Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#358) Cathulhu válasza kutkut (#357) üzenetére


Cathulhu
addikt

GSM arena kamera tesztja a pro5-tel mindig is nagyon pozitiv volt, meg az osszehasonlito tesztkepek is jol mutattak. Ez alapjan nekem nagy csalodas volt, szoval ne helyezd nagyon magasra a lecet. Nem mondom, hogy minosithetetlen pl a belteri fenykepezes kis fenynel, mert azert sokat javult flyme 5-tel, de az auto mod szerintem tovabbra is vallalhatatlan olyan korulmenyek kozott. Manual modban lehet kicsit jatszani az isoval, szaturacioval es a feheregyensullyal, es akkor el lehet erni teljesen korrekt minoseget, de a gyors auto fenykepezest pl szerintem olyan korulmenyek kozott (mondjuk egy buliban) el lehet felejteni. Sajnos a camera apit zero szinten tamogatja, igy 3rd party appok kizarva :(

Szoval hardver szinten nagy a potencial, jo szenzor, jo lencsek, jo kepfeldolgozo processzor, de nagyon gyenge szoftver (es ez alatt az automatat mondom, pl a feheregyensulyt nekem meg egyszer sem sikerult eltalalnia, es a szinek is fakok) velemenyem szerint.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.