Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) TazLeacher válasza aAron_ (#48) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A 120K-t költesz rá, és a 120K-ért vetted az két külön fogalom. 6 évet simán ki lehet hozni 120K-ból, ha az "alap" konfig megvásárlásakor is elég bitang volt. 2 éves ciklusokkal számolva az két garnitúra proci+lap+VGA csere, amit (ha eladod a régit) +60 K ráfizetésével simán meg lehet oldani. Példának okáért egy 2 éves csúcskonfigra ha ma ráköltök 60K-t, az simán vinni fog mindent. Eladom mondjuk az 5870-et, +30K-ért veszek új VGA-t, majd a lap+proci kombóra is ráköltök +30-at. És ezt eljátszod 2 évente, amikor lejárnak a garik a cuccodra.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#52) vinibali válasza aAron_ (#48) üzenetére


vinibali
őstag

Sony szerintem meglépi és akkor a Microsoft is, de erre ráfaragnak majd szerintem :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#53) merkucyo válasza csaba951 (#15) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Ha most konzolt , vagy PC-t kellene venni játékra sokaknak érdemes belegondolni (mindenféle mutogatást félretéve ) , hogy a pc hiába drágább , de ha elég furfangos az illető a játékok töredékéért kell csak pénz kiadni ...

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#54) #57919488 válasza merkucyo (#53) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hát én inkább várok és majd egy nagyobb leárazásban megveszem 10 euró környékén vagy akár még jobb áron a nagy neveket.
Minőségi játékokból egyre kevesebb van szóval kb. fél év és mindent (majdnem) budget áron meg lehet venni. Hulladék konzolportokat meg még warez úton se teszek a gépemre!
Ezekhez az árakhoz kis idő kell, de konzolon is lehet jó áron venni idővel játékokat.
Aki meg nem tudni várni az fizesse is meg az újdonság árát ;] :P

szerk:
(#55) Mister_X:
Jaj már :D , ha egymás alatt/felett írunk abból megint kavarodás lesz :DDD
Nagy K meg nagy X , meg _ meg mester meg mister, és majd megint összekevernek minket :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55) Mister_X válasza merkucyo (#53) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hál' Istennek a Sony és a Microsoft is kezdi átvenni a Steam jó szokását, hogy mindig akcióznak valamit. Igen, nem fogunk 1-2€-ért AAA címeket szerválni, de legalább megmozdult valami odaát. És sok esetben az akciós árra is érvényes a PSN Plus kedvezmények :)

@K_mester: azt teszem :P Első napos a DmC, a Metal Gear Rising, a GoW: Ascension, a The Last of Us... ;)

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#56) pakriksz válasza aram01 (#12) üzenetére


pakriksz
őstag

utálom az olyan agyatlan lövöldéket ;)

skyrimmel szoktam (high grafikán), lineage2 (bár az nem releváns, annak semmi sem elég mert hulladék unreal motor van alatta), metro 2033, portal 2, medieval 2, stb. persze majdnem mind steamen ócsóér megvéve ;)

bizony bizony 2004-ben vettem új gépet aztán 2006-ban bele új vga-t, majd 2008-ban a mostani fullos gépújítás amihez jött 1,5 terányi vinyó, +4 giga ram és tavaly egy új cpu. 2006 óta össz 120k volt így ráköltve, és igazából a vinyók árát még csak bele sem kéne vennem ebbe az összegbe, mert az nem a játékokra kellett.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#57) merkucyo válasza #57919488 (#54) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Ráadásul konzolon ,és elsősorban PS-nél az eredeti játékokat viszonylag könnyű eladni , cserélgetni stb.
De ez akkor is körülményesebb mint , gyors lerántani a torrentről a megjelenés napját az adott játékot , és egy gyors crack-el már pörög is ... pláne ha most 130-tól lehet majd nextgen konzolt venni.
Elgondolkodtató , hogy nem-e éri meg + 50K rádobni .

[ Szerkesztve ]

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#58) dabadab válasza gyuromoj (#21) üzenetére


dabadab
titán

"Az a 400$ itthon szokás szerint lesz alaphangon 400eur+áfa."

Nem, a 400$ az szokas szerint nalunk 400$ + AFA vagy 400 Eur (a ketto gyakorlatilag ugyanaz)

DRM is theft

(#59) Def26 válasza dabadab (#58) üzenetére


Def26
félisten

Ja, az euróra nem jön már áfa. Ezért írtam én is, hogy megáll 250 font környékén a 400 dolláros ár.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#60) Tibi86 válasza merkucyo (#57) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Számomra a konzolok elvesztették a legnagyobb előnyüket, hogy nem kell telepíteni, frissíteni és várni rengeteget. Ezek közül szinte egyik sem áll már fent... milyen már, hogy a wii u is egy pár gigás firmware update-el köszönti a felhasználót?! :(((

.

(#61) Def26 válasza Tibi86 (#60) üzenetére


Def26
félisten

Én meg ennek örülök is. Naprakészek, és teljesen automatizált a rendszer. Xbox- on vagy engedélyezed a frissítést, vagy nem játszol. Röviden ennyi a lényeg.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#62) dabadab válasza Def26 (#61) üzenetére


dabadab
titán

"Én meg ennek örülök is. Naprakészek, és teljesen automatizált a rendszer."

Te tenyleg orulsz annak, hogy megveszel valamit, mukodik valahogy, aztan egy fel ev mulva azt veszed eszre, hogy hirtelen ugy dontott a MS, hogy egy hatalmas hirdetotablat csinal a TV-dbol es semmit sem tehetsz ellene? En nem annyira.

DRM is theft

(#63) Dr.F.E.R.I. válasza Tibi86 (#60) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A N elnöke közölte egy nyilatkozatban, hogy a tavasszal legyártandó szériánál már megpróbálják gyárilag rátelepíteni az összes szükséges szoftvert a gépre. A frissítési malőr a marketingnek volt köszönhető, mert a karácsonyi szezonra kint kellett legyen a gép, de a szoftvereken közben még mindig folyamatosan dolgoztak.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#64) Def26 válasza dabadab (#62) üzenetére


Def26
félisten

Akkor eladod azt kész. Én tökéletesen elégedett vagyok vele, nem látok hirdetést. Magyar live -om van.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#65) Tibi86 válasza Def26 (#61) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Akkor lehet bennem van a hiba, de én a PS2-es érában hónapokig képes voltam eljátszani mindenféle update+DLC kombók nélkül...és valahogy mégis sikerült bitang jól szórakoznom.

(#66) Def26 válasza Tibi86 (#65) üzenetére


Def26
félisten

Ha offline nyomod, akkor most is eljátszogathatsz. Manapság már az új játékok lemezein vannak a fw frissítések. Akkoriban még nem volt ilyesmi, mert ugye háttértár sem volt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#67) dabadab válasza Def26 (#64) üzenetére


dabadab
titán

Nem latsz hirdetest?... :F Nalam igy nez ki:

Ebbol a bal oldali harom kis negyzet az "enyem", a tobbi reklam.

Amugy meg a dologrol tovabbra is Darth Vader jut eszembe: "I am altering the deal. Pray I don't alter it any further. "

DRM is theft

(#68) Def26 válasza dabadab (#67) üzenetére


Def26
félisten

Nekem nincs a szélén az a sor. Írtam, Magyar live -om van.
Ahogy nézem neked angol vagy us a live -od regisztrációja, abból ítélve, hogy van tv, movies, és music menü. Magyar live -on ezek nincsenek.
Amúgy pár hét és tudsz migrálni Magyar live -ra is, 3 havonta 1x engedélyezik ezt MS -ék.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#69) merkucyo válasza Tibi86 (#60) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Szerintem azért nem olyan vészes a dolog , PS-esetében megkérdezi , hogy akarod-e frissíteni és max 30 perc után már túl és vagy a dolgon , és lehet sokat mondok ha 4-5 havi rendszerességgel kell ...
De ha nem multizol és offline használod , akkor soha nem fogsz találkozni frissítéssel :DDD
Lassulások sem drámaibbak mint PC-n

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#70) aAron_ válasza merkucyo (#57) üzenetére


aAron_
őstag

"Ráadásul konzolon ,és elsősorban PS-nél az eredeti játékokat viszonylag könnyű eladni , cserélgetni stb."

állítólag ezen fognak változtatni, accounthoz lesz kötve elvileg minden kulcs
DE ebben egyáltalán nem vagyok biztos, ezért is kérdeztem rá korábban, hogy erről mit tudtok :F

What is your ikigai?

(#71) merkucyo válasza aAron_ (#70) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Én is foglalkoztam a témával egy ideig , mert 2 accountom is van , de akkor megoldják , hogy csak az egyiken tudjam használni ? , és adott esetben offline is tudják korlátozni az account-ot ?

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#72) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Kíváncsi leszek a specifikációkra.

Ha 400 dollár lesz a gép ára, akkor szerintem egy 400 dolláros videókártya is többet tud most megjelenésbe, mint amik ezek tudni fognak. Bár ezt nem lehet így összehasonlítani, de tegyük hozzá, hogy 400-as keretből nem fogja megütni a komolyabb PC-k tudását.
Innentől a játék készítőktől is függ, hogy konzolos átiratot akarnak vagy hajszolják a PC-s gépek tudását.

Live poor, die ritch.

(#73) oriic válasza Def26 (#68) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig a kezdőképrenyő nekem is ilyen, és nekem is magyar live-om van. A migrálást meg meggondolom én, igazából magyarral is elvagyok és legalább vannak az 1000ft os akciók. Amcsi vagy UK acc-al nem járnék jobban.

Live-Die-Respawn

(#74) Def26 válasza oriic (#73) üzenetére


Def26
félisten

Én sem megyek át. Maradok itt. Nekem nincsenek hirdetések. :F

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#75) dabadab válasza Def26 (#68) üzenetére


dabadab
titán

Nekem is magyar live-om van, ez nem konkretam az en Xboxom, csak szemlelteteskeppen raktam ide.

DRM is theft

(#76) Def26 válasza dabadab (#75) üzenetére


Def26
félisten

Na majd meglesem otthon. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#77) Mister_X válasza merkucyo (#69) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, frissíteni kérdésre frissít, de önkényesen nekiállhat felpakolni pár gigát, ha neki az kell...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.