Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Cifu válasza bekes.andras (#8) üzenetére


Cifu
nagyúr

A fekvés nem ördögtől való dolog, elég sok játékban szerepel.

Ez így van, de ezer más dolgot is fel lehetne így sorolni. Én például fájlalom, hogy nem lehet úgy játszani, hogy a karakterem a bal kezében fogja a fegyvert (elvégre is balkezes volnék, számomra idegen, hogy jobb oldalon látom). A Counter-Strike 1999-ben meg tudta oldani ezt az apróságot. Azóta sehol sem láttam játékban.

Multiban és taktikai okokból szükséges szerintem, mint ahogy meg is valósították.

Ez megint játéktechnikai kérdés, nyilván akik BF-eznek, régóta hozzászoktak ehhez, mivel pedig a játékosok nem nyafognak eleget miatta, ezért nem is rakják bele.

Az, hogy neked hiányzik, nach so. A BF játékosbázisnak nem hiányzik elégé, az EA pedig rájuk figyel...

Ha ez a széria sajátossága, akkor azt tudom még elképzelni, hogy mindig van egy fiatalabb generáció, aki éppen csatlakozik a közösséghez, és nem tekint vissza a múltba, hogy hoppá!, ezek hülyére vesznek megint!

Nyilván ez általános jelenség. Én sem értem meg, hogy mitől jobb a Gran Tourismo legújabb része, amely kb. annyiban különbözik, hogy jobb valamivel a grafikája, meg pár újabb autó belekerült, de ezt leszámítva kb. ugyan az, mint az első, amivel több, mint 10 éve játszottam.
Oszt mégis el tudják adni a GT játékokat továbbra is. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.