Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) .mf válasza Jim Tonic (#31) üzenetére


.mf
veterán

"Szerintem Te játszod az értetlent."

Ó, az irónia. Vagy trollkodás? Figyelmen kívül hagyod vagy félremagyarázod azt, amit írtam. Már bocs...

Utazáskor, igen. Utazás nem csak abból áll, hogy ülsz a repülőn vagy vonaton (btw., nyugatabbra vonaton sem ritka a konnektor, ott is bedughatod), hanem megérkezel az úticélodra és ott nyaralsz vagy csinálsz valamit, aztán este visszaérsz a hotelbe, kimenni már nincs kedved, esetleg elered az eső, s játszhatnékod támad.

Játék: ha neked a HD3000 / 4000 mellett (ultrabookokban ez van) minimumra butítással tizen-, jó esetben huszon-FPS játszható... S mint mondtam, 1-2 év és az új konzolos generációval a játékok gépigénye is megugrik, amit nem biztos, hogy a hibridek egyből követni tudnak, az ilyen vékony gépek hűtési korlátai miatt sem.
Továbbá egy szót sem szóltam hárdkór játékról, sőt, pont ellenkezőleg azt írtam, hogy ilyen kaliberű videókártyák mellett épp az alkalmi játékosoknak szól.

Kolesz: egyrészt, a TB-ból látszik, hogy ez a termék se nekünk készült ide keletre. Tőlünk nyugatabbra, ha már az egyetem elég magas árát ki tudják fizetni, ahhoz képest aprópénz egy jobb laptop. Nézd meg, hogy mikkel járkálnak ott a diákok.

Viszont: nézd már meg a postomat, a koncepciót méltatom, és azon morfondíroztam, hogy más porttal, pl. DP-tal vagy annak valami következő revíziójával nem lenne-e ez megoldható. DP pedig már manapság egyre több laptopon van, a nem-túl-drágák között is.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.