Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) luw2win


luw2win
őstag

Ez nem embernek készült :Y

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#2) KMT


KMT
addikt

Nem félnek, hogy kevés lesz az 1300 wattos táp? :U :W

(#3) Enton


Enton
addikt

Ezekből a válaszható gafikus kártya kinálatból már csak az igazi Voodoo 4-es 5-ös szériás többkártyás rendszereit hagyták ki, amugy minden frankó! ;]

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4) orbano válasza luw2win (#1) üzenetére


orbano
félisten

Tényleg nem, ez gazdagoknak készült :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#5) v.tom


v.tom
őstag

Mindössze 7000 dollártól lehet ilyet venni. Rendelem is. Jó lesz torrentekhez seedelni:D

(#6) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

A noti elég durva:Y Lehet nem is MSi Wind-et kellene vennem hordozható-cibálható cuccnak?:D Ár úgysem számit;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7) Stiky válasza v.tom (#5) üzenetére


Stiky
senior tag

Hát ennyiért már járhatna is hozzá egy 100/100 -as net, minimum :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#8) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

:Y Ilyen visszataszító házat is ritkán látni!

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#9) v.tom válasza Stiky (#7) üzenetére


v.tom
őstag

:K

(#10) v.tom válasza ]Phobos[ (#8) üzenetére


v.tom
őstag

Szerintem nem ronda, csak szokni kell. Élőben tuti hogy igen komolyan hat.

(#11) Olasza


Olasza
aktív tag

A cikk címét elolvasva először az jutott eszembe, hogy "ugyan már, mit tudnak ezek, amit egy szervizes nem rak össze."
Tévedtem.

(#12) ]Phobos[ válasza v.tom (#10) üzenetére


]Phobos[
senior tag

A kijelző vagy mi nékül még akár jó is lehetett volna ... volna.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#13) barnam_


barnam_
nagyúr

Gondolom nem lehet olcsó az a noti, de én ilyen ár mellett elvárnám, hogy ne Intel X3100 vga legyen benne...

(#14) Lacix29 válasza ]Phobos[ (#8) üzenetére


Lacix29
őstag

Ez ronda? Szerintem meg a bézs színű bumpszli házak a visszataszítóak, meg a "lángoló" oldalú világító csodák.
Ez kifejezetten kellemes megjelenésű. Egyedül az az előlapi Voodoo matrica rontja le számomra az összképet.

(#15) Stiky


Stiky
senior tag

"...grafikáról az integrált GMA X3100 vezérlő gondoskodik."

Látom ez nem csak nekem tűnik muhahának :W

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#16) orbano válasza Stiky (#15) üzenetére


orbano
félisten

egy 13"-os ultravékony ultrahordozható notebookba? gondolkodj egy kicsit...

A vér nem válik VAZZE!™

(#17) orbano válasza Lacix29 (#14) üzenetére


orbano
félisten

szeritem is bazi jó. van stílusa... :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#18) VaniliásRönk válasza orbano (#4) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Azért 2100 USD nem a világ, kicsit megbolondítasz egy Dell XPS M1330-at és ugyanitt vagy, de az aksit leszámítva még mindig sokkal jobban áll a Voodoo.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#19) edipqe


edipqe
senior tag

"felár ellenében egyedi paneleket rendelhet, melyek készülhetnek üveg, fa vagy bőr felhasználásával is."

zsíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííír

bár alapból se ronda ha szereted az ilyen ikea designt

nem értek a slot-in optikai cuccokhoz de nem gáz a por ami be tud repdesni a lyukon?

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#20) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Hogy 7000 dolcsi (több mint 1 milla Ft) az alapkonfig muhahahaha. Vegye meg az akinek hét anyja van. Feleannyiért összerakok egy brutál konfigot.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#21) Ste


Ste
addikt

az az aluház kívülről, ilyen turbózott képen nagyon jól néz ki

(#22) VaniliásRönk válasza VaniliásRönk (#18) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Szerk.: Ahogy nézem időközben azért kicsit jóárasították az 1330-ast, 1800 alatt marad extrákkal felpakolva is. :D (VGA-t leszámítva, de 8400GS kell a halálnak :P)

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#23) sghc_toma


sghc_toma
senior tag

erre a Voodoo Envy 133-ra majdnem rámondtam, hogy gyönyörű... aztán mégsem... mér' ilyen hülye glossy a ház?!?

in asm we trust

(#24) Franklin válasza Stiky (#15) üzenetére


Franklin
addikt

Az lenne muhaha, ha diszkrét vga volna benne, nagyobb fogyasztással (kevesebb akkuidő) és nagyobb hőtermeléssel (komolyabb hűtés, tehát nehezebb gép).

Mint előttem is írták, ez ultrahordozható kategória és nem játékgép...

(#25) ]Phobos[ válasza Lacix29 (#14) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Én ugyanerre céloztam ...

1éb iránt én is az eccerű és naccerű elvet vallom :D

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#26) jugeen válasza sghc_toma (#23) üzenetére


jugeen
addikt

azért glossy, hogy ha megkarcolod, akkor az nem kicsit zavarjon, hanem nagyon! ;]

(#27) Scalpel


Scalpel
senior tag

Csináltak Alienwarenek konkurenciát. Csak ezek a gépek ízlésesebbek. A noti fényes borítása viszont tényleg nagy baromság, meg az akksija is kicsi... kívülről viszont tényleg pofás darab.
Ellenben még mindig a TP X300 a király!!! :) Az designban és tudásban is ott van a topon.

(#28) edipqe válasza jugeen (#26) üzenetére


edipqe
senior tag

és 2 hét után vegyed a kovetkezot :C

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#29) erdoke válasza orbano (#16) üzenetére


erdoke
titán

Megvétóznám az ultrahordozható jelző alkalmazását, mert optikai meghajtó nélkül, 3 cellás akksival 1,5 kg, pedig szénszálról regélnek. Az X300 mennyi 3 cellás akksival és kivéve az optikai meghajtót?

A legjobb aláírás a héten

(#30) dekoninck válasza barnam_ (#13) üzenetére


dekoninck
aktív tag

Gondolom nem lehet olcsó az a noti, de én ilyen ár mellett elvárnám, hogy ne Intel X3100 vga legyen benne...

Mindig elmerengek és somolygok az ilyen "a világ a játékról szól" hozászólások gyermeki báján... de majd leteszik egyszer a homokozólapátot.

Hogy 7000 dolcsi (több mint 1 milla Ft) az alapkonfig muhahahaha. Vegye meg az akinek hét anyja van. Feleannyiért összerakok egy brutál konfigot.

:W ez se rossz. Egy Audi A6 alapára meg 10 milla (10 ilyen gép) és mégis elég sok szaladgál az országban.

Ez a ház meg nyilván sokkal szebb...

[ Szerkesztve ]

(#31) dekoninck válasza erdoke (#29) üzenetére


dekoninck
aktív tag

Tegnap láttam egy X300-at és pár MacAirt is, egyiksem tűnt ultrahordozhatónak, pusztán azért mert elég szélesek.
Az X61, Portégé R500 vagy a Sony G és T sorozat: az az ultrahordozható notebook kategóriája. Az X300 maradjon "szuperhordozható", mint az Acer TM6291-em.
Láttam egy Sony A notit is... ahhoz meg targonca kell.

(#32) zolomon17


zolomon17
senior tag

Én meg már megörültem, hogy feltámadnak a legendás kártyák, de megint csak a köcsög marketing... [link]

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#33) orbano válasza VaniliásRönk (#18) üzenetére


orbano
félisten

én a nagygépre gondoltam :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#34) VaniliásRönk válasza orbano (#33) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Az tényleg húzós. :D

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#35) Sanya


Sanya
nagyúr

ezt megpakolták elektronikával bazz

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#36) kariad


kariad
senior tag

Ez igen...... Ha valaki megunta az autóját azt eladja és az árából vesz egyet!
Aztán otthon marad ezzel a brutál géppel... :DD

[ Szerkesztve ]

(#37) edipqe válasza kariad (#36) üzenetére


edipqe
senior tag

ha ilyen házad van minek kimenni az utcára? ugyse látsz szebbet :))

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#38) waverider válasza v.tom (#5) üzenetére


waverider
senior tag

azért is érdekes 7K, mert 4-5000$ -ért már full hd-s 20" notebookot kínál a HP blu-ray íróval

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#39) orbano válasza edipqe (#37) üzenetére


orbano
félisten

ja, csak ezzel *rva nehéz csajozni :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#40) kariad válasza orbano (#39) üzenetére


kariad
senior tag

Gyere baby megmutatom mit tud a gépem.... bele is kukathatsz.... :))

(#41) erdoke válasza dekoninck (#31) üzenetére


erdoke
titán

A4-es méretű táskába belefér, innentől a súly a meghatározó ultrahordozhatóság kérdéskörben. Ha mégse tetszik, akkor van X200.

A legjobb aláírás a héten

(#42) TheDragon007 válasza kariad (#40) üzenetére


TheDragon007
senior tag

- Gyere baby megmutatom mit tud a gépem.... bele is kukkanthatsz....
- Ok. Jujj, de kircsi! Mekkora a teljesitmémye? És a tiéd?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#43) edipqe válasza orbano (#39) üzenetére


edipqe
senior tag

nem igaz!
csak gémer holgyemény kell hozzá! az meg egyre tobb van!

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#44) kariad válasza TheDragon007 (#42) üzenetére


kariad
senior tag

Ez jó :C Újaraintítás után milyen gyorsan tölt be a rendszered! :DD

(#45) 1010


1010
őstag

ebben az a vicces hogy egy ilyen gép egy év allatt hatalmasat veszít az értékéből
míg egy konzol vígan kitart is jelennek meg rá a jobbnal jobb játékok
és csak a játék árát kell fizetni

nem is értem azt aki azért vesz nagy gépet hogy jáccon

(#46) #95904256 válasza 1010 (#45) üzenetére


#95904256
törölt tag

Ilyen masinát nem az vesz, aki játszani vagy dolgozni akar. Hanem olyanok akik mutogatni is akarják.

szerk.: Vagy olyanok akik úgy gondolják hogy ez harmonizál a lelkivilágukhoz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#47) dekoninck válasza erdoke (#41) üzenetére


dekoninck
aktív tag

Oké, igazad van. Legyen akkor a Portégé ultrahiperhordozható.

akosf, ilyen gépet az vesz, aki dolgozni akar és van pénze és ízlése. Minap láttam valami alap hp gépet, elkeserítő volt a gagyi műanyag borítása, ráadásul valami depresszióba döntő porszürke fedlappal. Azon még dolgozni se esne jól.

[ Szerkesztve ]

(#48) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Én csak azt nem értem, hogyan használhatja a "Voodoo" márkanevet ha ezt a márkanevet az nvidia már felvásárolta a rdfx-el együtt, nem? Mi a titka ennek? Vajon ezek után lesz, Nvidia Radeon is? :DD :DD :DD

Jevons paradox

(#49) #95904256 válasza dekoninck (#47) üzenetére


#95904256
törölt tag

Ezzel nem értek egyet. Ismerek egy rakás embert aki dolgozik a gépével ( nem játszik vele ), van pénze is és ízlése is, mégsem vesz ilyen masinát. Bőven beérik egy Dell vagy HP géppel. Vagy lehet hogy tévedek és a világon csak pár kivételezettnek van ízlése... de ugye nem haragszol ha ezt nem hiszem el. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.