Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) kriver


kriver
tag

Gratulálok, jó választás. Balesetmentes, boldog éveket a szerzeményhez!
Én 8 éve szívtam kb ennyit, mire rátaláltam a jelenleg is használt Toyota Carina E-re. Már 20 éves a a draga, de a formaterv (főleg a fara) a mai napig bejön. Kb. a 12. megnézett autó, amit végül megvettem. A szervizkönyv hiánya, az eltitkolt hiányosságok, hibák ellenére nem bántam meg. Bár a győri Citroen szalonhoz lett volna néhány keresetlen szavam, de én szúrtam el. Nem reklamáltam időben. Volt a megnézettek között olyan példány is, ami elöl-hátul törve volt, olyan vastag festékréteggel, hogy a segítségnek hívott sráccal fordultunk is ki a kereskedésből. A belső a mai napig hibátlanul néz ki, az elektromos ablakok is szépen teszik a dolgukat. Még japán gyártást sikerült kifognom, így pár évig még kiszolgál.
Csak egyszer állt meg alattam (akkor is városban, mellékúton), de egy generátor felújítással megoldódott a probléma. A futóművön már érezni a nagy kasznit, a kort, és a magyar utak jótékony hatását. Aki eddig vezette, csak jókat mondott róla. A belső helykínálatot a mai autók zöme irigyelheti. A 192 centimmel minden ülésen kényelmesen elférek (állítgatás nélkül).
Következő autóm is japán lesz, az biztos. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.