai napig imádom, pedig nem tudnám megszámolni, hányszor láttam. :)

(#7) DeFranco válasza Mr X (#6) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ájtiti nokia, fekete a popija :DDD

@lapa: nekem volt egy videós barátom, de attól el voltam tiltva (Édesanyám bölcs belátását mutatja, hogy ez a srác szoktatott rá a bagóra) a többiekkel meg valahogy nem alakult ki ez a nappaliban lógás, videózás gyakorlat. Nem mellesleg akkor már terjedt a PC és mivel módos barátaim voltak, ezért eléggé penetráltak voltak 486-os gépekkel, aminek mindig (vagy kierőszakolt vagy nem) mortal kombatozás lett a vége. Ha PC-t láttam, nem bírtam magammal.

De jó, hogy rólam szól a topic :D

[ Szerkesztve ]

(#8) lapa válasza DeFranco (#5) üzenetére


lapa
veterán

ez szigorú lesz, de nekünk se. viszont nekem voltak barátaim (önirónia is: akkor még...), náluk néztük az alábeszélőseket.

robotzsaru akkora alapmű, hogy az bődületes. akkoriban azt a cuccot megcsinálni, az tényleg nagyon kemény volt. amúgy remasterelték, torrentboltban hd-ben megvan. mondjuk szerintem 720p felett nem érdemes tölteni, de lehet csak nálam volt kicsit már forrás-limitesnek tűnő.

amúgy nem lenne rossz még beraknák az expendables 3-ba a robotzsarut is. meg conant.

[ Szerkesztve ]

(#9) FatalEror válasza DeFranco (#7) üzenetére


FatalEror
addikt

huszonvalahány éves ITT téve a mai napig reccenés menetesen szolgál!

VHS: Ehhez még annyit,hogy apám mesélte végre sikerült venni egy "lejátszót" én meg pár évesen teleszórtam kiskanállal 2,5-s fúróval stb.Úgy hogy kénytelen volt mindig ellenőrizni használat előtt aztán felkerült a felső polcra.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#10) DeFranco válasza lapa (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jó, hát az ilyen alapok, hogy Robotzsaru, meg Amerikai Nindzsa, ezek megvoltak, meg az összes "nyugati" rajzfilm, amit adtak a SAT1-en szombat hajnalban, de a Véres lábnyomok a levegőben, meg a Halálos tombolás 4 ezek nem. Rambo sem, Die Hard sem, A Rocky 1-et sikerült már bepótolnom, meg a Predator 1-et is. GET TO DA CHOPPA!

Re:szerk: Michael Dudikoff :K

@FatalError: a miénk most döglött be, úgy hogy bajság van, Édesanyámnak TV-t kellene venni, de... eh... később...

#11: Asszonyka nem szereti a durrantós filmeket, így sajnos nem tudom mikor bepótolni. Most Zumba táborban van, és mentségemre legyen mondva, hogy feszt pótolok. Tegnap Batman kezdődik, ma Expendables.

[ Szerkesztve ]

(#11) lapa válasza DeFranco (#10) üzenetére


lapa
veterán

wtf hogy die hard nincs meg. ugye viccelsz? és mit csináltok minden karácsonykor? beszélgettek a fa alatt? már múltkor is kihúztad a gyufát a margarinnal, remeg az ujjam a modkeren mosmá.

(#12) FatalEror


FatalEror
addikt

nem kell off topicba tenni a hsz-eket!!

HardCore is my LifeStyle

(#13) DeFranco válasza lapa (#11) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ja, és természetesen mélységesen szégyellem magam, össze is kenek egy atlétát vérrel és abban alszom vezeklésként. :R

Elég lesz, vagy induljak a nyóckerbe egy "nem sukár a kokeró" táblával?

[ Szerkesztve ]

(#14) lapa válasza DeFranco (#13) üzenetére


lapa
veterán

indulj. ha te nyersz miénk a nyócker, ha meg ők miénk a ph. de legalábbis felszabadul a nick.

(#15) DeFranco válasza lapa (#14) üzenetére


DeFranco
nagyúr

OK, csak először szerzek egy IDDQD-t.

(#16) Mr X válasza DeFranco (#15) üzenetére


Mr X
veterán

Érdekes, ezt minden "öreg" ismeri. IDDQD, IDKFA. Bennem is megragadt. :D

Elhivatottabbak a "power overwhelming" és "black sheep wall" kifejezéseket is felismerik. :D

[ Szerkesztve ]

(#17) Crystalheart válasza Mr X (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Valamiért :DDD

VHS korszak? Mi VHS-en többnyire csak Disney-t néztünk. De hát ezeket a főbb filmeket huszonnyolcszor leadták a kilencvenes években a kertévéken... :D

(#18) lapa válasza Mr X (#16) üzenetére


lapa
veterán

na nekem meg ezek nem voltak meg, én csak descentet toltam szomszédnál minden nap míg már nem tudtam pislogni. biztos ahhoz is volt valami cheat.

gondolom én akkor most a gémer fórumban rosszabbul állok.

[ Szerkesztve ]

(#19) atidzsiforc válasza lapa (#8) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Akkor mar a csillagharcosokat se hagyjuk ki. :D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#20) atidzsiforc válasza Mr X (#16) üzenetére


atidzsiforc
őstag

az utobbi 2 az starcraft, ugye?

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#21) lapa


lapa
veterán

tudom, hogy napirévész, de ez a film annyira határtalanul gyenge volt, hogy néhol könnyeztem. az meg eleve pofátlanság, hogy még az effekteket is a b kategória alá lőtték be. az első 5 percben (repülős) már vannak olyan ember szemét kiverő bénázások, hogy rendesen végiggondoltam akarom-e látni a többit.

az első ennél azért messze "jelentősebb" volt a maga alkotta kategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#22) Lenry válasza lapa (#21) üzenetére


Lenry
félisten

öncélú erőszakot vártam, amikor leültem elé, és elégedetten álltam fel a végén.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.