Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

hálózatépítésben mindig is jók voltak, de hogy 3 év alatt ennyit fejlődtek.. :C

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Szép teljesítmény.

Asszem mindenféleképpen!

(#3) zazahoho


zazahoho
őstag

ha jól tudom mostanában az a legfontosabb minél kevesebbet fogyasszon egy ilyen létesítmény

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#4) FRENK1988 válasza zazahoho (#3) üzenetére


FRENK1988
veterán

meg hogy minél nagyobb területet tudjon lefedni ugyanakkora energiafelhasználással

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#5) zazahoho válasza FRENK1988 (#4) üzenetére


zazahoho
őstag

de ott sugárzás erősségi korlátok vannak ,szak szavakkal nem vágom,ismerős mesélte ill .hogy 1%energia csökkenés milliós tétel a cégeknek

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#6) nbg


nbg
senior tag

Hat... gratulalok a dologhoz, mast nem is igen tudok. Nem semmi teljesitmeny ez a duplazas, jo peldaja a technologia rohamos lepteku terjedesenek. Csak igy tovabb!

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#7) 477il4


477il4
tag

és milyen jól néz ki az az adó torony...
nem mint az ami a ház tetején van...

[ Szerkesztve ]

(#8) FoxiestFox válasza 477il4 (#7) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jaja, én is azt néztem hogy teljesen jól néz ki.
Errefelé csak ilyen csővázas tornyok vannak. :D

(#9) IQ_betyár válasza FoxiestFox (#8) üzenetére


IQ_betyár
csendes tag

Hát igen a dizájn sem utolsó szempont. :R

Megtisztelő ez a nem lankadó érdeklődésük bolygónk iránt, ezért kérem fogadják szeretettel, azt a két nukleáris rakétát, amit nagyrabecsülésünk jeléül elindítottunk járművük felé.

(#10) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Bar ericsson eszkozokkel nem foglalkozom, de az RBS-6000 nem torony, "csak" BTS. [torony max az, ami a kepen van].

RBS-6000

///

(#11) eperrichard


eperrichard
újonc

sziasztok. Tud valaki nekem segíteni? Mi azoknak az antennáknak a neve amik fent vannak az adótornyokon? A kerekekre gondoltam. Azt tudom hogy nem parabola :) A Másik pedig hogy mi annak
a vastag kábelnek neve ami kijön belőlük? Egyszer voltam egy adótorony tetején :) HÁLA :D Nagyon jó volt. Akkor láttam, hogy kijön a kör antennából az a vastag kábel, ami bemegy egy Ericsson nevezetű dobozba ami az antenna hátamögé volt felcsavarozva és onnan ment lefele a föld fele. Olyan volt mintha koax lett volna, de ez sokkal vastagabb volt. Mi a speciális neve ezeknek? És mi volt az a bizonyos Ericsson doboz ? . Gondolom valami erősítő lehetett... Ammm. A biztonságiőr pasas annyit mondott csak hogy ne tegyük
a kezünket az antenna elé mert égési sérülést okoz... Ez valóban így van? Most nagyon elkezdett érdekelni ez az antennás dolgok. Köszi a segítséget mindenkitől :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.