Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) salival


salival
aktív tag

grat samu! :C

YNWA

(#2) AS


AS
félisten

Csak így tovább még 2-3 év és meglesz az elsö hely. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Arthuro_Adam válasza AS (#2) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Nem azért, de a második negyedévben a Nokia piaci részesedése 2%-kal volt nagyobb, mint az elsőben, míg a Samsungé csak 0,4-el.

103,2 milllió ill. 53,2 millió és összesen 268 millió telefont adtak el.
Az első negyedévben a Gartneres jelentés alapján 36,2 ill. 19,1 százalék volt a két gyártó piaci részesedése.

(#4) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Röviden:
Motorola, SE, Siemens.... gyengélkedik elhullott
Apple, LG, Samsung meg megerősödött.
Nokia meg évek óta uott van: ~35-40% közt.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#5) Quasi_modo válasza AS (#2) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Egyrészt a Nokia első helye még nincs veszélyben, másrészt számolni kell az LG-vel is.

valami

(#6) GhostWalker válasza Quasi_modo (#5) üzenetére


GhostWalker
tag

LG-t letolja a Samu simán nokia vs Samu hát akkor már Samu ( ha a kinézetet nézzük :)) )

(#7) student


student
őstag

letörlök egy könnycseppet...ez a válság hogy betett a samsungnak (is)

(#8) marcee


marcee
addikt

Tudom, hogy ez egy mobilecomm oldal, de azért jelezni kellene, hogy a Samsung mobil üzletágáról van szó és nem a teljes cégcsoportról.

\m/

(#9) AS


AS
félisten

Samsung 2010 es tervei
Full HD felvevő
link

3d felület és játékok
link

1ghz proci
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) copin válasza AS (#9) üzenetére


copin
őstag

2009-hez írják a 720p-t, 30fps-el, de még azt sem teljesítették maradéktalanul. Így hogy akarnak 1080p-s videókat produkálni, pláne 30fps-en? :W

(#11) marcee válasza copin (#10) üzenetére


marcee
addikt

Pláne, hogy 2008-hoz írják...

\m/

(#12) erdoke válasza copin (#10) üzenetére


erdoke
titán

Augusztus 1. a hivatalos i8910 launch ideje, szerintem várjuk meg...

A legjobb aláírás a héten

(#13) copin válasza erdoke (#12) üzenetére


copin
őstag

A hardverrel nem csinálnak semmit, szóval felesleges bármire is várni egy olyan telefontól, ami kezdetben 3gp-ben vette fel a hangot a HD videóhoz.

[ Szerkesztve ]

(#14) Quasi_modo válasza copin (#13) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az, hogy eredetileg szarul csinálták meg a hangkódolást, az vajmi keveset változtat. Elszúrták, aztán javították.
De a 30 fps nem lesz meg most sem szvsz.

valami

(#15) erdoke válasza copin (#13) üzenetére


erdoke
titán

Nem hiszem, hogy csak szoftver fejlesztés miatt állították le a gyártósorokat, de majd meglátjuk. Lehet, hogy a központi SoC volt hibás, az OMAP3515-nek tudnia kellene a 720p-t.

A legjobb aláírás a héten

(#16) copin válasza erdoke (#15) üzenetére


copin
őstag

Egyfelől 3430 van benne, másfelől a 3515 nem vesz fel HD videót 30 fps-en. Esetleg 3525, de mindenki tudja, hogy mi a helyzet.

@Quasi_modo Eleve hogy jutott eszükbe, azt nem tudom, de nálam ezzel leírta magát. Ne mond azt hogy véletlenül került bele olyan kodek, ami már a közép kategóriában is kipusztuló félben van.

[ Szerkesztve ]

(#17) AS válasza copin (#10) üzenetére


AS
félisten

Még nincs vége a 2009 nek:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) Quasi_modo válasza copin (#16) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ne mond azt hogy véletlenül került bele olyan kodek, ami már a közép kategóriában is kipusztuló félben van.
Nem mondtam ilyet. Baklövés volt az biztos. Fogjuk a kapkodásra?
Esetleg trehányság cégszinten?

valami

(#19) erdoke válasza copin (#16) üzenetére


erdoke
titán

OMAP3430: "IVA™ 2+ (Image Video Audio) accelerator enables multi-standard (MPEG4, WMV9, RealVideo, H263, H264) encode/decode at D1 (720x480 pixels) 30 fps Szóval ezzel tényleg nehezen fog menni a 720p enkódolás, ha nem arra tervezték...

Az OMAP3515-höz valahól HD videót láttam, de lehet, hogy csak dekódolásra. Most nem találom a spec. listáján.

A legjobb aláírás a héten

(#20) copin válasza erdoke (#19) üzenetére


copin
őstag

Az benne a legjobb, hogy mindenhol a 3430-at írják hozzá. Symbianfreak-en is volt egy vita róla. Le rendezték azzal hogy fel tud venni 720p-s videót, csak nem éppen a legjobb tempóban, ráadásul ez a főfunkció. Részemről a téma lezárva.

(#21) marcee válasza erdoke (#12) üzenetére


marcee
addikt

Micsoda? Még meg sem jelent hivatalosan? Hisz egy valag helyen árulják. Nem követtem annyira a témát, de ha lett volna pénzem valószínűleg már vettem volna egyet. Van valami linked erről a gyártásleállításról, vagy hogy mi volt a gond vele? (a szaggató hd videón kívül)

\m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.