Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) malacka87


malacka87
senior tag

Jó lenne ha megérkezne egy 5 éves P-t fog váltani.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#102) soldier2


soldier2
őstag

Mivel feleségem Xperia Z-je csereéretté vált, felmerült (és rövid távon győzött is) mint utód az XZ premium, így eléggé vártam a megjelenést. Sony szalonban nekem 3 hete azt mondták, hogy az első szállítmányok érkezési ideje Július (nem elírás, visszakérdeztem) elseje. Ezzel a lendülettel még aznap megrendeltem az angol Clove.uk-ról (ajándék XB200 hangszóróval). Elsején postázták, másodikán csengetett a DHL futár. Első tapasztalatok alapján ami rögtön feltűnt, hogy rohadt gyors a készülék (na nem csak a Z-hez képest, hanem a saját Huawei P9-em képest is. Online videókat gyakorlatilag instant kezdte játszani, mintha a memóriakártyán lennének - lehet, hogy automatikusan bufferel pár másodpercet a videókból amint az oldalra lépsz?). Gyönyörű kijelző, és a kamera este szobában egy izzó fényénél elveri a P9-et csúnyán (automata módban). Még csak ismerkedünk, így az írottakat némi fenntartással kell kezelni, de ha kérdés van szívesen válaszolok.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#103) pkaresz válasza soldier2 (#102) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

Köszi a bemutatást, első reakciókat.
Én is szeretnék egyet majd , ha a Telenornál lesz venni.
Addig is szívesen veszem a beszámolódat, a továbbiakban is.

Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#104) Peddy789


Peddy789
őstag

Hali, en amsterdamban neztem meg a telot 3 napja penteken. Ott egybol meglehetett venni a fulessel egyuty. Mar beia rendeltem ebayrol a tokot meg foliat, a napokban jonnek. Tehat ugy mentem oda jogy jaja nekem ez kell megis veszem.

Aztan elkezdtem nezegetni meg nyomkodni es sajnos hiaba tetszett nagyon eleinte bekell vallani hogy azok a hibak amiket sokan mondanak teszteken eleg huzosak. Tul nagy a telefon es melette apro a kijelzo. Sajnos ottvolt melette a sam s8, es nagyon szembetuno volt a kulonbseg. Meg a kijelzo meret okes lenne, de az ipa panel hiaba 4k hdr, egy oledhez kepest sajnos borzalmasan fako, szintelen, es kis fenyereju volt. Valoban gyors volt teny, szep kepeket lott, a lasitott video moka, jo helyen van az ujlenyomat olvaso. De sajnos nekem meg igy 550 ert ( ha eladtam volna a fulest ) se erte meg. Jah meg az utso hogy az ui is nekem eleg regiesnek hat mivel kb a z2 ugyanez volt 1 eve amikor hasznaltam.

Szoval osszesegeben en nagyon nagy fan voltam, a z2-t is imadtam meg meg mindig szereten, de szerintem ennyi penzert ez a konstrukcio nem hat valami premiumnak meg hitechnek mint pl egy s8.

Nagyon szomoru vagyok miatta, barcsak egy kicsit lett volna kisebb a káva, vagy lett volba oled :(

(#105) Peat76


Peat76
őstag

Tisztelt Ügyfelünk! A ******** rendeléséhez tartozó előrendelt termék megérkezett, a kiszállítást megkezdtük, várható időpontja:2017.06.12-ig Üdvözlettel: Telekom
Én akkor is nagyon várom, igen a design elnagyolt, érthetetlen, én az S7 EDGE-et áldoztam fel érte, de nekem a lassított felvételek a gyengéim, hát remélem hamatosan megtapasztalhatom, köszi a tapasztalatokat első kézből!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#106) soldier2 válasza Peddy789 (#104) üzenetére


soldier2
őstag

Már szinte vártam a hasonló posztokat, lesz még több ilyen is csak jelenjen meg a készülék. Az S8 kontrasztja valóban nagyobb, de fakónak csak két esetben hívhatod a Sony kijelzőjét: elfogult vagy, vagy nem is láttad. Azt mondod Z2-d volt, tehát némi sejtelmed lehetett az IPS LCD és az amoled közti különbségekről. Az S8 szóba került nálunk is, de az elnyújtott kijelző nem jött be (meg a menü, és néhány apróság), de eszembe nem jutott volna ezzel a problémámmal a Samsung topikban sírni :) ettől persze igazad van, a káva lehetne kisebb főleg, hogy van már ilyen Sony, de akinek a káva mérete fontos az meg sem nézi a Sonykat, nemhogy üveget, meg tokot rendel rá.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#107) Peddy789 válasza soldier2 (#106) üzenetére


Peddy789
őstag

Azzal kezdtem hogy lattam eloben, akkor mirol beszelunk? Nemtudom minek vitatkozni valakinek a velemenyen, en ezt gondolom, ha te meg nem, az remek, ird le teis a tiedet, de azert nemkell belekotni a masikeba. Aki meg olvasgat majd lat tobbfele velemenyt, hogy mielott elorendeli ne legyen esetleg csalodas a vege.

Ez a sony elorendelesrol szolo ropic, ahova irtam a sony telefonal kapcsolatban velemnyt. Ez se ne siras se nem off. Ha faj hogy valakinek nemtetszik az uj telefonod azt ne az en sirasomnak hivd legyszi, csak ugy a korrektseg kedveert. Amugymeg kit erdekel hogy nekem tetszik e. A te telefonod legyel ra buszke, es hasznald egzseggel.

[ Szerkesztve ]

(#108) soldier2 válasza Peddy789 (#107) üzenetére


soldier2
őstag

Nem az enyém, asszonyé ;] Azért írtam amit írtam, mert a szokásos anti Sony maszlag jött le az írásodból. Lehetett tudni, hogy nagy a káva, nem kicsit, azt is, hogy nem amoled. Ha nem írsz fakó kijelzőről - tárgyi tévedés (kb a Z1-nél volt az utoljára, az is csak oldalról) kávákról, vsz nem is reagálok. Te élvezd az S8-at, én meg a P9-et, asszony meg örül a Sonynak. Mindeniknek megvan az előnye és hátránya is a többihez képest.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#109) Peat76


Peat76
őstag

Elindulok átvenni a készüléket ajándék fejhallgatóval, kíváncsi vagyok S7 Edge után mi pluszt adhat még! Este rövid élménybeszámoló!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#110) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Én ma váltottam szolgáltatót és egyben meg is rendeltem a telefont.a fülesről sajnos lecsúsztam.

[ Szerkesztve ]

(#111) Peat76 válasza D4M13N (#110) üzenetére


Peat76
őstag

A kezemben van a fülessel egybe csomagolva!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#112) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Írd majd le hogy milyen a teló !! :K

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#113) malacka87


malacka87
senior tag

Az enyém kedden jön meg a helyi boltba. Már várom! :D

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#114) Peat76


Peat76
őstag

Kezemben van 2 napja, nem sok időm volt nyomogatni, beállítás megvolt, első ami az S7 EDGE után feltűnő, piszok gyors, nekem az S7 sem laggolt sehol, de ez brutális, jól kézre áll, a kamera hibátlan, a super slow motion állat, az aksi idő jónak tűnik, a kijelző egyáltalán nem fakó, még az amoled-hez szokott szemnek sem, fényerő kiváló, stereo hangszóró király, premium érzet mindenütt, eddig nagyon tetszik!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#115) #96302336 válasza Peat76 (#114) üzenetére


#96302336
törölt tag

Király. Akkor nyugodtan rendelem meg, ha a nyavalyás T végre megmozdítja a seggét és leveszi a technikai kauciót az előrefizetésemről. már két hete ezzel szórakoznak. :((( fél évvel ezelőtti vásárlás maradt rajta, már rég ki lett fizetve, de tököl a T.
A fejest úgy is buktam miattuk. De nem számít.
Mekkora az S7E-hez képest a mérete? Mennyivel nagyobb?

(#116) malacka87 válasza Peat76 (#114) üzenetére


malacka87
senior tag

Súly és a méretek érdekelnének engem is. Kézre áll tejesen elérsz mindent? Még az akkuidő érdekelne pontosabban. Gyorsan merül videó nézése közben, vagy kamerázásnál?

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#117) Snooker147 válasza Peat76 (#114) üzenetére


Snooker147
tag

Pár kamera samplet is feldobhatnál, ha nem gond! Köszi.

(#118) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Most hívtak.Holnap mehetek be érte.Bár 0 Ft lett volna átvételkor de közölték, hogy 95k Ft-ot kell átvételkor fizetni,amit levonnak a készülék árából persze.Mindenesetre várom már nagyon :)

(#119) spawn21 válasza D4M13N (#118) üzenetére


spawn21
veterán

Majd oda kell figyelned, mert szeretnek játszani a pénzeddel

iPhone 13p

(#120) Peat76 válasza malacka87 (#116) üzenetére


Peat76
őstag

Súly nem vészes, de a méret az alsó és felső káva elég széles, nincs kis kezem de mindenhova nem érek el, de engem ez nem zavar. Kicsit hosszabb mint az S7 EDGE, közel 1 cm-el. Tok nagyon még sehol nincs hozzá, egy fekete szilikont vettem rá 1500 Ft-ért, egész jól passzol mindenhol, ideiglenesen megteszi. Bár sztereó hangszórói vannak de lehetne hangosabb, aksi tuti, tegnap töltöttem 90%-ra most van 50-en, meglepően jól bírja!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#121) D4M13N válasza spawn21 (#119) üzenetére


D4M13N
aktív tag

szóltam hogy ez most hogyan.Telekom (30) és hogy majd levonják az elkövetkező törlesztőből.
lumia 735ről váltok újra androidra kb. 7 év után.És szolgáltatót is váltok,mert a voda már nem adott olyan szolgáltatást amit vártam volna. Köszönöm a figyelmeztetést

(#122) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Na kézbe kaptam.Kicsit nagynak éreztem,de tapintásra kellemes.A Lumia után olyan gyors hogy csak ámulok bámulok.A két hangszóró nagyon jól szól,a Képernyő is nagyon tetszik,főleg hogy a napfényben is látok mindent,pedig délben direktbe sütött rá a Nap. Amire nem jöttem rá, hogy az nfc töltőm miért nem tölti,azzal küzdök még. Meg a swift key miért rak ki minden ékezetes betűt?Így elég nehéz gépelni,de a hangalapú gépelés elég pontos.

Én elégedett vagyok vele eddig maximálisan.

(#123) malacka87


malacka87
senior tag

Nálam is jól szuperál. Iszonyat gyors. Xperia P után elég furcsa. Jó nagy a telefon szélesebb is és magasabb is mint az s8. Alkalmazások nagyon jól futnak. Akkuido szerintem teljesen jó egy ilyen nagy telefonhoz képest. Nekem megérte. Tud valaki szilikon tokot meg fóliát hozzá? Voltam pár boltban de még sehol se lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#124) Peat76


Peat76
őstag

Jött is valami update a Telekom-os romra!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#125) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Na most hoztam haza a Kicsikét!

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#126) Peat76 válasza Bazijoe73 (#125) üzenetére


Peat76
őstag

Első benyomások? Enyém megvan egy hete, imádom, gyors és megbízható, a Sony-tól ezt imádom!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#127) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Milyen tokot és képernyő védőt érdemes rá venni?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#128) Bazijoe73 válasza Peat76 (#126) üzenetére


Bazijoe73
senior tag

Az S7 edge után egy picit nagy de nagyon gyors és sokkal jobb a wifi jel erössége.Ez például simán elviszi a nasrol a full hd-és filmeket mig az Edge a 2016-05-ös frissítés után állandoan akadt velük (szerintem viszzavették a teljesítményét mert ha visszaraktam az ellöte lévő romot akkor mindig jó volt). A teló egyébként nagyon szép és profi az anyag használat.

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#129) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Ezt a telefont mért nem tesztelte még a Mobilaréna?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#130) Peat76 válasza Bazijoe73 (#129) üzenetére


Peat76
őstag

Érdekes kérdés, a sok sza** rögtön az ember pofájába tolják, na mindegy is!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#131) Bazijoe73 válasza Peat76 (#130) üzenetére


Bazijoe73
senior tag

Pedig szerintem ezt érdemes volna tesztelni! Nekem samum volt előtte de az teljesen más. Szerintem fikázni vagy lehúzni eggyiket se kellene mindeggyik ilyen szintű telefon velamiben jobb minta a másik és forditva.De ez a készűlék szerintem nagyon jóra sikeredett. Az aku idővel is megvagyok elégedve.

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#132) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Ja és a kijelzője gyönyörű!

Egyébként nem tudom ezen létezik always on display?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#133) Peat76 válasza Bazijoe73 (#132) üzenetére


Peat76
őstag

Egyenlőre sajnos nincs, bár én S7 EDGE-en sem használtam, úgy érzem a Sony nem akarja Samut copyzni, neked T-mobile-os?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#134) #96302336 válasza Peat76 (#133) üzenetére


#96302336
törölt tag

Meg nincs is értelme, ugyanis a háttérvilágítás elég sokat eszik.
Párszor használtam úgy a mobilom, hogy a bringámon végig be volt kapcsolva a kijelző, Túrázós navigációként, és GPS-ként. (Locus Map applikáció) Alig pár órát bír úgy. Viszont szintén ebben az üzemmódban, ha a kijelző ki van kapcsolva, bír egy egész napot. Az always on csak az oled/amoled kijelzőknél kifizetődő, mert ott csak az a rész fogyaszt, ahol a kijelzés van. Nem a teljes kijelző+háttérvilágítás van üzemben. Ez a legnagyobb előnye az oled technológiának. Bár a hátránya jobban zavar, a beégés kockázata. Jó néhány amoled kijelzőt láttam már beégve. Nem feltűnő, de észlelhető. Mint a régi CRT-s időkben :D Pont olyan görbe is a kijelző, még a sarka is retró kerekített ;]

[ Szerkesztve ]

(#135) Bazijoe73 válasza Peat76 (#133) üzenetére


Bazijoe73
senior tag

Nekem O2-s.

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#136) Peat76


Peat76
őstag


Durva!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#137) Bazijoe73 válasza Peat76 (#136) üzenetére


Bazijoe73
senior tag

Ez azért oda basz! Hogy csináltad én csak 160 körül mértem?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#138) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Nem tudom milyen anyagból van a telefon, nekem pár napos a készülék, de már a sarkát sikerült lekoccolnom. Fogalmam sincs, hogy történt. Kéne rá valami tok, de attól félek csak elrondítja ezt a szépséget.

Romanes eunt domus

(#139) soldier2 válasza Peat76 (#130) üzenetére


soldier2
őstag

Még csak most jelent meg. Egy alapos teszt és a cikk megírása is időt vesz igénybe. A szokásos partnereiknél még nem is kapható.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#140) Peat76 válasza Bazijoe73 (#137) üzenetére


Peat76
őstag

Semmi extra, még újraindítás se volt, 160 az azért kevesebb, nincs fent a Viber, Fb Messenger, csinálok majd restart után egyet hátha megüti a 180-at!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.