Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) roli543


roli543
őstag

Ennyiért nem is rossz ajánlat. Ha nem iPhonet használnék, biztos Sony lenne, két évig voltam boldog és elégedett tulaja ez Xperia Z1-nek, mielőtt váltottam Apple-re és imádtam, csak az iOS sokkal jobb (számomra)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#2) mackoman


mackoman
tag

Ez is beszarik fél év után mint az elődje ?

(#3) Kasya válasza mackoman (#2) üzenetére


Kasya
nagyúr

Fel ev utan kiderul ;]
Nem tartom valoszinunek.

(#4) novger válasza roli543 (#1) üzenetére


novger
tag

A Z1 volt kb az utolsó jó sony.
Remélem az XZ Premium beváltja a hozzá fűzött reményeket.

(#5) Constantin


Constantin
tag

Ez elég jó áron nyit. Telefonvásárlás előtt állnék, ez lenne a befutó.

(#6) Enci1983 válasza mackoman (#2) üzenetére


Enci1983
senior tag

Legalább tetted volna off-ba, vagy le se írtad volna.... :U De látom itt sokan nagy szakértők, 5 éve ezt a márkát használom, néha kipróbálok mást is. Eddig ezzel volt a legkevesebb bajom, biztos csak szerencse.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#7) eclipse006


eclipse006
őstag

Azt hiszem elkezdek gyűjteni. :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#8) FireFox1996 válasza Enci1983 (#6) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Néha vki kifogott egy olyan készüléket, aminél sokat szív vele, és akkor onnantól kezdve már az egész márkára rossz véleménye van.
Van/volt családban Samsung (S4) , Sony (Z2, Z3). Semelyikkel sosem votl semmilyen panaszunk. Van amelyikben ez a gyártóé jobb, mint a másiké. Az embernek el kell dönteni, hogy mi az igénye, és az szerint válassza a telefont.
Nálam lassan 2,5 éve szolgál egy Z3 dual, és eddig sosem volt semmilyen műszaki gondja, ami miatt cserélni kell/kellett is bármit...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Mi van a Sony céggel? Idén jó áron jönnek a telefonok tőle.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) nordo


nordo
tag

Ha ledobod az emeletről akkor tuti.

De már kezdem megszokni,hogy a Sony-t mindig fikázza valaki.

(#11) Dr. 444Hertz válasza janeszgol (#9) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Bolondgombát ettek... ;]

Amúgy tényleg durva.
Jöhet a teszt.

Szerk: biztos rájöttek, hogy olcsóbb levinni az árazást, mint marketing bullshitek tömkelegével előadni, hogy profi kamerák vannak a telókban :D

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#12) spawn21


spawn21
veterán

Eeeez igen :C

iPhone 13p

(#13) etohun


etohun
aktív tag

sajnos semmit nem jelent a jó listaár ha kártyásan nem lehet előrendelni

(#14) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

No. Ez mán döfi. Végre talán eljutott oda a sony, hogy megéri cserélni a Z3-at? :D
Az üveg hátlapért pedig nagy pacsi. Z3 után a fém hátlap nem volt bejövős az XZ-nél.
De a prémiumot látva csak egyetlen szó jut eszembe: KELL!!!!! :DD

Csessze meg a samu az s7-et, s8-at, az LG meg a G6-ot. :DDD
(Jó teló mindhárom, csak hát ízlések...)

[ Szerkesztve ]

(#15) Lami66 válasza mackoman (#2) üzenetére


Lami66
őstag

Látod milyen felhasználóbarát ebben is a Sony? A Sony telefonok garanciaidőben szarnak be, vagy soha.

(#16) <Lacy85> válasza Lami66 (#15) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nekem másfél év alatt egyetlen gondom volt csak vele, a kijelző sárgulás. Viszont asszem ebben benne volt az én kezem is . Nyáron a 40 fokban, tűző napon, max fényerő mellett vagy fél óra nyomkodás. Konkrétan már izzott a kezemben a teló. :D

(#17) Krisztianson válasza <Lacy85> (#16) üzenetére


Krisztianson
tag

Én sem nagyon tudom hova tenni ezt az állandó Sony blamálást..Z1-et használok 2-3 éve már és idén februárban jelentkezett az első probléma, mikoris a hangszórója szépen behalkult..2500ft-ért rendeltem új Hangszóró modult Ebayről diassembly tools csomaggal..10 perc alatt kicseréltem és olyan, mint újonnan.

(#18) Lami66 válasza <Lacy85> (#16) üzenetére


Lami66
őstag

Elég sok meghibásodás mögött van kisebb-nagyobb user error. Vannak akik beismerik....ők a ritka kivételek.

(#19) TTommi


TTommi
aktív tag

Na vegre:) Ez az, amire vartam. Raadasul a Telekomnal vagyok es ev vegen lejar a husegem is. Addigra meg jobb ajanlat lesz. Remelem:)
En a mai napig hasznalom a Z2-t. Ja, harom eves a keszulek es tok jol megy rajta minden, de egy ZX, akarom mondani egy XZ premiumot biztosan nem hagyok ki. Szerintem mar csak azert is sokan meg fogjak venni, hogy kiprobaljak. Aztan ha nem jon be, tuladnak rajta. Engem leginkabb az uzemido foglalkoztat, meg ez a csoda Hi- Res fules:)

SXZ2 és SXZ5c

(#20) <Lacy85> válasza Krisztianson (#17) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Általában azok szidják (90%-ban), akiknek "volt egy espéje", vagy az életben nem használtak sony telót, csak be kell állni a sorba. :D

(#21) lezuvius


lezuvius
őstag

Nagyon tetszik es a 960fps slow motion vidik mindent visznek :)

Varom az MA tesztet rola :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#22) etohun válasza Krisztianson (#17) üzenetére


etohun
aktív tag

Talán azért van, mert az évek alatt a kezeink közt megforduló hibás telefonok minimum 70 százaléka Sony volt az elmúlt években. Minden létező dolog be tud(ott) sz**ni rajtuk. Leváló elő/hátlap, alaplapból kitörő csatlakozók, régi modellekben papírvékony belső műanyag váz összetörve, rossz kamera, elszíneződő kijelző, borzasztó bugokkal megtömött szoftverfrissítések, melegedés, mit melegedés, felforrás.. érdekes, hogy ahol a processzor van egy z3-ban pl, ott leválik a hátlap, majd eltörik, aztán másik oldalt szép narancssárga folt lesz a kijelzőn. Elhiszem hogy sok embernél jól működtek, de akkor elég nagy lehetett a hibás készülékek aránya, mert rengeteg hibás Sony-t láttam, és az akkori árazásukhoz képest ami talán most megváltozik ez igen gyatra volt.

[ Szerkesztve ]

(#23) szami777


szami777
addikt

Azt hittem, sokkaé drágább lesz, nagyon bejövős a telefon.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#24) Swim Swim


Swim Swim
kezdő

Flagship Prémium elnevezéssel , prémium árral és csak 4GB RAM-ra futotta?Sony, azért ez már 2017 ben gáz.

(#25) spawn21 válasza Swim Swim (#24) üzenetére


spawn21
veterán

Megjöttek a ram huszárok is :DDD

iPhone 13p

(#27) Dr. 444Hertz válasza <Lacy85> (#20) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az SP dumát imádom :D
Pár hónapja vettem egyet másodtelefonnak, hogy lássam, mi volt olyan borzasztó abban a készülékben.
2 hónapig bírtam (mert kénytelen voltam), de soha többet ennyi időre nem fogom elővenni a telót. :C
Imádom a Sony-t, de az SP a jó példa arra, hogy sosem szabad egyetlen telefon alapján beskatyujázni egy márkát.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#29) RaveForce válasza etohun (#22) üzenetére


RaveForce
veterán

Ezt meg tudom erositeni. 2 helyen is dolgoztam ahol ralatasom volt a hiba stat-ra es toronymagasan vittek a sonyk.. mikozben az eladas azert eleg visszafogott volt mar akkor is beloluk.. a panaszokra a szervizzel, es a bekeltetotestulet bevonasara mar ki sem terek... ugyebar cordon... :U
Pedig anno az xperia X10 kulsore meg GUI- designra utott mindent, aztan az Xperia Arc is.. de azota amit alkotnak az Japan szegyene... :(

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#30) joey04 válasza etohun (#13) üzenetére


joey04
titán

de lehet. így simán jó még a végén rendelek egyet kártyásan fejessel, abból pluszban tudok kiszállni bőven. ;)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Sony...
Hagyjuk...
:N

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#32) Graphics válasza Swim Swim (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Veled is csak többen vagyunk, ezért kár volt regisztrálni...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) dilajoska1 válasza Swim Swim (#24) üzenetére


dilajoska1
őstag

Akkor ezt Lg, Samsung, Apple-re is lehet mondani :) ......

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#34) Fuxosbömis válasza lezuvius (#21) üzenetére


Fuxosbömis
tag

"Varom az MA tesztet róla :)"

Ne várd, felesleges. A verdikt a szar és a nagyon szar között fog mozogni. :Y :DD

(#35) Alyss


Alyss
újonc

Remek.. újabb szar telefon horror áron :D Ne vegyetek Sonyt :)

(#36) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Biztosan akik leszarozzák hosszú hónapok óta használják, ezért tudnak ilyen jól véleményt formálni. Az érveik súlya alatt, pedig szinte megroppanok! :U :W

(#37) Swim Swim válasza dilajoska1 (#33) üzenetére


Swim Swim
kezdő

Az Applet nem lehet hasonló módon megítélni más rendszer. Az LG rosszabb mindegyiknél, EU sokkal kevesebbet kapott mint a világ többi része(LG G6). Samsung pedig dettó ugyanaz mint a HTC, régió alapú hardwer

(#38) Graphics válasza Alyss (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezért regisztráltál? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) lezuvius válasza Fuxosbömis (#34) üzenetére


lezuvius
őstag

Szerintem meg ezt a telefont nagyon eltalalta a Sony. Kulfoldi oldalaknak tetszett, ezert vagyok kivancsi, hogy az MA mikent velekedik majd rola.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#40) dilajoska1 válasza Swim Swim (#37) üzenetére


dilajoska1
őstag

Attól még a ram "csak" 3gb. A Samungnál meg mit érdekel minket más régió, itt akkor is 4gb-os változatot lehet kapni! Úgyhogy még mindig áll az hogy akkor ezt Lg, Samsung, Apple-re is lehet mondani! :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#41) Swim Swim válasza dilajoska1 (#40) üzenetére


Swim Swim
kezdő

Igen az LG-t és a Samsungot is jogosan illeti a kritika.

(#42) dilajoska1 válasza Swim Swim (#41) üzenetére


dilajoska1
őstag

Én úgy vagyok vele hogy bőven elég a 4gb ram. Ráadásul a Sony nagyon jól bánik vele!

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#43) Fuxosbömis válasza lezuvius (#39) üzenetére


Fuxosbömis
tag

Nekem nem kell magyaráznod. Évek óta csak Sony telókat használok. (én, család és cég) Nem véletlenül.
A kommentem arra vonatkozott, hogy az MA milyennek fogja kihozni.

Európa nyugati részén kártyafüggetlenül 750 € körüli áron lehet rendelni. Ebből kiindulva, Sonytól, kártyafüggetlenül vásárolva 249 000 Ft-os árat várok, ami korrekt egy ilyen tudású és designú telefonért.
Megvárom az őszt, hátha előjön a Sony egy új, Snap 835-tel szerelt, 5,2 colos képernyős telóval. Ha nem, akkor kipróbálom milyen phabletet használni és a Z5-öt lecserélem XZ prémre. :) :DD

(#44) whatwhatwhat válasza novger (#4) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Z1? Komolyan? TFT kijelzővel és 5 colos képernyőhöz 74mm szélességgel? Z2 és Z3, na azok baromi jók voltak. Persze a Z3 kb csak a design-ban volt jobb a Z2-nél, de az alapból kegyetlen jó volt. Haverom a mai napig használja. Nekem 3-asom volt, a kamerát leszámítva egyszerűen imádtam.

(#45) RaveForce válasza whatwhatwhat (#44) üzenetére


RaveForce
veterán

Lehet a Z1C-re gondolt. Az tenyleg kiemelkedett a sony portfoliojaban, sot talan a sony osszes keszuleke kozul, amiota a svedek elhagytak oket, a legertelmesebb modell volt, aminek sajnos a kesobbi utodai mar nem voltak meltoak az eredeti modellhez..

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#46) whatwhatwhat válasza RaveForce (#45) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Z1C-t nem ismerem annyira, viszont a Z3C-t igen, az is baromi jó volt. Mindent tudott, amit a Z3, csak 1 giga rammal kevesebb. Egy igazi kompakt csúcskészülék volt. Lehet, hogy a Z1C is ilyen volt, de nekem az utódja az, ami emlékezetes.

Szerk: ja monduk most jut eszembe, hogy műanyag volt a nagytesóval ellentétben, ami kicsit gáz. :D

[ Szerkesztve ]

(#47) balint82 válasza etohun (#13) üzenetére


balint82
senior tag

Simán elő lehet rendelni listaáron is és domino-val is.

Google Pixel 4a

(#48) <Lacy85> válasza Alyss (#35) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Lécci, lécci, én szeretnék venni sony telót. Szabad? :D

(#49) #96302336 válasza Alyss (#35) üzenetére


#96302336
törölt tag

Ezt bírom... Szarozik egy még meg sem jelent készüléket. :W
Horror ár? Láttad már az s8+ árát? Az tisztán megéri mi? Aha? Mesélj még

(#50) AndyRich válasza Fuxosbömis (#34) üzenetére


AndyRich
csendes tag

:C

Ez nagy mondat volt : "Ne várd, felesleges. A verdikt a szar és a nagyon szar között fog mozogni."

S persze teljesen igaz! Mert pl. MA teszteken a Samsung akkor is gyorsabb ha lassabb, akkor is szebb képet csinál ha nem, akkor is minőségibb az anyaghasználat, mikor full műanyag (jó, ez régebben volt így, de így volt), akkor is vízállóbb ha egyáltalán nem az, stb.
Az egészben egyébként tényleg az a "legérdekesebb", hogy külföldi teszteken, videókon teljesen más értékeléseket kap a Sony.
Mármint, hogy sokkal jobbat...
Meg tőlem is, mert én mondjuk úgy mondok véleményt, hogy lassan 5 éve csak Sonym van, és soha semmi gondom nem volt egyikkel sem. De még a családban és ismeretségi körben sem.
Na mindegy, mindjárt kapom a válaszokat, hogy ez vagy nincs így, vagy ha így van, akkor a sors kegyeltje vagyok, meg a pereputtyom is, mert ez csak a véletlen műve lehet :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.