Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Qukac


Qukac
tag

Huhhhhh ma keresgettem pont kisebb telefonokat, és pletykákat egy újabb esetleges Sony kompaktról. Jó társ lenne a Z4 Tabletem mellé :D

Csak ne cseszd el Sony plíííííííz :D

(#2) holozis_HUN válasza Qukac (#1) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Kamera elcseszett lesz. Reméljük minimum egy Snapi 625 lesz benne 2gb rammal :DDD Ja és 230k :U Remélem vízálló lesz!!!

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3) Armahun


Armahun
addikt

Ha erre sem lesz bootloader nyitás nélküli root mint ahogy a z5c-re a mai napig sincs, akkor szintén felejtős.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4) Persie12 válasza holozis_HUN (#2) üzenetére


Persie12
aktív tag

Igen, a Sony compact modelljeire is eddig példa nélkül ez volt a jellemző, mint amit most leírtál hardver téren :U

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#5) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Azt hittem kukázza a Z szériával együtt a Compactot a Sony. Hál Istennek nem tette.

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Akkor kijelentem, hogy már két értelmes gyártó van (Apple, Sony). ;]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) kátú


kátú
őstag

A Samu is beállhatna az értelmes gyártók mögé mondjuk egy Galaxy S7 mini vel

It still works!

(#8) Deck válasza kátú (#7) üzenetére


Deck
titán

Del.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#9) pit stop


pit stop
addikt

Ez egy értelmes lépés :)
Kamerán tessenek dolgozni!

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#10) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

legyen, lécci, lécci lécci! 4.3", 4.5"/720p nekem pont jó lenne. :)

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#11) consono válasza DjFlanker (#10) üzenetére


consono
nagyúr

Dettó! Eddig az XA-ra gyúrtam, de kivárom mi lesz!

"In God we trust. All others must bring data"

(#12) gerii


gerii
addikt

Azokat a kávákat elnézve ne nagyon izguljatok rá, lesz ez is vagy 66mm széles minimum

(#13) holozis_HUN válasza Persie12 (#4) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem ez volt a jellemző (csak a 2gb ram)

Csak hát manapság megőrültek a Sonynál, nem lehet tudni :(

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#14) doooo válasza kátú (#7) üzenetére


doooo
veterán

Vagy legalább egy Alpha Prime-mal (vagy 2-vel vagy Neóval (ha nem lenne gyengébb az eredetinél)).

[ Szerkesztve ]

(#15) bajzal


bajzal
őstag

Jó ötlet de a kamera tuti használhatatlan lesz mint a többi X-ben. (Az X-ekben kb. rosszabb még a kamera mint a Z3-amban) Lesz min. 200 ezer Ft és ha beleraknak 2gb ramot az nagyon gáz lesz. Min. 3 kéne. Akksi téren is kéne valamit villantaniuk, mert az X Performance abban sem valami jó. 2700-as akksi van benne. Ebbe a compactba kéne majd min. 2700 az X Performance-ba pedig legalább 3000-es kellett volna.

(#16) Kasya


Kasya
nagyúr

az új kompakt jövevény igencsak szögletes lesz, ám ennél több nem derült ki egyelőre.
De, meg mindig batari a kava :U
"let the troll begin"

(#17) Fred23


Fred23
nagyúr

A kép alapján tetszik. Vajon mennyire lesz vízálló?

(#18) Bici


Bici
félisten

Én egy 4,3-4,5 col körüli telót kérek a Sony-tól.
3GB ramot kérek, felső közép hardvert, ami inkább CPU-ban erős, a GPU nem érdekel. Előlapi kamera és ujjlenyomatolvasó nem is kell, és a hátlapi kamera is csak anniyra kell, hogy vonalkódot, vagy QR kódot le tudjak olvasni vele. (AF, 2-3 Mpixel) A LED villanója legyen bitang erős.
Legyen igazi-vízálló, valamenniyre ütésálló, erősen karcálló. Ne kelljen tokot venni hozzá.
Legyenek külön háttérvilágított gombjai a kijelző alatt, hogy ne abból vegyen el területet.
Minél kisebb legyen a készülék, de a vastagsága simán felmehet 10mm-ig, amit akksival kérek szépen kitölteni.
Új androidra váltás lehet későn, de rendszeres biztonsági frissítéseket kérek havonta.
Extra alkalmazásokra nem tartok igényt.

Ezt lehet? :D

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#19) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Milyen szuper lenne ha fém és üveg lenne, ez lenne a következő telefonom.

(#20) Tikakukac


Tikakukac
titán

Z5C-t azonnal cserélem is le erre. Ja, nem, elég volt egyszer szemetet venni rakat pénzért.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#21) MarciKING24


MarciKING24
tag

Huh, valaki vásárol még Sony telefonokat?

Straight outta Compton

(#22) Tomi_Ohl válasza Bici (#18) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Úgy a fele teljesülhet :D

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#23) Foglalt név válasza Bici (#18) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ha ilyen lenne, akkor megvennénk és gondtalanul használnánk, kreált hiányérzet nélkül. Az meg kinek, jó ha nem szorít az új cipő és vágysz rögtön másikra? Bugyuta egy világot kreáltunk magunknak... :U

(#24) konczy3


konczy3
senior tag

X compact 4,3 col a ház pedig akkora hogy 5 colos is beleferne :)

Never Settle

(#25) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Azért jó, hogy páran, nem csak péklapátokat gyártanak.

(#26) m_balint2002


m_balint2002
tag

GSMARENA 😏😒

"Szeretnék hasznos tagja lenni a csapatnak."

(#27) DjFlanker válasza m_balint2002 (#26) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Ha ez igaz lesz, instant buy lesz részemről :)

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#28) Tikakukac válasza DjFlanker (#27) üzenetére


Tikakukac
titán

Melyik az a rész amire ennyire ugrani kell?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#29) Örni


Örni
senior tag

A francnak erőltetik ezt a 23Mpx-es szenzort? Amúgy meg hajrá, kellenek a kisebb telefonok!!!

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#30) troviko


troviko
senior tag

Francnak kell szögletesíteni???
Az X-ek bár nagyon gyengén sikerültek, legalább kezdtek ergonomikusak, kézbe illőek mi több szépek lenni. De ez a trágya...ronda.
Megnézem mit fog tudni, elgondolkodom rajta, de valszeg S7 lesz a vége.
Sok, sok év Sony után.

https://www.oldtech.hu/

(#31) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

A képen látható két gomb a készülék oldalán mi lenne? A jobb oldali - gondolom - dedikált exponáló gomb, de a tőle balra lévő mi? Illetve a Sony, hová szokta tenni a bekapcsoló és a hangerő gombokat?

Egyébként nagy plusz a "nano" telefonnak. Mert ma ez a méret már az ...

(#32) Halkow.


Halkow.
senior tag

Nem értem a Sony-t volt a Z5 Compact S810-el , aztán jött az X sorozat X, XA, és a csúcsmodel S820-al X Performance. Aztán jöttek a szokásos negatívak és mit csinál a Sony? Előveszi a Z5 formatervét és megalkotja lézeres AF-al két leddel az Xperia XR-t, most itt a X Compact... Valószínűleg S820-al egy csapott XR formatervel.... 4,3" kijelzővel idáig nem 4,6" nál járt azszem a z3c-nél?

(#33) Tikakukac válasza <Adamsky> (#31) üzenetére


Tikakukac
titán

Lent kamera, fölötte hangerő aztán bekapcs gomb.

Ne kérdezd miért lent van a hangerő, 8 hónapja nem jövök rá kinek van ilyen keze.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#34) Örni válasza Halkow. (#32) üzenetére


Örni
senior tag

Gsmarena azt írja, 4,6", snapi 650-el.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#35) Halkow. válasza Örni (#34) üzenetére


Halkow.
senior tag

Hmm S650 mondjuk 1080p-hez is elég, de biztos lesz akinek nem fog tetszeni az X Compact mellőzve az S820-at. elvégre ez a kompakt írány mindig arról próbált szólni, hogy a kicsi is lehet olyan erős, mint a nagy testvér X Performance gondolom vagy XR, fogalmam sincs melyik a csúcsmodel most... Grat Sony

gerii: Ha 2GB ram lesz akkor az gáz, 150k-s árról pedig nem tudok, mit mondani iphone SE-is ennyi 16GB-al

[ Szerkesztve ]

(#36) gerii válasza Halkow. (#35) üzenetére


gerii
addikt

Nem a 650-nel lesz ott a baj, hanem a 2GB ram + 150.000Ft-os árcímkével :N

(#37) macskea


macskea
őstag

Compact tablet van a csőben? Nem tudja valaki?

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#38) holozis_HUN válasza Persie12 (#4) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Na persie, látod!! GSM Arena szerint S650 lesz benne, mondom én, hogy nem raknak bele csúcsot... Komolyan mondom, most még jobban elindulnak a lejtőn...

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#39) Ricardo


Ricardo
félisten

Egy jó árazással nem lenne ez rossz vétel. Sokaknak bőven elég lenne, de félő, hogy vastagon fog majd az a ceruza.

(#40) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Skacok. Miért fikázzátok benne a snapi 650-et? Ez nem performance compact, hanem sima X Compact. Abban meg szintén 650 van.
Az mondjuk már más tészta, hogy gyengébb lesz, mint a z5c :D

(#41) A 2. Vesztes válasza gerii (#36) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Gondolod, hogy ilyen gavallérok lesznek a árképzésben? Félek elszomorodunk majd!

Tippem: 185ezer!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#42) pit stop válasza <Lacy85> (#40) üzenetére


pit stop
addikt

Érdekes lenne, ha gyengébb lenne, mint az előd.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#43) troland26


troland26
őstag

Sony párti vagyok sok év óta sőt most is z1c-m van . Szóval kicsit elfogult vagyok a márkával , de ez a spec kb gyengébb mint a Z3C . A méret számomra tökéletes lenne , de a 2gb ram ill a hd kijelző számomra semmilyen előre lépést nem nyújt . Ha ez ilyen lesz , nekem is S7 lesz a befutó néhány hónap múlva .

(#44) <Lacy85> válasza pit stop (#42) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Érdekes, nem érdekes, gyengébb.
A snapi 650 szerintem nem hozza a 810 teljesítményét. A többi meg kb. copy-paste (2GB ram, 720p kijelző, 32GB tár, stb.)
A videó Z5c esetén 4k, itt meg FHD.

[ Szerkesztve ]

(#45) laci_csk


laci_csk
senior tag

En arra lennek kivancsi, hogy hanyan es mennyit filmeznek 4K-ban?

Xperia XZ3

(#46) pit stop válasza <Lacy85> (#44) üzenetére


pit stop
addikt

Azért várjuk meg a bejelentést, vagy több helyről megerősítést :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#47) <Lacy85> válasza pit stop (#46) üzenetére


<Lacy85>
addikt

A spec már fent van gsmarénán is. Gyakorlatilag gyengébb soc, a többi meg változatlan.

(#48) Petya88


Petya88
tag

Én tegnapig bírtam a várakozást, de itt lett vége.
Iphone SE, mivel leginkább telefonálásra és üzenetek kezelésére használom, valamint a Waze is jól használható rajta váltottam. :F
Nexus 5 óta nem csináltak normális keretek között mozgó androidos csodát, bye bye zöld robot.
(Persze tudom, ZxC sorozat, de nekem a Sony szoftvere nem volt alternatíva a Nexusok kínálta androiddal szemben...) :(

(#49) helixP válasza gerii (#12) üzenetére


helixP
nagyúr

Ezt akartam mondani. Ilyen kávák mellett akár lehetne 5''-is normális helykihasználással. Pláne, hogy a gombok is a kijelzőn vannak.

(#50) laci_csk válasza Petya88 (#48) üzenetére


laci_csk
senior tag

A Sony softvere koroket ad a Nexusoknak. ne is halljak tobbe a vanilla androidrol.

Xperia XZ3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.