Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bteebi


bteebi
veterán

Jól hangzik. A 256 gigás változatot elfogadnám :).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#2) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Nem rossz ertek igaz? Kicsit se rossz, aaaa dehogy. Csak eppen egy Vertex 4, vagy Samu 830-as 30 evig is elmenne napi 2-szer ennyi irassal.

(#3) bteebi válasza PPatrik (#2) üzenetére


bteebi
veterán

Az írható adatmennyiséget nem figyeltem, csak az árat és a teljesítményt. Az alapján nem rossz.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#4) Freiherr


Freiherr
őstag

Ezek az SSD árak a büdös életbe nem fognak már csökkenni? :F 1GB~1$,az előállítási költség meg filléres tétel.

XXX

(#5) Angel1981 válasza Freiherr (#4) üzenetére


Angel1981
veterán

Nekem is ez tűnt fel....

(#6) Mr President válasza Freiherr (#4) üzenetére


Mr President
senior tag

Nekem mintha derengne valami olyasmi egy pár hónapról ezelőtti cikkből, hogy az ssd árcsökkenés lassul.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#7) McSpy válasza Freiherr (#4) üzenetére


McSpy
őstag

Még tart az árvíz,azért ilyen drágák,vagy kevesebb az oxigén a levegőbe :DDD

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#8) TeeJay


TeeJay
félisten

LOL LOL ultraLOL
napi 20GB az egy évben (365nappal számolva) 7300GB (~7,3TB)
magyarul 3 ilyen év után elfáradna mindössze ~22TB után? ez a nap vicce
vagy OCZ-ék még nem látták a Samsung 830-as és 840SSD-be mennyi írást vittek bele gond nélkül? :D

ha csak 1000x írható újra benne minden cella akkor is vér ciki ha egy 128gigás nem bír ki 128TB írást
ez a Samsung 840 TLC-hez képest is harmatos lenne (ott a 128gigás valami 400TB körül purcant ki)

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#9) djculture válasza TeeJay (#8) üzenetére


djculture
félisten

Nekem a 840pro 10T körül azt mondta hogy viszont látásra és lekapcsolt ezer darab crc hibával. Utána még bebírtam indítani de a Windows megvolt bolondulva nyomatta a nem olvasható szektor itt meg ott szövegeket, meg a task timeout on disk error vége volt az egésznek. Az újabbak egyre kevesebbet bírnak...

[ Szerkesztve ]

(#10) TeeJay válasza djculture (#9) üzenetére


TeeJay
félisten

oké de 5év gari van rá
nekem ha így megy ahogy most használom 4TB nem fog összejönni egy év alatt

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#11) djculture válasza TeeJay (#10) üzenetére


djculture
félisten

Ja pont én is ezért nem izgattam magamat rajta.
De annak gáz lehet aki azt nézi hogy legyen legolcsóbb mert ami kisker egyik pillanatban létezik másnap már nem, most is 1 hónapja döglött be egy nagyobb ami az árkeresőket vezette folyton. Pixmania meg egy másik is bedőlt. Aki ezektől vett bármit az lehúzhatja a garanciáját a klotyón.

[ Szerkesztve ]

(#12) -=RelakS=- válasza djculture (#11) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Most, hogy mondod, egy ideje már nem láttam pixmania hírlevelet :Y

Nem is hiányzott? :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#13) Male válasza TeeJay (#8) üzenetére


Male
nagyúr

Mindig jóval kisebbet adnak meg, mint amit a tartós teszteken bírnak.

Viszont a fogyasztás... most vagy a Samsung kamuzik, vagy valamit nagyon jól csinálnak az OCZ-hez képest, de durva fogyasztás különbség (Ők 0.3W-ot adtak meg a 840-re terhelt fogyasztásként és 0.05W körül idle... bár most ránézve az oldalukra lecserélték, és már nincs max fogyasztás csak átlagos megadva :F ).

(#14) Akula


Akula
őstag

drága.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#15) TeeJay válasza Male (#13) üzenetére


TeeJay
félisten

hogy őszinte legyek szerintem nálam még max fogyasztát sosem adott az SSD mert szinte mindig unatkozik a laptopban :D csak arra van hogy futtassa az oprendszert, azt viszont piszok gyorsan
mellette a 2,5" vinyóm tárol mindent és oda megy az adatforgalom jó része
szóval így hogy SSD-vel bővült a rendszer még azt vettem észre hogy tovább bírja akkuról a cucc :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#16) vinibali


vinibali
őstag

"Az OCZ szerint a termékek 3 éves használatra levetítve napi 20 GB-nyi adat felírását viselik el, ezután a cellák elfáradnak, így nem lehet többet írni azokat."
pfffff

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#17) Male válasza TeeJay (#15) üzenetére


Male
nagyúr

Persze, az idle a jelentősebb érték.
Viszont neked Samsungod van, ami az adatlapja szerint is jó ebben.... pl ez fogyasztásilag nagyon pocsék, még idle is 1.5W... ennél némelyik notivinyó is kevesebbet eszik.

(#18) kromatika


kromatika
veterán

140 dodo,128 gigáért :O ez a baráti ár? :Y

(#19) djculture válasza kromatika (#18) üzenetére


djculture
félisten

ssd-k nem a baráti árakról híresek. Ha már úgy se bírnak élettartamban semmit akkor legalább lenne az áruk kétszer háromszor annyi mint az ugyanolyan nagyságú vinyóé. De nem mert most ez a divat lelehet lejmolni a vásárlókat bármennyivel.

[ Szerkesztve ]

(#20) #97716736 válasza Freiherr (#4) üzenetére


#97716736
törölt tag

Kutya világot élünk, meg hát Magyarország, sose volt semmi olcsó :(

(#21) zalkatti válasza vinibali (#16) üzenetére


zalkatti
tag

Ez igy tenyleg harmatgyenge, foleg az arat elnezve :(

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#22) ncc1701 válasza Freiherr (#4) üzenetére


ncc1701
veterán

Sőt, egyre drágulnak, legalábbis itthon. Fél éve a vertex 4 128-asat már 21 körül láttam, most 31e.

(#23) zalkatti


zalkatti
tag

Tul strapabirora sikerultek a hdd-k, a tervezett elavulas szempontjabol elonyosebb az esesde. F.A.F a gyartoknak... :P

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#24) vinibali válasza zalkatti (#23) üzenetére


vinibali
őstag

te is trollfocit olvasol? :D

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#25) zalkatti válasza vinibali (#24) üzenetére


zalkatti
tag

Megesik neha... :)

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.