Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Orvendetes dolog. Az mondjuk szerintem meg nagyon messze van, ami az USA-ban altalanos dolog, vagyis hogy rendszeres nagy learazasok vannak. Itt most nem kifejezetten az LG-re gondolom, hanem mas elektronikai cegekre, mint pl. Lenovo, Dell, HP es hasonloak.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) Fecogame


Fecogame
veterán

Ez akkor lenne szuper, ha olcsóbban adnák, mint a többi bolt. Megnéztem egy mosógépet, 109k vs 122k a különbség.

LG webshop
Árukeresőn ugyanez

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) ghiottone válasza Fecogame (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

LG TONE Free FN6 - webshop ár: 49.990. Edigitalnál (hol vásárolhatom meg, maga az oldal linkje a terméknél) fele ennyi. Így nem sok értelme lesz a saját webshopnak.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#4) cami][us válasza ghiottone (#3) üzenetére


cami][us
senior tag

Még elég tápos a kínálat és az árszabás. A mobiltelefonokat teljesen felesleges volt kirakni.

(#5) intuicio


intuicio
aktív tag

Már egy jó ideje meg akarom venni ezt a monitort:
lg-32gp850-b
De basszus... ha náluk sem lehet kosárba rakni, akkor fáradjak a gyárba?
Kb semmi értelme így a webshopnak... :W

(#6) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Hurrá. Kellett nagyon. Ja nem. Maximum akkor lesz jövője, ha olcsóbban adják majd a termékeiket, mint bárki más.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#7) tibaimp válasza cami][us (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Pont azt néztem én is. Most szállt ki a piacról...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) F_Balazs


F_Balazs
aktív tag

Csomó mindent meg sem lehet venni.

(#9) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

TV-ket néztem, ~50K-val drágábbak, mint egy másik boltban. Ez így nem annyira jó üzlet.

(#10) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Ha drágábban adják mint máshol akkor sok értelme nem lesz. Arról nem is beszélve hogy a minőség évről évre egyre rosszabb. Lg tévék sorra romlanak el ismerőseim körében. Nekem 3 éven belül 2 lett panel hibás a második 2 év után és 180 ezres javítást ajánlott az LG szerviz a tv eredeti ára 190 ezer volt........

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#11) MaxxDamage válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az nem évek, hanem évtizedek-ben mérhető sajnos. (mire az lesz mint ott) :U

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12) nemlehet


nemlehet
őstag

Nem értem ezeket a márka webshopokat... A philips saját shopja is jó pár mátyással drágább mint akár csak az MM vagy ED... Így tényleg minek.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#13) AssAssynn


AssAssynn
őstag

És akkor itt minden olcsóbb lesz legalább 10-20%-al, ugye? :B

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.