Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Twitchen is fellőtték a streamet, lehet már ma lesz vmi [link]

/s

(#2) velizare


velizare
nagyúr

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3) Daelion


Daelion
őstag

Eh,inkább egy új single player Elder Scrolls játékot csinálnának már mert Skyrimot is már csak a modok tartják életben.

Fallout se rosz de engem előző rész nagyon nem fogott meg.

(#4) Medocsabi válasza Daelion (#3) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ennek biza örülnénk párszázezren! :K

(#5) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Fallout 3 Anniversary Edition? *fingerscrossed*

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) LÁZ válasza Daelion (#3) üzenetére


LÁZ
addikt

e3on sztem majd villantanak vmit ezügyben

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#7) Giovan!


Giovan!
addikt

Jöhetne már az a Fallout Shelter 2 ;]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#8) 3RROR


3RROR
aktív tag

Bethesdat ismerve legjobb esetben kapunk egy remastered játékot de ha tippelnem kell akkor valami mobilos "játékot" csináltak megint. Túl friss a Fallout 4, hogy új játékot kapjunk.

(#9) Dr. X válasza Giovan! (#7) üzenetére


Dr. X
aktív tag

És mi újat csinálhatnának a második részben, amit nem lehet egy frissítéssel betenni az ingyenes elsőbe?

(#10) pepejoe válasza Dr. X (#9) üzenetére


pepejoe
tag

Pl. Nem veszik el a 3 hónapja manangelt bunkerod :O

(#11) bLaCkDoGoNe válasza 3RROR (#8) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Fallout 4 után a legjobb dolog, ami történhet a franchise-zal, az a F3/NV remastered.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#12) Lacccca87 válasza bLaCkDoGoNe (#11) üzenetére


Lacccca87
őstag

Szerintem meg a 2 remastered :D

(#13) 3RROR válasza bLaCkDoGoNe (#11) üzenetére


3RROR
aktív tag

Számomra a legnagyobb húzás az első két rész remakeje lenne.

(#14) Elrood válasza bLaCkDoGoNe (#11) üzenetére


Elrood
őstag

Mondjuk nem volna rossz egy F3+NV F4 motorral.

Switch kiadást valamelyikből tippelnek még páran.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#15) Giovan! válasza Dr. X (#9) üzenetére


Giovan!
addikt

Gondolom valami mobilos próbálkozás lesz, erre próbáltam utalni, azért van ott a gonoszul vigyorgó pofa. Bár ettől függetlenük a Shelter tényleg egy jó kis játék lett, engem le tud kötni.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#16) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A Shelter jobb lett mint a Fallout 4 komolyan mondom. Ha nagygépes Fallout címmel készülnek, akkor meg alaposan kössék fel a gatyát, és hogy kisebb legyen a csalódás még lehetőleg jóval a Cyberpunk előtt jelenjen meg a cím, mert várhatóan a CDPR alaposan elkeni majd a szájukat megint.
A Gamebryo kódját meg lőjék már ki a faszba a sötét űrbe.

(#17) mike1334


mike1334
veterán

Az első vagy a második részt szeretném fps-ben, naaa lécciiiii :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#18) Wesder válasza Elrood (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel a F3 F4 motoron való átültetèst elkaszálták a lelkes moddereknèl, èn örülnèk a legjobban ha hivatalosan jönne.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Kotaku szerint új játék lesz, de más irányt fog követni mint az eddigi Falloutok. Holnap lesz a bejelentés.

/s

(#20) saelin válasza wjbhbdux (#19) üzenetére


saelin
veterán

Egy felül nézetes fallout mint a tactics? Shadowrun szerűen én kajálnám.

Vagy fallout royale... :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#21) oriic válasza saelin (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Reseterán már ellőtték a Fallout: Battle Royale-t. :DDD

Live-Die-Respawn

(#22) wjbhbdux válasza oriic (#21) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Pete Hines ebben a pólóban jelent meg a streamen, van egy kis BR beütése ;]

/s

(#23) Wesder válasza wjbhbdux (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Tetris: Battle Royal? :Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) Hiftu


Hiftu
senior tag

Remélem egy új játék jön és végre találnak egy jó történetet és egy klasszis történetírót.
Világalakításban nagyon jó a cég, de történetmesélésben lenne hova fejlődni.
Fallout 4-nek és Skyrimnak is jó volt az univerzuma. Csak egy tartalmas/értelmes történetet kellene bele fektetni.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#25) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy látom a Streamben időnként történnek furcsa dolgok, néha emberek jelennek meg a helyszínen különböző pólokban (Skyrim, Fallout) :D

Live-Die-Respawn

(#26) a2d2


a2d2
addikt

Ha abból indulok ki hogy a Fallout 3 után 2 évvel kiadták a New Vegas-t akkor szerintem most a Fallout 4 engine-el is készül egy újabb rész.
A 4. résszel még nem játszottam mert még mindig sokallom az árát, de a New Vegas volt számomra eddig a csúcs a történet és elágazások szempontjából. Olyan morális dilemmákat dobált elém folyamat hogy csak pislogtam mitévő legyek. Pl szimpi volt az öreg is aki megvédte a városát a robotokkal és a rakétákkal, de asszem végül leválasztottam a gépről mert olyant kért amit már nem tudtam megtenni (asszem a teljes BOS bandát meg kellett volna semmisíteni).
A szint limit volt az ami megölte kb 1,5 év után a játékomat és visszamentem gyorsan a főszálhoz és bedaráltam.
Én mindenesetre örülök mert remélem így 10 dolcsi körül be lehet majd szerezni a 4.-et.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#27) batman91


batman91
őstag

Na erre kíváncsi leszek én is, várom a fejleményeket. A Fallout 4 után most kell valamit villantaniuk, mert az nem volt valami nagy szám az előzőkhöz képest.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#28) Bobó_20


Bobó_20
aktív tag

Azt hiszem a kelleténél jobban izgulok, így 30 évesen... :DD
Egy F3, FNV remastered már elég lenne számomra. Ha meg teljesen új game jön, asszem lábon kihordok egy infarktust :DDD

Közben elmormolok egy imát, hogy ne Switch port legyen :U

(#29) smc válasza Bobó_20 (#28) üzenetére


smc
addikt

Hát a Bethesdat megnézve az elmúlt évben szerintem eléggé esélyes, hogy switch port lesz. Lehet hogy jön a 3, NV és a 4 is, hogy szóljon is egy kicsit. Én nem számítok semmi újra. :(

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#30) #65675776 válasza smc (#29) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mindeközben rendberakhatnák a PC-s verziókat a F3-ból, hogy ne XP legyen az utolsó OS, amin fut úgy-ahogy stabilan.

(#31) velizare válasza velizare (#2) üzenetére


velizare
nagyúr

javítsuk már ki a "Plese Stand By"-t plez. kkthxbai

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#32) smc válasza #65675776 (#30) üzenetére


smc
addikt

Ennek mondjuk én is örülnék. Többször próbálkoztam a 3-mal win 10-en, de az istenért nem tudtam elindítani. :(

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#33) Headers válasza smc (#32) üzenetére


Headers
tag

Nem tudom neked melyik verzió van meg, de nekem a steames hibátlanul ment win 10-en. A 3 és az NV is.

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#34) nubreed


nubreed
veterán

Szerintem Fallout 3 remastered bejelentés lesz.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#35) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Szerintem meg Fallout online lesz muhahaha ;] :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#36) bLaCkDoGoNe válasza Lacccca87 (#12) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Annak én is örülnék, de szerintem a Bethesdától a F3 remaster a legjobb, amit várhatunk. Az előző részekhez sajnos nem fognak hozzányúlni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#37) szupermacs


szupermacs
veterán

F1-2 Xbox One X Enhancedben? :B

(#38) istvankeresz válasza szupermacs (#37) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Na azzal nagyot durrantanának! Day-1 vétel.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#39) smc válasza istvankeresz (#38) üzenetére


smc
addikt

Mennyit fizetnétek egy ilyen kiadásért?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#40) istvankeresz válasza smc (#39) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Jó kérdés. A két rész egyben jönne ki? Vagy külön, egymás után csöpögtetne a Bethesda? Xbox X feljavított ténylegesen? Sok a változó.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#41) smc válasza istvankeresz (#40) üzenetére


smc
addikt

Te írtad, hogy day 1 vétel lenne, mire írtad? :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#42) istvankeresz válasza smc (#41) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Gondolom 20-30 euro lenne kiadáskor darabonként. 50 euro kb. a kettő. Ha csinálnak dlc-t, akkor akkor GOTY verzió 60-70 euro. Ha a két rész a GOTY, akkor kb. 50 euro.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#43) bLaCkDoGoNe válasza smc (#39) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én simán kifizetném érte egy mostani AAA játék árát, ha átrakják FPS/TPS-be.
Ha "csak" egy minőségi remastert kapna, de maradna az izometrikus megjelenítés, akkor azért jóval kevesebbet. (Nagyjából a Pillars of Eternity árazása környékére gondolok.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#44) a2d2 válasza bLaCkDoGoNe (#43) üzenetére


a2d2
addikt

Nekem pont az izometrikus nézet a vonzó bennük.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#45) #65675776 válasza bLaCkDoGoNe (#43) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Pillars of Eternity II mondjuk 46€-ba van. [link]

a2d2: RTS/TBS-eknél sem értettem soha miért jó az, hogy bele lehet mászni az egységek végbelébe. Szép lassan minden játékból Colonoscopy Simulatort akarnak csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#46) kwzatz


kwzatz
őstag

Kotaku:
"Some fans have also theorized that this might be some sort of remaster of Fallout 3 or Switch port of Fallout 4, but from what we’ve heard, this is a new game, one that takes the series in a brand new direction. We’re expecting to see more tomorrow."
Félő, hogy tényleg valami battle royal hányadék lesz. Ha belegondol az ember, hogy a Fortnite BR módját két hónap alatt bohóckodva dobták össze, logikus. Egy ilyen primitív okádékot kihoznak egy normál story alapú AAA játék költségeinek a töredékéből, az emberek meg két pofára zabálják. Nehéz nemet mondani az ilyen profitlehetőségre.

[ Szerkesztve ]

(#47) mike1334 válasza kwzatz (#46) üzenetére


mike1334
veterán

Hát ha ez igaz, akkor bizony sz*rjanak sünt...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#48) Csapoati válasza kwzatz (#46) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Fallout MMO kizárt? Nem lenne az rossz. Vagy survival craftolós Fallout, bár az engem nem érdekelne.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#49) #65675776 válasza mike1334 (#47) üzenetére


#65675776
törölt tag

Farfekvéssel.

(#50) bLaCkDoGoNe válasza #65675776 (#45) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az első részre gondoltam, de valóban nem írtam oda.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.