Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Ryder62 válasza gyimger (#150) üzenetére


Ryder62
őstag

Amin remélem bejelentenek egy fo3 remastert is.

(#152) Bad Pritt válasza gyimger (#150) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én a tutorialon kívül egyszer sem építkeztem, ott döglöttek meg a settlerjeim, ahol akartak. A plothole-ok ettől még nyilván megvoltak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#153) protegum


protegum
aktív tag

Számomra a f4 egyetlen igazi újítása a power armor kialakítása volt. Ezt a f3 remasteredbe is beletehetnék. Építgetéssel is elvoltam. De az, hogy settlement questek agyatlanul ismétlődtek, egy pár után hagytam a francba.

(#154) gyimger válasza Bad Pritt (#152) üzenetére


gyimger
őstag

Az lehet, hogy nem volt kötelező, ebben a kontextusban nem hazudtak, mégis könnyes szemmel és felemelt középsőujjal gondolok erre a szar rendszerre, aminek a teljesen kihalt, üres térképet köszönhetjük. Úgy gondolhatták, csak ellenféllel legyen megtöltve (és Istenemre, meg is volt), a többit meg majd megépíti a paraszt. Igaz, hogy így se érdekes helyszínek, se érdekes karakterek nem voltak, de legalább el lehetett menni májnkráft irányba, mert az olyan jó.
És ismét mondom, a New Vegasba emlékszem, hogy kerestem ilyen építkezési lehetőséget (modot), mert akartam a sivatagban, városokon kívülre egy farmot, és a termést tűzhelynél elhasználni. Szóval nem ezzel van baj, hanem mindazzal, amit ennek a trágyalének köszönhetünk. És eddig minden(!) jel arra utal, hogy a FO76 irányvonala a város újjáépítése lesz, szóval sok jóra nem számítok.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#155) tankraid


tankraid
aktív tag

Én még mindig azt mondom, hogy ennek ha csak 80%-át beváltják és JÓL megcsinálják akár jó is lehet. Én inkább jobban félek attól, hogy ez egy nem túl forradalmi vagy tartalmas valami lesz..... csak valami amit gyorsan és sok pénz reményében csinálnak..... de ne legyen igazam!!!

(#156) frame>24


frame>24
addikt

Azt nem értem, hogy most ez a Bethesda szórakozása, hogy teasel valami totál többértelműt, az eddigi info-szivárgásokat nem kommentálja, és közben röhög, hogy mit kínlódik a rajongótábor?

Nem lett volna egyszerűbb egy teljes kuss az E3 előtt, aztán bejelenteni a tutit egyben?
Vagy most mérik fel a reakciókat, és majd gyorsan változtatnak 1-2 dolgot a sírás fényében?

Ha ez év végén jön ki, gondolom utóbbira már nincs idő...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#157) Bad Pritt válasza frame>24 (#156) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez idegesít? Remélem soha nem éred meg, hogy Kojima játékot várj. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#158) Snooker


Snooker
senior tag

Pár helyen már felmerült, hogy lehet csak szívatja a népet a Bethesda és egy single játékot kapunk. 10-én kiderül.

(#159) Snooker válasza Snooker (#158) üzenetére


Snooker
senior tag

[link] jó modnak tűnik

[ Szerkesztve ]

(#160) gyimger válasza Snooker (#158) üzenetére


gyimger
őstag

Francokat se érdekli, ha attól függetlenül egy Sims kieg lesz belőle. Online lesz, valószínűleg co-op, de attól még nem kell megismételni a FO4 bakit.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#161) Snooker válasza gyimger (#160) üzenetére


Snooker
senior tag

Tény, hogy a New Vegas a legjobb, de szerintem az F4 sem volt rossz. Igaz, DLC fronton elég gyengére sikeredett és idegesítő volt a settlement rendszer.

(#162) mike1334


mike1334
veterán

E3 környéke.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#163) bindike01 válasza HELLAFLUSH (#145) üzenetére


bindike01
aktív tag

Ebben viszont tökéletesen igazad van !! Nem tudom mi lesz a sorsuk PL ( Battlafield 1 satöbbi...)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#164) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Júliusban megjelenés??

Azóta átírták, és december 31. van kiírva.

Live-Die-Respawn

(#165) Ryder62 válasza oriic (#164) üzenetére


Ryder62
őstag

Mindkettő időpont komolytalan.
Aztán lehet az lesz mint a 4 -nél, hogy fél év múlva jön.

[ Szerkesztve ]

(#166) velizare válasza oriic (#164) üzenetére


velizare
nagyúr

melyik év? :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#167) Snooker


Snooker
senior tag

Kinek mi a véleménye az eddigi E3-as információkról, illetve trailerekről?

(#168) bLaCkDoGoNe válasza Snooker (#167) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hogy egy Hofi-klasszikussal éljek:
"- Milyen volt?
- Fos!
- Na de ha összeáll?
- Akkor még lehet szar..."

Na, hát nagyjából ez.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#169) gyimger válasza bLaCkDoGoNe (#168) üzenetére


gyimger
őstag

Reggel óta fogalmaztam a választ, de ez kb. lefedi az én véleményemet is. :D
A 4-nél is megjelenés napjáig minden nap néztem az E3-as videókat, aztán tudjuk, hogy végződött.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#170) sqpp


sqpp
őstag

Én mondjuk ezt nem értem.. Elviekben, ha van benne Solo lehetőség, de nincs NPC, akkor hogy van?:D

Mindenesetre engem érdekel, én még egyik játékukban sem csalódtam, szal, nekem bárki bármit mondhat, nem izgat. Majd eldöntöm én magam.

A (T)ESO is miképpen indult, hogy jjajj majd senki se játsza, aztán az egyik leginkább játszott "MMO".

[ Szerkesztve ]

(#171) gyimger válasza sqpp (#170) üzenetére


gyimger
őstag

A negyedikben sem volt muszáj építkezni, csak "érdemes" volt, mert anélkül üres a játék. Így milyen lesz ez, ha egyedül játszod? Üres :))

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#172) sqpp válasza gyimger (#171) üzenetére


sqpp
őstag

Nem tudom, egy ilyen atomháború utáni világban, nekem valahogy amúgy sem kellenek emberek, mert ez nem erről szól, akkor ott a City Life....

(#173) gyimger válasza sqpp (#172) üzenetére


gyimger
őstag

Emberek nélkül hol a sztori, a lore? Elvileg ez egy RPG (volt).

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#174) sqpp válasza gyimger (#173) üzenetére


sqpp
őstag

Istenem... Minek beszélsz múltidőben? Ez nem Fallout 5..... nem a "folytatása" a szériának, az a TES 6 után jön csak. Nem kell egyből betojni.

[ Szerkesztve ]

(#175) gyimger válasza sqpp (#174) üzenetére


gyimger
őstag

Már a Fallout 4-nél is múltidőt használtam, ha vigasztal. :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#176) sqpp válasza gyimger (#175) üzenetére


sqpp
őstag

Hát erre nem tudok mit írni, én akit kérdeztem, annak tetszett :)

(#177) frame>24 válasza gyimger (#169) üzenetére


frame>24
addikt

Amúgy is, vélhetőleg nálunk el sem indul majd, mint az FO4 a Creation club update után :DD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#178) sqpp válasza frame>24 (#177) üzenetére


sqpp
őstag

Az szolgáltató függő

(#179) Snooker válasza sqpp (#174) üzenetére


Snooker
senior tag

TES 6 után, ó ne már. Mikor lesz még az akkor? 10 év?

(#180) sqpp válasza Snooker (#179) üzenetére


sqpp
őstag

Nem tűnt még fel, hogy felváltva adják ki a dolgokat? A Bethesda nem egy nagy stúdiónak számít, mint az EA vagy Ubi, akik félévente csinálnak valamit. A TES 6 valszeg 2020-ban várható vagy 21, aztán kb valahogy akkor elkezdik és 2015 tájt jöhet a F5

(#181) bLaCkDoGoNe válasza Snooker (#179) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Minél később érkezik az új borzalom, annál jobb.
Már a 4 is kritikán aluli foshalmaz volt, úgyhogy az 5 csak rosszabb lesz annál.

Legalább bejelentették volna a FO3 remastert emellé a borzalom mellé.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#182) sqpp válasza bLaCkDoGoNe (#181) üzenetére


sqpp
őstag

Maradjunk annyiban, hogy neked borzalom. :R Nagyon sok emberről tudok, akinek tetszik.

(#183) bLaCkDoGoNe válasza sqpp (#182) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én meg nagyon sok emberről tudok, akiknek nem; na, ilyenkor mi van?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#184) sqpp válasza bLaCkDoGoNe (#183) üzenetére


sqpp
őstag

50-50 ;]

(#185) Snooker válasza sqpp (#180) üzenetére


Snooker
senior tag

De, feltűnt

(#186) Ryder62 válasza frame>24 (#177) üzenetére


Ryder62
őstag

Az milyen lenne már :D

(#187) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Kb. 40 perces dokumentumfilm a Fallout 76-ról, amely pár kérdést megválaszol ill. jobban kibont.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.