Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nbg


nbg
senior tag

Jok ezek az LCD-PC-k, ez konkretan meg szep is, csak az az 1700 dodo nem szep... :(

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#2) Gonosz15 válasza nbg (#1) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

$1700 nem szép? :Y Te bolond vagy? :F Szerintem egyenesen gyönyörű lehet 1700 ropogós amerikai dollár. Annyira szépen elfogadnám azt az összeget :)) Főleg euróban :P

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#3) lajthabalazs válasza nbg (#1) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Stockholmban volt szerencsém egy korábbi generációjához, nagyon impozáns kis gép, ott 17.000 SEK-et kértek érte....

Amit nagyon nem értek, hogy Crysis-szal demózták, mert vitte. De azt nem érintőképernyőn játszák. Egy asztalt / munkaállomást vagy érintéshez alakitanak ki, vagy egérhez. De hogy úgy nem lehet beállitani, hogy mind a kettő kényelmes legyen az szent. Szóval az árhoz még hozzá kell számolni egy asztali VESA álványt, ami elbirja a géppel és esetleges rátehénkedéssel többletterhelt monitort, és elég nagy a mozgástartománya ahhoz, hogy mind a két felhasználáshoz megfelelő legyen (mondjuk elöl állóból közel fekvőbe át tudja vinni a monitort) ez legalább még 60-80k, de ilyen terheléshez fali tartókat szoktak használni, ami meg korlátozza a felszerelhetőséget (kell egy fal.)

[ Szerkesztve ]

(#4) Prof01 válasza nbg (#1) üzenetére


Prof01
veterán

Én nem tartom ezt drágának a tudásához képest.
Ha apple hasonló termékéhez, az iMac-hez hasonlítjuk, akkor majdnem 100k-val olcsóbban van egy erősebb hardverrel rendelkező gépünk, érintőképernyős kijelzővel és minden jóval ellátva. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#5) Barthezz2 válasza Prof01 (#4) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ahhoz drága, hogy vegyek egyet, ahhoz nem, hogy mennyi imac.
De szívesen elfogadnám ezt, ha valaki megvenné nekem :) :D

Everybody lies.

(#6) JanR válasza Barthezz2 (#5) üzenetére


JanR
addikt

Megnyugodhatsz, nem fog neked senki ilyet venni ;]

(#7) S*Tom*


S*Tom*
aktív tag

Nagyon szépek ezek a HP TouchSmartok, de az áruk egyenlőre büntet nagyon.

(#8) Jim Tonic válasza S*Tom* (#7) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Leírtad helyettem a kommentem.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#9) nbg válasza Prof01 (#4) üzenetére


nbg
senior tag

En kicsit pont dragacskanak tartom a tudasahoz kepest. (Almas cuccal kerlek ne peldalozz: altalaban jo koncepcio + altalaban jo vas + csilivili + hype + dupla ar = apple. szerintem.) Bar ha arra gondolok, hogy ez egy laptonal az erintokeperenyovel, es annak meretevel tud gyakorlatilag csak tobbet, akkor mar majdnem stimmelhet is a matek. De azert meg mindig van benne egy kis "ujdonsag varazsa"-felar is. Szoval nemtom. Ertem en, hogy gozgep...

Gonosz15: Mi szep 1700 euroban? Negy tulmeretezett papirfecni: harom lila meg egy sarga... ;)

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#10) Barthezz2 válasza JanR (#6) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Várjuk ki a végét ;] :DDD

Everybody lies.

(#11) JanR válasza Barthezz2 (#10) üzenetére


JanR
addikt

Jo, de akkor en is kerek, ne onzoskodj :DDD ;] :C

[ Szerkesztve ]

(#12) zed1983


zed1983
őstag

Szép az LCD PC :R

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#13) Prof01 válasza nbg (#9) üzenetére


Prof01
veterán

Ez is jó vas. A hp minőségi cuccokat szokott gyártani.
Nem értem, miért ne lehetne összehasonlítani?

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#14) nbg válasza Prof01 (#13) üzenetére


nbg
senior tag

Azert mondtam, hogy ne hasonlitsuk ossze, mert az apple cuccai tudasukhoz kepest szinte minig aranytalanul dragak (szerintem). HP-vel pedig eddig nem sok jo tapasztalatom volt, igaz csak a nagyobb vasaikat kell gereblyezzem nap mint nap (superdomokat), a CE cuccaikhoz eddig nem volt szerencsem egy regi, leharcolt laptopon kivul.

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#15) oPalRx7


oPalRx7
tag

Hosszú idő óta az első 'szett'nyi konfig, ami bár drága, mégis a maga nemében mind jó.
Legalábbis egyik se értelmetlen,
(mint i7 + GTX295sli)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.