Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Jujj de kellemesen néz ki :C
Ide nekem de gyorsan :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Nagyon Mac szaga van! :U

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#3) cizoe


cizoe
őstag

Egy radeonost elfogadnék, mondjuk a konyhába, ilyen konyhai pc-nek. :))

(#4) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már csak az a kérdés, mennyibe fog kerülni. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) Devid_81


Devid_81
nagyúr

"N270-es Intel Atom processzorral, Intel 945GSE lapkakészlettel, 1 GB-os rendszermemóriával és egy 5400 fordulat/perces paraméterrel rendelkező 160 GB-os SATA merevlemezzel érkeznek. A grafikáról az ET1602-nél egy integrált Intel GMA rendszer, míg az ET1603 esetében egy ATI Mobility Radeon HD3450 vezérlő gondoskodik."

Nah kérem, 945GSE@Atom@HD3450, akkor miért is felejtik el az ITX-ekről ezt a PCI-e portot? :W :W
Itt meglehetett csinálni?

...

(#6) Versus válasza (Darkwood) (#2) üzenetére


Versus
senior tag

Lehet hogy azért mert ugyanott készül ! :)

Premium Vintage

(#7) (Darkwood) válasza Versus (#6) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ja, akkor az MSI-nek is lesz nemsokára ilyenje? :D

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#8) Neil Watts válasza (Darkwood) (#7) üzenetére


Neil Watts
veterán

már van :)

(#9) (Darkwood) válasza Neil Watts (#8) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ne már... dobsz egy linket? :R

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#10) cizoe válasza (Darkwood) (#9) üzenetére


cizoe
őstag

(#11) (Darkwood) válasza cizoe (#10) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Na jó, egy szót se szóltam! :Y
Köszi a linket!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#12) #56573440


#56573440
törölt tag

nagyok karaj. simán kéne htpc-s célokra ha lenne mondjuk egy hdmi a fenekébe tolva. simán jó lenne arra :K

(#13) cizoe válasza #56573440 (#12) üzenetére


cizoe
őstag

htpc-nek? minek? Képernyő nélküli megoldás jó arra a célra, htpc-nél úgyis egy böszme nagy tv-re van kötve a stuff. Ebből lehetne jó htpc, csak itt is hiány a hd kódolás. Egy alsókategóriás radeonnal más lenne a szitu. :K

(#14) nervus.v


nervus.v
tag

Huh, tiszta mac-kinézete van :) Konyhába én is elfogadnám, esetleg vízálló verzióban a fürdőbe. :D

Csak annyit kérek, hogy a súlyosan értelmi fogyatékosok kíméljenek!

(#15) Siera


Siera
senior tag

eee uralom :DDD :(

(#16) shabbarulez válasza Devid_81 (#5) üzenetére


shabbarulez
őstag

pcie x1 kártyahely van a nettopos itx-eken. pcie x1-es videokártyák is vannak. Akár ilyen megoldással is lehet benne a diszkrét vga, így pedig egy nettopba is bele lehet tenni.

(#17) Devid_81 válasza shabbarulez (#16) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Igaz, de azért akkor elég sovány lesz a HD karinak, mondjuk a "sima PCI-os" 8400GT-hez képest felüdülés már az 1x es pci-e is :K
Én azért kivi leszek, és káromkodni is fogok ha 16x pci-e portot raknak az atom mellé mégiscsak ;]

...

(#18) Kobaljov válasza cizoe (#13) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Meg sajnos ez a modell kicsit drága (80K), pl. ehez viszonyítva (63K), ami bár midi tornyos, de a kétmagos Atom van benne + bill, egér is.

Egy kétmagos Atom mini-ITX lapon egy HD4350-el kombinálva én is elgondolkodnék ;)

(#19) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Elég jól néz ki ez a kis kütyü és nagyon MACes az egész szerkezet:) Vajon kitől csentek ötleteket? :DD

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#20) #56573440 válasza cizoe (#13) üzenetére


#56573440
törölt tag

nekem viszont a terveimben valami olyasmi lenne mint ez a gép. nekem kényelmesebb és látványosabb is lenne mint távirányítózni. a kanapé mellé be is lehetne modolni, vezetékeket elrejteni, olyan mint a az érintős lcd-s házak, csak ez ott lenne mellettem. szerintem praktikus lenne ;] és csak nem 200k :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) student


student
őstag

ezt windows 7-tel kellene adni mer ahhoz vannak már ien tács szkrines funkciok.

(#22) #56573440 válasza student (#21) üzenetére


#56573440
törölt tag

"finnugort bírod? "
: by egy elfelejtett zseni a ph-n :B kihagyhatatlan volt

xp-nek is van tablet edition abban is van sok finomság, bár közel sem arra van kihegyezve az sem.

[ Szerkesztve ]

(#23) Tuco Ramirez válasza Mr.Grincs (#19) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Jó helyről nem szégyen lopni. :DDD
Amúgy tényleg pofás kis szerkentyű... :K

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#24) D1Rect


D1Rect
félisten

Kérdés, hogy az érintő képernyő mennyire lesz tényleg használható...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.