Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Van egy körülbelül két hetes reddit thread arról, hogy az Octopus apposokat bannolja a rencer, nem csak azt, aki gamepadot használt, hanem aki hangerőgombot állított be tüzelésre. A Google a pubg mobile ban gamepad keresésre ad ki további érdekes találatokat.

A nagy online játékfejlesztő stúdiók pedig évek óta vannak arra vannak ráállva, hogyha bármit változtatsz a játék fájlain, akkor automatikus ban, nincsen szimpátia, értelem, appeal, semmi.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) erkxt válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


erkxt
tag

Tehát aki szimplán a pugb játék miatt veszi meg a kart az így járt.

(#3) Wesder válasza erkxt (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Most mondanàm hogy nem kàr érte.
Én inkàbb a teleszkópos széthúzható controllert szeretem, mint az iPega PG9087. Emulàtorozni teljesen jó. Fortnite kapott gamepad tàmogatàst, mPUBG-val is megoldhatnàk.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

PUBG-nek is jó lesz az! :)

(#5) Wesder válasza mg1992mg (#4) üzenetére


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) erkxt válasza mg1992mg (#4) üzenetére


erkxt
tag

;]

(#7) Tommee


Tommee
aktív tag

Van ilyen kontrollerem. Android alatt működik (Steam linkkel pc-ről futtatni a telefon kijelzőjén pc-s játékot a kontrollerrel). Gondolom pubg nem támogatja a kontrollereket.
Engem viszont windows alatti használat érdekelne:
Nekem nem sikerült semmilyen játék alatt használni windowson.
Valakinek sikerült Windowson használni?

(#8) Wesder válasza Tommee (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Steam-mel tudod konfiguràlni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Tommee válasza erkxt (#2) üzenetére


Tommee
aktív tag

Az uj firmware elvileg jó a pubg-hez(nem próbáltam,de megjelenik pubg controllerként is!): [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.