Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

WC....tipikus női probléma :DDD

irigyellek. legalább megkóstoltad a hagyományos kajákat is?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) eszterencs válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

A két nappal ezelőtti bejegyzésben írtam, hogy voltunk a night marketen, az éjszakai piacon, és ettem mindenfélét, vannak képek is. :)

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Kemény :) Én is irigyellek! :D
Első külföldi utas egy Tajvani szállodában...Nagyon elképzeltem, hogy az az ügyfélszolgálatis csaj mennyire akarhatott puncsolni... kár, hogy nem nekem... :U Hát, meg az a vonat. Na az nagy élmény lehetett! :)

Ja és a wc-hez no comment. :) Gondolom azért kipróbáltad ha már ott olyan divatos... :P Ilyesmit először olaszban láttam ~15 éve... asszem....

[ Szerkesztve ]

(#4) mistixx


mistixx
tag

Hmm... egészen megjön az ember kedve egy taiwan-i kiruccanáshoz.
Sajnos az előítéleteim miatt fel sem tételeztem volna, hogy Taiwan ilyen kulturált hely.

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#5) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Ez is, mint a többi, nagyon jó írás lett. :R
Az a vonat mekkora jó már. :Y

(#6) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ezen a taxis dolgon meglepődtem, mert elvileg ebből élnek, bár valszeg több más oka is lehetett, hogy az ingyenes buszt ajánlotta, errefelé nemigen lenne ilyen ;P

A ~10 mbites net nem rossz... Van valamilyen korlátozás? Mint pl Kínában ugye nem lehet facebookozni, youtubeozni stb. Sőt, van bármiféle korlátozás? Akármi...

Bocs a sok kérdésért :B nekem is annyira megtetszett ez az ország – annak ellenére hogy nem nagyon rajongok az ázsiai országokért – hogy az írásaid után már simán kimennék :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7) Lenry


Lenry
félisten

na most értem végére az írásaidnak.
tetszik nagyon, köszi, hogy írod őket :R
jól fel is vettelek RSS-be

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) deicide válasza eszterencs (#2) üzenetére


deicide
veterán

A night market az nagyon kemény, Te hogy bírtad a szagot ami ott terjeng?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#9) eszterencs válasza Dany007 (#3) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Ahol nincs angol vécé, ott használom az övékét, persze. :B Igazából annak a fajátnak is megvannak az előnyei, csak nekünk furcsa, dehát pl. az erdőben is hasonlóan végzi az ember a dolgát... :) na azt hiszem, mostmár eleget beszéltem erről. :-D

(#10) eszterencs válasza Apollyon (#6) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Nem ajánlotta a buszt, csak látta, hogy alapból azzal akarok menni, és nem próbált meg eltéríteni a szándékomtól, ahogy mondjuk ezt Mo.-on tenné valószínűleg egy taxis egy tanácstalan külföldit látva. Gondolom azért, mert feltételezi, hogy ha taxizni akartam volna, akkor odamentem volna az ott álló 40 taxi valamelyikéhez és nem a buszmegállókat sasolnám, illetve hogy nem feltétlenül alternatíva a fizetős taxi az ingyenes buszhoz képest.

A neten nincs korlát, minden megy normálisan. A google meg a lokalizált hirdetések kínaiak lettek, és a cookie-k nem működnek, amióta itt vagyok, de ez a gépem hülyesége is lehet, más furcsaságot nem tapasztaltam.

(#11) Dany007 válasza eszterencs (#9) üzenetére


Dany007
veterán

Heh, nem hittem volna, hogy erre reagálsz, de csak sikerült kihúzni, mégha nem is szándékosan! :)
Meg amúgy most így ezek után megindul az ember fantáziája, főleg ha már a klumpás kép a tiéd... :) (ja, hogy az nem is ebben a bejegyzésben van : o upsz, már keverem )

Amúgy - csak, hogy értelmes dolgot is mondjak - szerintem ha hazajöttél megérné egy komplett címlapost írni az utazásról sok sok sok képpel. Sokakat érdekelne egy tajvani út :)
(tudom sokminden le van írva bejegyzésekben is, de kéne egy komplett nagy cikk belőle)

[ Szerkesztve ]

(#12) eszterencs válasza deicide (#8) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Hát, azokon a helyeken gyorsítok. :-) Meg amúgy elég jól viselem a bűzt, arra szoktam gondolni, hogy nem mérgező, csak kaja, túl fogom élni. :)

(#13) eszterencs válasza Dany007 (#11) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Köszi, de nem érzem szükségét, hogy tovább ragozzam a dolgot egy külön cikkben. Akit érdekelt a téma, sztem már megtalálta a blogot, a ph-s anyagokba is be volt linkelve, nincs ebben olyan emészthetelenül sok szöveg. Amúgy is, ha meg hazamentem, minimum két hétig ki sem fogok látszani a munkából... azért most csak negyedgőzzel dolgozom, amit lehet, elhalasztok...

(#14) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Én amikor először megláttam itt ezt a guggolós WC-t, rögtön arra gondoltam hogy ez biztos nagyon bejön a lányoknak, mert így nem kell papírral körberakni meg takarítgatni az ülőkét, csak simán le kell guggolni és nem kell semmihez hozzáérni. Szóval hogy automatikusan higiénikus.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.