Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kcsa


kcsa
veterán

Azért a "Helyezze be a..." feliraton jót röhögtünk kollégával :D

(#2) Legendd válasza kcsa (#1) üzenetére


Legendd
senior tag

No igen, amikor még fotóztam, nem raktam bele SIM-et :D a magyar nyelv gyönyöre ez :D

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#3) DaveJr válasza Legendd (#2) üzenetére


DaveJr
őstag

Jók a specifikációk:) 6"os hajlított kijelző:)

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#4) ataman


ataman
aktív tag

Ez valójában maga az LG G Flex. Ahogy a specifikációs lapon látható is! :D

Javítsátok, please!

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#5) Nigér


Nigér
őstag

LG G Flex...
Huawei A Mate-ben 4050mAh-s akksi van.
S úgy tudom az is képes micro usb-n tölteni eszközöket.
De ez a teló tetszik, ennyi pénzért, melóstelónak pont jó lenne...
Hm.

(#6) meroly válasza Legendd (#2) üzenetére


meroly
veterán

Most a te kezed óriási vagy ez tényleg egész emberi méretűnek tűnik :DDD
Sonimhoz képest legalábbis.

A kamera botrányos, egyébként nekem tetszik.

Impossible is nothing

(#7) Legendd válasza ataman (#4) üzenetére


Legendd
senior tag

Meglesz

Alea iacta est!

(#8) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Szerintem ennyiért nagyon korrekt ez a teló. Nyilván rétegigény van csak rá, de nekik talán úgyse olyan fontos a kamera, mint a brutál akksi.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) fateless


fateless
veterán

Én totál azt vártam, hogy ajánlott lesz a készülék (már persze a maga kategóriájában)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Ajj de jó lett volna, ha raknak bele legalább egy 3g-t, ilyen akksival azt is bírta volna. Amúgy korrekt cucc, és innentől kezdve nem hiszem el senkinek, hogy a tepsikbe nem lehetne 4000-es akksikat rakni, oké hogy ez vastag, de mégis mennyivel kisebb már...
Az ára meg fantasztikus, igazából csak a net hiányzik, de akik ezt munkába fogják használni azoknak tökéletes.
Szerintem nyugodtan kaphatott volna ajánlottat is.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#11) Legendd válasza GeryFlash (#10) üzenetére


Legendd
senior tag

A saját kategóriájában ajánlott, de a cikk végén is leírtuk :)
Pont a 3G, a kamera, a két SIM kezelésének hiánya és a kevés szoftver miatt kell manapság másként gondolkodni sajnos, aki ilyet keres, nincs igazából jobb választás....

Alea iacta est!

(#12) Zsolto válasza Legendd (#11) üzenetére


Zsolto
őstag

Hát szerintem meg pont nagyon is ütne narancssárgában vagy citromsárgában. Ha az ember leejti az erdőben, könnyebb megtalálni az avarban, stb.

A külső akkuként való használhatóság valóban jó ötlet, bár a mai eszközök (tabok, okostelók) gyorsan megisznak ennyi kakaót, szóval hosszú távon egy nagyobb külső akkut érdemes azért még bepakolni emellé is.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#13) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Szvsz jobb mint sok nagyobb márka olcsó kategóriás terméke. És azokért is elkérnek ennyit függetlenül.
Az akku brutál és mekkora poén hogy az okostelefonos havert ki lehet segíteni :DD

Viszont az értékeléssel nem értek egyet szerintem ez a strapatelók között simán lehetne ajánlott sőt akár......

De oké ez csak az én véleményem. :R

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#14) Maximum1


Maximum1
őstag

Lassan nem éri meg Kínából rendelni ezeket a termékeket.
[link]
Áfa+postai lehúzás, esetleges garanciális visszaküldés és már árában is vagy, a szállítási időről nem is beszélve.
Viszont vannak szerencsések, azok megpróbálhatják.

(#15) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Ha hagyományos teló kéne, tuti ezt venném.

Nem a lényeg a fontos.

(#16) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

25öt remélem eléri és bestbuy! Fesztiválfón :))

(#17) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Én egy kicsit sokallom az árát, mert azért ez azért mégis csak egy hagyományos telefon, és ezért 35et elkérni, főleg ilyen fényképezővel...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#18) G.FeT


G.FeT
tag

"Egyebek: 3,5 mm-es jack kimenet, giroszenzor" Ez is benne maradt a specifikációban.
No meg "Hangrögzítés: telepíthető" ez is hülyén hangzik.

[ Szerkesztve ]

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#19) Griff55


Griff55
senior tag

Ez nem az a teló aminek egy tv műsorban egy faszi bezúzta a képernyőjét? :D

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#20) Sztif


Sztif
aktív tag

Nem találtam arról információt, mennyi ampert ad le a töltő és mennyivel tölti a rácsatlakoztatott eszközöket?

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#21) Legendd válasza Sztif (#20) üzenetére


Legendd
senior tag

Én sem, viszont az iPadet is tölti, szóval tabletekhez is elég.

Alea iacta est!

(#22) John_Deere


John_Deere
tag

Hát hogyha a 6-os IFA-t is bebikázná, vennék párat. :DDD
Apámnak tökéletes telefon, sokat jár terepen, és állandóan morog, hogy a jelenlegi Nokiáját sűrűn kell tölteni.

(#23) IX0S


IX0S
csendes tag

[link]

Olcsóbb, két SIM, nagyobb kijelző... Csak hát az accu...

[ Szerkesztve ]

(#24) Simi87


Simi87
senior tag

Ezzel az árral, és az akkubank funkcióval best buy.
A fogása meg olyan lehet a recés széllel, mint az S line szilikonnak. :)

(#25) vimes


vimes
senior tag

Hát a kameráról nekem pont ellentétes véleményem van. Inkább legyen benne, mint sem, ki tudja mikor jöhet jól, h valamit le kell fotózni, de semmi nincs nálunk. Nem tájképek készítésére gondoltam. Annyival nem lesz olcsóbb a cucc, hogy megérje kispórolni.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#26) John_Deere válasza vimes (#25) üzenetére


John_Deere
tag

Arra tökéletes, hogy parkolóban 2 szomszéd autó rendszámát ily módon elmentsük például.

(#27) Simi87 válasza John_Deere (#26) üzenetére


Simi87
senior tag

ismerős a szitu. :)

(#28) GP-Sz válasza Simi87 (#24) üzenetére


GP-Sz
senior tag

Azon gondolkoztam, hogy igazából egy rendes mittudomén 8MP körüli kamera buta melóstelefonba se lenne hülyeség. Szerintem az ilyen melóstelefonok használóinál is elég gyakran előfordul a fényképezés igénye.

A másik meg a zseblámpa: ekkora akku mellé egy komolyabb ledet is be lehetne építeni, mondjuk egy olyan 100 lm körülit simán produkálhatna. És persze rendes ki-be kapcsolással.

(#29) vimes válasza John_Deere (#26) üzenetére


vimes
senior tag

Pont ilyen felhasználási területre gondoltam én is, jobb mintha nem lenne semmi nálunk amivel lehet képileg dokumentálni bármit, ha nincs más.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#30) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Ez így tökre tetszik, másodlagos telónak tökéletes!
Baja nem lesz, tudok róla tölteni. És a Philips Xenium telefonok óta nem láttam ilyet, hogy eddig bírja egy telefon.
Akinek meg a munkához ez kell, annak best buy

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#31) Simi87 válasza GP-Sz (#28) üzenetére


Simi87
senior tag

hát igen, de itt szerintem a költséghatékonyságra is rámentek.
sokszor 50 cent plusz költséget már lehet nem bírtak volna el. :)

(#32) Maximum1


Maximum1
őstag

Saját magát tudja tölteni?
:))

(#33) Sztif válasza Legendd (#21) üzenetére


Sztif
aktív tag

A töltőn rajta kell hogy legyen mennyi az annyi, ha a Csehek (Kínaiak) rányomtatták... Ha nincs legalább 1A-es a töltője akkor lesz egy kis gebödés a töltéssel

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#34) Simi87 válasza Sztif (#33) üzenetére


Simi87
senior tag

lesz az 2A is, szerintem.

(#35) kcsa válasza Sztif (#33) üzenetére


kcsa
veterán

De ő a töltőfunkcióra gondolt, nem az eszköz töltőjére :)

(#36) Johnny194 válasza Maximum1 (#32) üzenetére


Johnny194
aktív tag

végtelen energia :DD

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#37) Napfénysüti

Egész jó strapatelefon lett. Mondjuk a satnya kamera helyett rakhattak volna bele egy LED villanót ami elemlámpaként funkcionálhatna, talán ennél a készüléknél az hasznosabb lenne.

Més que un club!

(#38) kcsa válasza Napfénysüti (#37) üzenetére


kcsa
veterán

"A felső részen csücsül a ledes zseblámpa, ez a jobboldalon található gomb megnyomása esetén világít"

(#39) Napfénysüti válasza kcsa (#38) üzenetére

Bakker nem tudom hogy siklottam el felette pedig végigolvastam. :B :D
De akkor még jobb. A kamerát azért nyugodtan kihagyhatták volna és talán picit még az is faragott volna az árán.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#40) kcsa válasza Napfénysüti (#39) üzenetére


kcsa
veterán

Szerintem nincs olyan fórumozó aki még nem égette be magát hasonló témán :DDD

(#41) TCSZ


TCSZ
senior tag

Már vártam ezt a tesztet. Tetszik a telo. Kár hogy nincs benne gps. ÉS lehetne bővíthető a memóriája vagy lenne nagyobb. De így is be jön. Esélyes következő telefonnak. Vannak oldalsó hangerő szabályzó gombok? mintha nem olvastam volna róla a cikkben..... Tetszik hogy egyszerű és hogy nem kell naponta tölteni. Ezzel lehet éjjel nappal mp3-t vagy rádiót hallgatni és ki lehet vele használni a korlátlan beszélgetésű csomagokat úgy hogy az ember nincs konnektor közelében. :D . Az a telefon ahol esélyes hogy elfelejtjük hova raktuk a töltőjét. :D Szerintem jó irányba megy az Evolveo. Megtalálták a piaci rést.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#42) Icetee


Icetee
aktív tag

Fateromnak egy Xcovert vettem 1,5 éve ami kicsivel igényesebb felépítésű és abba is elég nagy akku van. 2100-as. Ő rengeteget telefonál, régi telefonjai állandóan autós töltőn lógtak, ezzel viszont 1-2 hetet simán elvan. Ő is teljesen meglepődött. :)

Már leejtette egy párszor, de meg se kottyant neki Az ilyen embereknek kincset ér ez a telefon.
Fater is csak telefonál vele. A kamera pont nem érdekli :)

(#43) MongolZ


MongolZ
addikt

A kétkártyás Nokia X1-em 1430 mAh-s akksival bírja 2 hétig, akkor ez a teló 3600 mAh-s akksival meddig bírja vajon??? Bele sem merek gondolni...

(#44) MongolZ válasza IX0S (#23) üzenetére


MongolZ
addikt

Ne hülyéskedjünk már, 1700 mAh-s akksival lazán kell bírnia 2 hetet normál használat közben. Teljesen jó az is.

(#45) akosxyz válasza MongolZ (#43) üzenetére


akosxyz
senior tag

52 napig :D

(#46) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Bear Grylls mobil.... ;) :K

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#47) sien válasza takacsbotond (#17) üzenetére


sien
aktív tag

szerintem ha ingyen adnák, és mellé adnának egy thai erotikus masszázst is ajándékba, akkor is lenne valaki aki elégedetlen lenne.

(#48) Icetee válasza sien (#47) üzenetére


Icetee
aktív tag

Jól mondod :D
"A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!!" :)

(#49) tntmax


tntmax
aktív tag

Na ez telefon.

(#50) tntmax válasza tntmax (#49) üzenetére


tntmax
aktív tag

Nosztalgia...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.