Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) cizoe válasza subaruwrc (#50) üzenetére


cizoe
őstag

Majd segít Harry Potméter!

(#52) subaruwrc válasza cizoe (#51) üzenetére


subaruwrc
félisten

:DDD :D
kapunk még ma ápdétet? :B

(#53) ttower válasza Rover623 (#46) üzenetére


ttower
aktív tag

ha már parci nincs.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#54) cizoe válasza subaruwrc (#52) üzenetére


cizoe
őstag

Szerintem nem. Hacsak nem akarják feltenni az esti beté.. Kávézás képeit. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55) keIdor


keIdor
titán

dzsiel éjcsef gájz :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#56) cizoe válasza keIdor (#55) üzenetére


cizoe
őstag

TEccik az alásírásod arc!

(#57) subaruwrc


subaruwrc
félisten

jól haladnak a srácok.
max fsb
amennyit átolvastam a topikból idáig ez a legjobb fsb a lappal. :R kérdés mire lesz elég 3d-be.
keep pushing. :C

(#58) MaSzKa


MaSzKa
senior tag

"franciákat idézzem" :F :O

(#59) cizoe válasza subaruwrc (#57) üzenetére


cizoe
őstag

Ez egy aug. 17-edikei post... :U

(#60) subaruwrc válasza cizoe (#59) üzenetére


subaruwrc
félisten

hoppá. akkor még az itthoni tesztről való pardon. ettől függetlenül a legmagasabb fsb idáig. más kérdés hogy milyen az E8400 amit kaptak. ( Achi csak ennyit mondott: it sucks..) Szóval a lappal szerencsések voltak de a cpu botrányos. :(

(#61) cizoe válasza subaruwrc (#60) üzenetére


cizoe
őstag

megbocsájtok... :) :P Amúgy innentől egy vicc a verseny.

Más más cput kapnak. Valaki jobban sikerültet, valaki egy szarabbat. Egyenlő versenyfeltételek nélkül pedig nincs semmi értelme.

A rendezőnek (MSI) Minden egyes versenyre kerülő lapot, cput ellenőriznie kéne (kellett volna, lásd pár napja mi volt itt a szétcseszett lappal), tesztnek alávetnie. Persze nem széthúznia, de megnézni., hogy kb biztosítani, hogy egyenlő feltételek legyenek adottak. Ez így gyökérség és az egész verseny csak marketing.

[ Szerkesztve ]

(#62) Brumi˘ válasza cizoe (#61) üzenetére


Brumi˘
addikt

Mi más lenne ha nem marketing? Mért érné meg nekik ha nem a reklám miatt? Ám egyetértek én is hogy ez így versenynek nem éppen fer, de legalább van valami kezdeményzés. Kipróbálhatnak a srácok olyan cumókat amiket amúgy nem biztos hogy a kezeik közé vennének.

(#63) ludasmatyi


ludasmatyi
tag

Lehet hogy Marketing de ez is csak olyan mint a lottó ott is minden attól függ milyen számot játszol meg.Mivel minden versenyző gondolom vadiúj cuccokat kapott csak rajtuk múlik mit hoznak ki belőle!Azért sokat számít a tudás a szarból is lehet várat építeni :C :C De tény hogy ha valaki kifogja a tuti cuccot a többieknek igencsak kapaszkodni kell hogy utolérjék őket.Mindegy azért én is azt mondom HAJRÁ SRÁCOK legyen a mi kis országunk a győztes! :DDD :DDD

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#64) csongi


csongi
veterán

Nem kell táp. Közvetlen a konektorból kell etetni a vasat :)) :D :D Hajrá hajrá hajrá!!!!!!!!!!

(#65) kételkedem


kételkedem
addikt

Hajrá!
egy-keto-harom MUKODJ! ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#66) PHM


PHM
addikt

Hajrá fiúk! :)

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#67) agressiv


agressiv
addikt

Őszintén szólva én nem látom értelmét az ilyenfajta tuningnak!

Hogy miért? Nos azért mert szép eredményeket érnek el az rendben van, de igazából ez nem használható eredmény ugyanis hidrogént locsolni egy tölcsérbe nem a legkényelmesebb dolog miközben kipörgeted a Call Of Duty-t. Az igazi eredmény az lenne ha szimpla léghűtéssel "használható" konfigokat varázsolnának. Most jelenleg annyiból áll a tuning, hogy lefuttatják a Super PI-t vagy más tesztprogramokat aminek az eredményeire eldurran a legtöbb számítógépfanatikus és Stabilnak tekintik a rendszert mégha a teszt után porrá is ég a cucc!

Szerintem ennek semmi értelme sincs ha bemutatnak valami olyat amit otthon meg lehet csinálni és használni is szóval végigjátszani egy játékot akkor mondható igazi tuningnak de ez jelen esetben nem más mint a véletlenek kihasználása!

Hát még a borz.....

(#68) agressiv válasza agressiv (#67) üzenetére


agressiv
addikt

Bocsánat Nitrogén akar lenni a hidrogén :DD

Hát még a borz.....

(#69) Drenadar válasza agressiv (#68) üzenetére


Drenadar
veterán

Igen ennek ne maz az értelme hogy call of dutyzzanak, hanem hogy mit tudnak kihozni egy rendszerből.

(#70) agressiv válasza Drenadar (#69) üzenetére


agressiv
addikt

Halottnak a Puszi :DD

Hát még a borz.....

(#71) blokad


blokad
senior tag

Hajrá-hajrá magyarok :DDD

(#72) djyuri


djyuri
őstag

Nah ez az olimpia:D....Ennek látom értelmét :R

(#73) Parci válasza Rover623 (#27) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, bunkóság. :DDD
legközelebb majd privátban küldd el az ilyesmit.. ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#74) Parci válasza agressiv (#67) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

más célú tuning, amit te írsz. az egyik arra jó, hogy az otthoni géped erősítsd, a másik pedig a "hozzuk ki a vasból a maximumot, amit még elbír". mindkettőnek van értelme. személy szerint én egyiket sem csinálnám ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#75) Parci válasza Oliverda (#44) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

olympus e-3 + zd 12-60-as objektív, vaku nélkül, iso 1600 többnyire, zajszűrés nincs (talán csak az egyik képnél szűrtem utólag, noiseware-rel). de a képek technikailag elég rosszak egyébként. mindenkin fekete póló van, és jó erős fehér fény, a kettő együtt elég horror, vaku nélkül elég lehetetlen feladat.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#76) knbs


knbs
senior tag

Ha meg maradnatok egy kicsit korulnezni,csorogjetek nalam elbandazhattok! Mutatok eszakon egy franko kis piroslampas negyedet,ahol utcankent van besorolva a tarifa ( 20-30-50 euro ) persze hajnali 4-kor mar az 50-es soron is lehet alkudni! :)

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#77) subaruwrc válasza cizoe (#61) üzenetére


subaruwrc
félisten

idáig is az volt :DDD
de én drukkolok :C

(#78) Ste válasza Rhino666 (#28) üzenetére


Ste
addikt

:C

(#79) jerry311 válasza Brumi˘ (#62) üzenetére


jerry311
nagyúr

De most miért? Annyi az egész, hogy póker versenyhez kell hasonlítani nem technikai sporthoz. Számít a leosztás is... :))

(#80) leviske válasza cizoe (#61) üzenetére


leviske
veterán

Nem az MSI gyártja a procikat.... momentán nem ő tehet róla. :)

Keldor papa: "Waiting for Intel Lynnfield or AMD Deneb..." :Y Én egy 4GHz-es QX9650-et nem cserélnék le az AMD Hydráig, vagy a 32nm-es Lynnfieldig... :)

[ Szerkesztve ]

(#81) twollah válasza agressiv (#67) üzenetére


twollah
nagyúr

En sem latom ertelmet a tuningnak de jobb, mint a kocsmazas, kabitoszerezes.

(#82) Oliverda válasza cizoe (#61) üzenetére


Oliverda
félisten

Ugyanazt az FPO-t kellett volna adniuk mindenkinek. Így szerencsejáték az egész. MSI lottery rulez.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#83) toyone


toyone
őstag

HAjrááááááá :C
jók a képek :K

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#84) domi007 válasza twollah (#81) üzenetére


domi007
őstag

:DDD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#85) Depression


Depression
veterán

Sok sikert! És majd kérünk saját élménybeszámolót is ám.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#86) marcias


marcias
őstag

Szerintem jobb ez a verseny így, hogy mindent szabad. Ha meg lenne szabva, hogy ilyen meg olyan hűtést lehet csak alkalmazni, meg mi fér bele a tuning kategóriába... abból meg állandó viták lennének. Mondjuk azt mondanák, hogy csak léghűtés játszik, erre valaki összeforraszt 3 CM V10-et, és egy szélgépet szerel mellé, szóval szerintem korrektebb így.

Steam: marcias88

(#87) Racecam válasza knbs (#76) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kár, hogy nem vagyok ott, mert erre én bizony reagáltam volna. :DDD

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#88) subaruwrc válasza Racecam (#87) üzenetére


subaruwrc
félisten

:DDD :DDD

(#89) Oliverda válasza Racecam (#87) üzenetére


Oliverda
félisten

Az még lehet hogy Zalakarosnál is jobb kikapcsolódást nyújt. :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#90) Zé_Mester


Zé_Mester
őstag

könyörgöm, valami eredményt tegyetek már fel hogy hogy áll jelenleg a meccselés.
vagy csak picike képet, vagy valamit :B

nagyon kíváncsi vagyok, remélem magas lesz az a dobogó amire felálhat Achi és Over :C

:C :C hajrá-hajrá-hajrá :C :C

Racecam : de jó is lenne, legális FŰ, betépni 1000-rel, hajnalba meg az a rengeteg csájéé :DDD
de szar életük lehet a hollandoknak :D

[ Szerkesztve ]

(#91) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

5540 körül most megfagytunk az eredmények mentése közben. de, végre van egy rendes processzorunk - igazából most már az idő a legnagyobb ellenségünk, du 3-ig lehet menteni az eredményeket, utána game over.

5300-on már van egy teljes mentésünk.
HAJRÁÁÁÁ!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#92) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

ugyanakkor baromi erős a mezőny, nekünk meg komoly gondjaink voltak tegnap, mások már tegnap benchmarkoltak, nekünk egy órája lett meg az első eredmény. az első proci 4900 mhz-ig ment max, a lap vacakolt stb.

no, hajrá, most már nagy a pörgés :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#93) cizoe válasza Parci (#92) üzenetére


cizoe
őstag

Ja tényleg ott még csak 13óra van... Na akkor hajrá!

(#94) Daveedka


Daveedka
tag

hajrá fiúk, sok sikert, mutassátok meg milyenek a magyar tuingosok :R :R :)

(#95) Dashes


Dashes
őstag

Live Stream
Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#96) toyone


toyone
őstag

folynak a dolgok :D

[ Szerkesztve ]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#97) old gray válasza Dashes (#95) üzenetére


old gray
addikt

Milyen sercegő hangokat lehet hallani, mint amikor full terhelés alatt van a rendszer. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#98) Rusher válasza Dashes (#95) üzenetére


Rusher
őstag

Biztos jó buli lehet és milyen jó, hogy van DJ és nyomja a zenét..király :D

Hajrá srácok! :C

[ Szerkesztve ]

(#99) toyone


toyone
őstag

pár kép
[link]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#100) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

5300 a vége, 5500-ról is van pár eredmény, de nem minden teszttel, ami kellett. most 4-ig analizálják az eredményeket a zsűribácsik, aztán megmondják a frankót. minden csapat hazaviheti a komplett eszcajgot :), amivel tuningolt. kivéve a memóriát és a tápegységet.

magyarország egyik legismertebb őverklökkherét idézném: itt minden kib@szott megahertz számít

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.