Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomate


Tomate
veterán

LoL :))

Ez az első ami az eszembe jutott. Azért ez nem ilyen 1xű...

[ Szerkesztve ]

(#2) brumesz


brumesz
aktív tag

hm. hát ez érdekes lett
szerintem kicsit kevés
gondolom poén akart lenni..

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#3) noname7


noname7
csendes tag

nem poén, csak elgondolkodtam hogy magyarországnak lenne egy mobilmárkája...

(#4) dojle


dojle
csendes tag

ööööö ez most komoly? :D vagy ezt így hogy? :D

(#5) Gave


Gave
addikt

Filmstudiokban meg szoftverfejleszto cegekben tobbet latok ,de persze kellenenek gyarak is meg kertgazdalkodas :) csak azzal a magyar foldmuvesek nem szeretnek dolgozni.

(#6) _L_


_L_
tag

Paint rulz :DDD

(#7) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

wow :))

Oda mentem, ahol vagyok!

(#8) noname7


noname7
csendes tag

a másik ilyen elgondolkozásom mégjobban elrugaszkodik a valóságtól, azt inkább nem irom meg cikkben, iknább ide leírőm röviden:
szóval képzeljetek el egy olyan területet, ami el van zárva a külvilágtól! ne sivatagra gondoljatok, inkább mint svájc, szóval minden terméket maguknak csinálnak. pl. gázban olajban nem függ mástól... a másik dolog hogy nincs co2 kibocsátása ennek a területnek! áramot szélerőművekből meg napelemekből szereznek, elektromos autók/quadok járnának az utakon, szóval teljesen környezetbarát (szennyviztisztitóval meg szemétujrahasznosítóval)

(#9) litter


litter
tag

OMG

(#10) Killing


Killing
addikt

Nem rossz ötlet,már csak tőke kéne hozzá! :C
Talán adnak arab befektetők! :DD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#11) noname7


noname7
csendes tag

különtészta:) felnőttkoromban gazdag szeretnék lenni, és akkor előszőr csak kis területen csinálnám meg, aztán terjeszteném:):)

(#12) Picco válasza noname7 (#8) üzenetére


Picco
addikt

es mibol a napelem meg a szeleromu? hogy gyartod le legszennyezes nelkul?

szep otlet, ha mar megvalosult es mukodo szamitogepet is tudtok gyartani akkor irj egy mailt ;)

bendecko: mert valamit dolgozni is kell, nem lehet egesz nap csak ulni es a belterjes fuvet szivni, egy ido utan tul nagy lenne a levego co2tartalma es elobbutobb 0-24 be lennel tepve :DDD

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#13) benedekco válasza noname7 (#8) üzenetére


benedekco
addikt

minek az ató meg a kvad? láb nem teszi meg ha már kis területről van szó? vagy kerékpár ha nagyon köll a jármű...

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#14) noname7


noname7
csendes tag

dede, de már eljátszottam vele, és már kisebb város lett belőle! :)

(#15) Picco válasza Picco (#12) üzenetére


Picco
addikt

benedecko, bocsi, elszurtam a neved :B

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#16) Samus


Samus
addikt

Erről most a Nokla ugrott be..., de komolyan. Ez kb. olyan (ugye mint tudjuk a Nokla egy kínai Nokia telefon kópiája), vagy még általános hatodik osztályában töritanárom mondott egy másik nagy márkát: Parasonic :D. Nem szeretnék kötekedni, ötletnek jó, de nem hinném, hogy egy, már meglévő formatervvel bankot lehetne robbantani. Bár ki tudja...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#17) Prof01


Prof01
veterán

LoL :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#18) luw2win


luw2win
őstag

zOmG :DDD

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#19) maross


maross
veterán

uresedes van a miniszterelnoki poszton, jelentkezned kene

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20) Dany007


Dany007
veterán

Atya világ! :Y

Fogadjunk 15 éves vagy max? :U

Hogy lehet h ez még mindig a címlapon van? =/

(#21) edward2 válasza maross (#19) üzenetére


edward2
addikt

:))))))) a hét poénja.

(#22) noname7


noname7
csendes tag

14:) és ezeket még tavaly rajzoltam.

(#23) cizoe


cizoe
őstag

"Elgondolkodni egy gondolattal" - inkább az írás törlése (áthelyezése saját blogba) gombon kéne elgondolkodni.

delplííz!

[ Szerkesztve ]

(#24) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mi van...?
Nem igazán értem mik vannaka lapokon...
Az lejött hogy magyar telefont akarsz de miért kéne ahhoz a SonyEricsson?

Mutogatni való hater díszpinty

(#25) Picco válasza hcl (#24) üzenetére


Picco
addikt

mert p1i-je van :)

szerintem nem kellene torolni, szorakoztato iras.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#26) Tomate válasza Dany007 (#20) üzenetére


Tomate
veterán

A hozzáállás dicséretes.

(#27) cizoe válasza hcl (#24) üzenetére


cizoe
őstag

hcl: Hát mert az SE is ugyanúgy csődöl mint Magyarisztán. :U ;]

Tomate: Önmagában a hozzáállás kevés a címlapon maradáshoz...

[ Szerkesztve ]

(#28) Vamp


Vamp
senior tag

Neked se mentek az agyadra a mobilok:D...

(#29) noname7


noname7
csendes tag

törölhetem, ha akarjátok! de miután volt aki mellém állt, még nem törlöm. 1. cikkem, nem vok hozzászokva ezekhez a hosszú leírásokhoz:) van egy blogom de oda röviden szoktam irni...

ja és a sony ericsson mint az összes gyártó ugy megy tönkre! azaz nem megy tönkre, csak táncol a penge élen... és a fejlesztései megmaradnak, amik jók lennének a semo-nak:)

[ Szerkesztve ]

(#30) alien_ válasza noname7 (#29) üzenetére


alien_
őstag

A Samsung pl. köszöni, jól van..
Másik dolog, hogy a magyar termékekhez öntudatos vásárlók is kellenek, akik célirányosan azokat veszik.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#31) noname7


noname7
csendes tag

a samsungnak is csökkentek az eladásai.

(#32) Dany007 válasza Tomate (#26) üzenetére


Dany007
veterán

Köszönöm, igyekszem reális maradni azért :)

(#33) alien_ válasza noname7 (#31) üzenetére


alien_
őstag

Igen, csökkentek, de nem "megy tönkre", és nem "táncol a penge élen".
A többi gyártóhoz képest ők állják legjobban a sarat, folyamatosan ontják a sikertelefonokat.

Swarm is coming.

(#34) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Az írást áttettem a saját blogodba a címlapra ez kicsit kevés.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#35) Thunderzolee

Hmmm, Te nem egy Sony Ericssonos PR ügynök vagy? :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#36) harfox válasza Picco (#15) üzenetére


harfox
csendes tag

ismét sikerült... talán ha betűről-betűre... ;)

(#37) benedekco válasza harfox (#36) üzenetére


benedekco
addikt

Én is nevettem egyet, aranyos volt :)

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#38) srph25


srph25
tag

A gazdasági válságban pont az ellenkezőjére lenne szükség: az emberek ne vegyenek mobiltelefont, minek az nekik, az új úgy sem tud sokkalta többet a már meglévőnél. Nekem most is egy Nokia 3310-esem van, telefonálni ugyanúgy lehet rajta, van benne számológép, ébresztő, stopper: gyakorlatilag bármi, ami kell.
Alapvetően hasznos lehet egy mobil, de sajnos ahogy én látom, ez is átment már évek óta a státuszszimbólum-kategóriába.

Am becsülendő a pozitív hozzáállás, ez az, ami ebből az országból hiányzik. Kíváncsiságból 3 hete nézek "híradót", előtte éveken át nem láttam egyet sem. Nos kérem, 3 hét alatt 1 pozitív információt olvastak be: Gera gólt lőtt a Manchesternek. A média telepumpálja a fejünket azzal, h milyen szar világban vagyunk, aztán hosszútávon ez rányomja a bélyegét az életre is.
Azért sztem a legtöbb magyarnak jobb dolga van, mint egy kínai rizsföldön dolgozó parasztnak (és akkor még a Rio de Janeiro-i nyomornegyedekről, Afrikában éhező gyerekekről szó sem esett).
Konklúzió: ne nézzünk tv-t.

(#39) Picco válasza harfox (#36) üzenetére


Picco
addikt

ezt mar nem lehet kimagyarazni...asszem :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#40) noname7


noname7
csendes tag

mármint mit?
nekem nincs TV-m:)
de online azért a tv2 az ott van... van igaszság abban amit srph mond, mert egy másik oldalon is azt olvastam hogy a palinak nincsenek barátjai és a kormányt okolja. azért ez sok... és van egy amerikai ismerősöm, ők hazajöttek amerikából, de vissza akarnak menni mert nem birják hogy mindenki csak politizál.
és nem vagyon ügynök, csak télleg jó a sony.

[ Szerkesztve ]

(#41) benedekco válasza srph25 (#38) üzenetére


benedekco
addikt

Én nem nézek :D
de néha meglátok egy origo-t, pl freemail, iwiw kijelentkezőn...
amúgy ahhoz képest hogy mik mennek máshol a világban ahhoz képest télleg nem szólhatnánk semmit, de ahhoz képest, hogy mi mehetne ma Otthon, Magyarországon, miket ki lehetne hozni abból a területből... hát sajna semmit sem hoznak ki belőle, sőt még azt is eladják ami van.... na lezártam magamat...

nekem meg 3200-som van :P énnyertem....

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.