Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) m-anti válasza Tim82 (#27) üzenetére


m-anti
csendes tag

Nem tudom, hogy hol bankoltok, de az Unicreditnél kb. 15 másodperc az átfutási idő a kártyás vásárlás és banki elszámolás között. Durván ennyi idő telik el a fizetés, és a bankom értesítő üzenetének (sms) megérkezése között, az EU-n belül. Egyébként erősen ajánlom az sms szolgáltatást, ami minden normális banknál van. Esetemben ez, ha jól emlékszem még, havi 300,-ft., és minden kártyás fizetés esetén kapok értesítést. Ez az alap, de minden pénzmozgás esetére lehet kérni, nyilván több pénzért. Kártya elvesztése, ellopása, duplikálása esetén pl. van úgy, hogy csak akkor veszi észre az ember, amikor megjön az sms, de ezer más dologra jó még, szerintem megéri. Fontos a jó telefonos ügyfélszolgálat, és az olcsó, biztonságos internetes bankolás lehetősége nekem. Az OTP azért hitvány bank, mert jelentős számban rosszul bánnak az ügyfelekkel, a szolgáltatásaik elmaradottak, drágák, és sokszor nem is működnek. Ha valakinek arra kell bank, hogy a fizetését odautaltassa, és havonta egy vagy kettő alkalommal felvegye a pénzt, arra jók, de akinek ennél több kel, akkor találni számtalan jobb bankot. Érdemes rászánni néhány napot, mert ha csak havi 150.000-ft. értékű pénzmozgással számolunk, akkor is minimum évi 50.000.- a bukta más bankokhoz képest, és akkor a kapcsolt szolgáltatások értékét nem is számoltam. Minden bankot nyilván nem ismerek, lehet köztük az OTP-nél rosszabb is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.