Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) turorudi94


turorudi94
tag

Ezt még lehet fokozni?:D
ÉSSSS INGYEN

Mert megérdemled.

(#2) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Tegnap frissítettem, mivel nálam nem gyenge HW-en kell futnia, lényegi változást nem tapasztaltam.(még)

Akinek van a telójában QR kód olvasó, az az opera oldaláról annak kódjával nagyon egyszerűen installálhatja a telefonjára.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3) Örni76


Örni76
tag

Egy dolog zavar engem az Opera miniben: ha wifin keresztül böngészek és a teló elveszti a jelet, akkor se szó, se beszéd, egyből átvált mobilnetre, ami nem túl örömteli. Ha valaki tud erre megoldást, beállítást, az szóljon!

Horgolt android figura kapható: http://kepfeltoltes.hu/view/110208/Resize_of_IMG_9321_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#4) kaller1 válasza Örni76 (#3) üzenetére


kaller1
veterán

Ez csak készülék függő dolog, ha nincs a beállítások között erre lehetőség, akkor nem oldható meg.
A görgetés valóban sokat javult az 5.1-ben.

.::> <::.

(#5) Inarus válasza mrlujoak (#2) üzenetére


Inarus
addikt

Milyen QR kód olvasót használsz? :)

(#6) MittuDomain_ válasza Örni76 (#3) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Milyen készülék?
Nálam ha ledob a wifi, alapból ablakot tol a szemembe hogy adatforgalmat fog generálni, folytatja? (Pulse)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#7) mrlujoak válasza Inarus (#5) üzenetére


mrlujoak
veterán

A Vivaz beépített gyári alkalmazását, a Neo Reader-t.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#8) Örni76 válasza MittuDomain_ (#6) üzenetére


Örni76
tag

SE W705. És az az érdekes, hogy a saját böngésző kérdez, hogy csatlakozhat-e, ha eldobja a wifi-t, de az Opera az simán átlép. Egyedül csak a kis földgömb megjelenése jelzi, hogy nem wifiről megy már.

Horgolt android figura kapható: http://kepfeltoltes.hu/view/110208/Resize_of_IMG_9321_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#9) vtechun


vtechun
veterán

hmm, androidra nincs?

(#10) kaller1 válasza vtechun (#9) üzenetére


kaller1
veterán

A natív kiadások később szoktak megjelenni.

.::> <::.

(#11) mrlujoak válasza Örni76 (#8) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ha nincs GPRS WAP / NET előfizetésed, hanem (percalapú) simán letöltött adatmennyiség után fizetsz, azaz érzékeny vagy eme csatlakozási váltásra, akkor mindenképp javaslom, hozz létre egy kamu, elsődleges profilt, és amikor kérdezés nélkül lekapcsolódik a wifiről az opera mini, akkor sem fog meglepetés érni a számláddal kapcsolatban.

Amikor pedig történetesen tényleg szükséged van a mobilnetre, kapcsolódsz a helyes beállítással.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#12) Örni76 válasza mrlujoak (#11) üzenetére


Örni76
tag

Köszi, gondoltam már én is erre, reménykedtem, hogy van elegánsabb megoldás is, de végül is ez is megteszi :) Így biztos nem megy ki a netre :)

Horgolt android figura kapható: http://kepfeltoltes.hu/view/110208/Resize_of_IMG_9321_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#13) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Én letölteném a hagyományos gombsoros mobiljaimra, de csak úgy hogy a 4.2-t ne cserélje le, a régebbi 5-ben az zavart hogy csak az egérkurzor mozgatásával lehetett a linkekre mászkálni (pontatlanul) és a navikocka jobb-bal irányairól eltünt a gyorsgörgetés, áttették a 2, 8-as gombokra, egy csúszkás mobilon ez nagyon frusztráló (W995) mivel ha csak böngészni szeretnék, és épp kell a gyorsgörgetés, szét kell csúsztatnom a mobilt hogy hozzáférjek e funkcióhoz. Nos ebben az 5.1-ben ezek még megmaradtak? Majd otthon letöltöm PC-re és átküldöm BT-n, remélem nem akarja akkoris lecserélni a drága 4.2-t

Cseberből vederbe

(#14) gerilee válasza Inarus (#5) üzenetére


gerilee
aktív tag

Nekem az 5230-on az i-nigma_2D_Barcode_Reader tökéletesen működik.

Nokiaprogramok.hu

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#15) stewe780 válasza LEFTHORSE1 (#13) üzenetére


stewe780
őstag

Nekem az 5800-on fent van a 4.2-es és nem akarta lecserélni, gond nélkül mellérakta az 5.1-est. Szóval most mindkettő fent van. Valami problémám nekem is volt az 5.0-al, azért maradt meg a 4.2-es annó.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#16) mrlujoak válasza LEFTHORSE1 (#13) üzenetére


mrlujoak
veterán

Fura volt nekem is, amikor az 5.0-át telepítettem a K850i-re.
Fenn volt már - pill megnézem melyik - a 4.2 és mellételepítette az 5.0-át.

5.1-et még nem toltam fel a K850i-re, valszeg nem is fogom, kivettem már belőle a fő számom.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17) LEFTHORSE1 válasza mrlujoak (#16) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Na le is töltöttem az 5.1-est a PC-re, onnan BT-n a W995-re, mikor àtjött azonnal megkérdezte hogy lecserélem-e a 4.2-t, na neee, amig nem tudom mennyire felel meg nekem addig nem!! Sebaj, elö a W980-at, bele a kàrtyàt és mobilnettel instalàltam, hàààt én nem észletem vàltozàst az 5.0-hoz képest, ezek az 5-ös verziòk szerintem nem hagyomànyos mobilra valòk, érintösre biztos csùcsszuper lehet. Pedig jò dolog a jelszò mentés meg a többi finomsàg de a gyorsgörgetès maceràs, és nàlam ezen bukik az egész. Maradok tovàbbra is a 4-esnèl, amìg szerzek egy érintös mobilt. Tényleg, X10 mini-re van OperaMini?

Cseberből vederbe

(#18) kaller1 válasza LEFTHORSE1 (#17) üzenetére


kaller1
veterán

Van androidra is, a mostani később jelenik meg.

.::> <::.

(#19) mrlujoak válasza LEFTHORSE1 (#17) üzenetére


mrlujoak
veterán

Dettó.
Engem is idegesített a K850i-n az 5-ös, hiszen kicsit macerás volt a navigálás.
Aztán most a Vivazon értelemszerűen jobb használni az érintős 5-öst.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#20) madstunt válasza LEFTHORSE1 (#17) üzenetére


madstunt
addikt

én vmi ufó lehetek de teljes megelégedéssel használtam egy k850-en az elöttem szólókkal ellentétben az 5-öst is ugyanúgy mint most az 5.1-et.
i'm soooooooo special :D

[ Szerkesztve ]

(#21) Inarus


Inarus
addikt

Eddig az egyedüli előnyeként a rendezettebb menüsávot látom.

gerilee és mrlujoak: köszönöm.

(#22) csab2


csab2
veterán

Két újdonságot fedeztem fel eddig:
1. a gyorshívónál az oldalak képét jobban összenyomja, így jobban beazonosítható (az oldal nagyobb része látszik a miniatűrön)
2. működik a port.hu tv műsora! :)

Az opera Mini minden idők legjobb mobilos szoftvere.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#23) Norbi21


Norbi21
senior tag

Nekem arénán az 5-ös van fenn, én nem tudom. Vagy a telefonom lassú, vagy a böngésző igényei nagyok, de nekem akadozni szokott. Mindjárt megkukkantom ezt az újat is.

(#24) crey


crey
MODERÁTOR

A normál Opera Mobile új verzióját várom már. . .

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#25) crue


crue
őstag

Az imént megérkezett Androidra is.

szerk: ez már tud alapértelmezett böngésző is lenni

[ Szerkesztve ]

(#26) sbazsi válasza crue (#25) üzenetére


sbazsi
veterán

jaja, nekem is most kapta le.
remélem ebben már rendesen szinkronizálja a könyvjelzőket.

[ Szerkesztve ]

(#27) sbazsi válasza sbazsi (#26) üzenetére


sbazsi
veterán

jol erzekelem, hogy gyorsabb lett a scroll?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.