Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aAron_


aAron_
őstag

400 $ az itthon mennyi is? 110k? ennek ellenére most úgy érzem ezek a konzolok már tényleg kemény konkurensei lesznek a PC-nek :(

What is your ikigai?

(#2) keIdor


keIdor
titán

Egyáltalán nem is lenne vészes, ha itt kezdenének. Ha mindkettő is kell az is megvan 220k-ból PC meg onnantól full felejtő úgyis.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) boeing


boeing
senior tag

Jó áron nyitnak majd,de szerintem több lesz majd.Én nagyon várom a 720. :K

(#4) golya87


golya87
őstag

Kíváncsi leszek, hogy az AMD-t ez mennyire fogja helyrerázni.

(#5) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

"Elemzőknek" (politikai, gazdasági, miegyéb) azt sem kell elhinni, amit kérdeznek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6) .mf


.mf
veterán

Amolyan Xbox (gen1) utóérzetem van, az is hardverileg egy PC volt (P3-as gép). Moddolni vajh lehet-e majd, vagy esetleg az os-t saját, hasonló hardverre felrakni ;]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7) atike válasza aAron_ (#1) üzenetére


atike
nagyúr

Bár annyi lenne az itthoni ára... Ha tényleg annyi lesz kint, itt sajna sokkal, de sokkal többe fog kerülni... Mint azt megszokhattuk már... :(((

(#8) BiP válasza keIdor (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja, csak ne felejtsük el, hogy a 400$-tól az azt jelenti, hogy a full basic alaptípus lesz annyi.
Minden extrább változat/bundle ennél csak több lesz.
De mondjuk ez még mindig nem vészes, a várható tudást tekintve. Ennyiből bőven jobb, mint egy azonos árú PC.
Ha meg 220-at ráköltesz konzolra, akkor én is inkább kerülném a PC-t egy ideig, hogy érezzem, hogy nem hiába költöttem ennyit :)
De ha mindkettőt megveszed, annak az árából viszont már egy elég fasza PC-t lehetne már kihozni.

(#7) atike: Lényegében ezt írta ő is. 400$ átszámítva 90e Ft, ezért írt ő 110-et magyar árnak.

[ Szerkesztve ]

(#9) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Tipp tipp hátán, jövendőmondással megfűszerezve. Mindezt kisakkozta volna bárki, hogy az induló ár $400 körül lesz és, hogy az E3 nextgen jegyben fog telni... A PS4 kizárt, hogy még idén megjelenjen Európában, maximum USA, Japán, ha nem törekszenek worldwide launch-hoz. Nextbox meg tuti jönni fog, 360-nál sem telt el fél év az első bemutatkozása óta.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) aram01 válasza aAron_ (#1) üzenetére


aram01
nagyúr

110k,meg még legalább a fele,ha nem több

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) pakriksz válasza keIdor (#2) üzenetére


pakriksz
őstag

fura, én az utóbbi 6 évben a pc-re összesen 120-at költöttem (beleszámítva vinyókat) és valahogy eljátszogatom vele (nem ám angry birdst ;))
nem kell ám minden pc-hez új monitor+bill+egér+hangfal de ha szerinted kell, nyugodtan számolj hozzá 80k-t a konzolokhoz a tv-re ;)

Egyébként ennyi volt kb a ps3 és az xbox360 is, szóval semmi változás.

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#12) aram01 válasza pakriksz (#11) üzenetére


aram01
nagyúr

mivel játszol ha nem titok? cod4-el?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13) Angel1981 válasza Dr.F.E.R.I. (#5) üzenetére


Angel1981
veterán

He-he-he, hát ja! :P
Amúgy sem mondtak semmi olyasmit, amit eddig ne pletykáltak volna sokan!
Amúgy furcsa lenne, hogyha a júniusi E3-on bejelentenék, és rá pár hónapra már árulnák is - persze lehetséges.

(#14) aAron_ válasza aram01 (#12) üzenetére


aAron_
őstag

nem mondta, hogy most vette vagy 6 évvel ezelőtt :))

What is your ikigai?

(#15) csaba951 válasza pakriksz (#11) üzenetére


csaba951
veterán

Ezek szerint a játékokat (nem ám angry birdst ;)) nem vetted meg rá! ;]

Egyébként a $400-os kezdőár szerintem kifejezetten kedvezőnek mondható. A XBOX 360 és PS3 hol is kezdett? Olyan $600 környékén? És az akkor még mennyivel többet is ért...

[ Szerkesztve ]

(#16) Lacces


Lacces
őstag

Az új xbox novemberi megjelenésében én viszont kételkedem. Szerintem az amerikai kultúra miatt ez inkább október lesz a Hálaadás előtt.
Egyszer valamelyik terméknél nagyon igyekeztek anno hogy Hálaadás előtt kikerüljön vagy valami, de lehet én emlékszem rosszul.

(#17) keIdor válasza pakriksz (#11) üzenetére


keIdor
titán

Most ez hogy, vagy mire, miert ram irtal ezzel? :F

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) ProEvoFan válasza csaba951 (#15) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen.600 dollár volt.
Én a kövi konzolokra benevezek.Nem az elején, majd megjelenés után kb 2 évvel.

(#19) vinibali válasza golya87 (#4) üzenetére


vinibali
őstag

szerintem annyira nem, ők amúgyis csak licenszre engedik gyártatni GF vagy TSMC által a lapkáikat...

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#20) JanR


JanR
addikt

Meggondolandó lesz, hogy mit is tegyek majd :) Mert PC-n egyre inkább nem játszom, de néha azért leülök. Lehet az lesz, hogy 1 konzol meg egy picike htpc :) Bár azért várjuk meg ezeket a konzolokat!

(#21) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Az a 400$ itthon szokás szerint lesz alaphangon 400eur+áfa. Szerintem simán 150k felett fog kezdeni itthon, csak nehogy 200k is legyen mint anno a PS2.
Kíváncsian várom az új konzolokat, remélem nagyot fognak robbantani.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#22) Def26 válasza gyuromoj (#21) üzenetére


Def26
félisten

250 fontra tippelik az angolok. [link] Nem lesz ez 100k felett az tuti.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23) Lacces válasza Def26 (#22) üzenetére


Lacces
őstag

Az lehet, de az amcsi cégeknél van egy bevett szokás 1 dollár = 1 euró..., és szerintem most sem lesz másképp
Én is inkább gyuromoj kolléga által verzióban hiszek.
Az angolok meg csak simán átváltották és kész :D.
De ez csak az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#24) aram01 válasza aAron_ (#14) üzenetére


aram01
nagyúr

értem én de ha 6 év alatt 120k-t költött rá,szerinted mi fut a gépén? (max egy pók aki épen arra jár)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#25) Def26 válasza Lacces (#23) üzenetére


Def26
félisten

Én a wii u árazásából indultam ki, és gondolom ők is. Ugyanez ment le akkoriban, és bejött (árazás) amit akkoriban jósoltak. 80k körül van a wii u is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26) Lacces válasza Def26 (#25) üzenetére


Lacces
őstag

Hidd el! Azt kívánom, hogy neked legyen igazad! :R

[ Szerkesztve ]

(#27) Def26 válasza Lacces (#26) üzenetére


Def26
félisten

Én elég fasz vagyok ahhoz, hogy 130k -t is leszurkolja érte. :DDD Korábban, csak ennyiért vga -t vettem a gépembe.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#28) #57919488


#57919488
törölt tag

És menyi volt egy játék mikor megjelent a Box+PS3?
A gépet 1x kell csak megvenni de utána a játékok... :))

(#29) Def26 válasza #57919488 (#28) üzenetére


Def26
félisten

10-12k. Pc -n is csak 2-3k -val olcsóbbak a nyitó árak.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Rengeteg a találgatás, E3 előtt inkább nem is mondok semmit. Mondjuk ha a Sony még előtte lép, akkor fel kell kötnie az MS-nek a gatyáját.

Live-Die-Respawn

(#31) #57919488 válasza Def26 (#29) üzenetére


#57919488
törölt tag

Most akkor kb.15E-nél kezdődnek majd az tuti.
De a régi konzolok játékai se biztos, hogy hirtelen olcsóbbak lesznek majd. Pláne ha kompatibilisek lesznek az új gépekkel.

(#32) BiP válasza #57919488 (#31) üzenetére


BiP
nagyúr

"Pláne ha kompatibilisek lesznek az új gépekkel."
Na ez az, amire nem mernék mérget venni. Persze biztos így fogják hirdetni, de aztán lehet, hogy ugyanaz lesz a visszafelé kompatibilitással, mint a mostani generáció esetében. Csak pár játék, az is patch-csel vagy újraírva, stb.

(#33) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Az újakra megvárom még lesz rájuk flash XD Akor x360-at már ne is vegyek szerintetek?

GTA V : Pacikuki007

(#34) BiP válasza Sasal1ty (#33) üzenetére


BiP
nagyúr

Kiindulva abból, hogy még egy évig nem lesz új konzol, akkor is drágán,
és összehasonlítva, hogy mennyi ma egy x360, + az új generáció megjelenése után is jönnek majd ki rá játékok, (+a meglévők sem tűnnek el), ha konzolt szeretnél venni, tedd meg nyugodtan.

(#35) TazLeacher válasza atike (#7) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Semmi nem tiltja, hogy külföldről vásárolj. :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#36) vinibali válasza Lacces (#23) üzenetére


vinibali
őstag

nem lepődnék meg, ha nem lenne mind1 eurót vagy dollárt számolunk forintból. hallottál az egy milliárd dolláros amerikai platina érméről? :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#37) #57919488 válasza TazLeacher (#35) üzenetére


#57919488
törölt tag

Azért ez nem egy digitális kulcs.

(#38) Mister_X válasza csaba951 (#15) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Xbox 360 Core - $400
Xbox 360 Premium - $500
PS3 20GB - $500
PS3 60GB - $600

Legrosszabb esetben 500-nál meg fognak állni a Deluxe/Premium csomagok.

#29 @Def26: idehaza a PS3 rajtjakor elég sok helyen 15-16k volt egy játék, a Blu-rayre fogták (az már más kérdés, hogy ámerikában maradt a szokásos $50, de mindegy :U)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39) oriic válasza #57919488 (#37) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van azért úgy hogy egy egy játékot érdemesebb külföldről beszerezni, mert ott olcsóbb még postával is mint itthon.

Live-Die-Respawn

(#40) #57919488 válasza oriic (#39) üzenetére


#57919488
törölt tag

Zavvi meg még 1-2 talán de a dollárból akkor se lesz euró és 400 dollár vagy 400 euró nagyon nem mindegy. Vagy van valami olcsó szállítás amivel ezt ki lehet trükközni vagy ilyesmi?

(#41) oriic válasza #57919488 (#40) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudok róla, én csak olyanról hallottam még hogy többen összeállnak játékokat rendelni és akkor a postaköltség szinte semmi egy emberre leosztva.

Live-Die-Respawn

(#42) TazLeacher válasza #57919488 (#37) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem értem az összefüggést.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#43) Lacces válasza vinibali (#36) üzenetére


Lacces
őstag

Hallottam, és szerintem 400euróból kell számítanunk (Arról nem is beszélve, hogy az EU vámot vet ki az USA termékekre, meg fordítva, szal a 400dollár az nem olyan jó... bár külföldről is lehet vásárolni).
De a remény mindig él, hogy hátha csak a 250fontból kell majd számolni (402 dollár).

(#44) Def26 válasza Mister_X (#38) üzenetére


Def26
félisten

Abban az időben még szinte csak az 576 boltjai voltak Magyarországon. Most már elég sok bolt van ahhoz, hogy rendes árversen alakuljon ki, és van is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#45) Jegesmaci81 válasza Def26 (#44) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Árverseny most??? HAHA! Max a szürke vagy fekete importból! :-)

Amúgy teljesen egyértelmű mint minden amerikai terméknél. 1eur=1dollar! Vagyis 400 euró lesz az alapgép! Feltéve hogy jó a 400 dollar-os induló tipp.

(#46) BiP válasza Lacces (#43) üzenetére


BiP
nagyúr

Plusz ugye a sokszor elfelejtett tényező, hogy az amcsik nettóban adják meg az árat, míg európában bruttóval számolnak.

(#47) vinibali válasza Lacces (#43) üzenetére


vinibali
őstag

de aki behozza az országba, nem kiskereskedői áron hozzá, sőt szerintem a Microsoft európa importálja. na mind1, lényeg hogy kicsit több ismeretlen van az egyenletben mint mi azt gondoljuk :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#48) aAron_


aAron_
őstag

egyébként azt már lehet tudni, hogy accounthoz lesznek-e kötve a játékok? mert jelenleg nagy piaca van a használt konzolos játékoknak, de ha ezt bevezetik olyan lesz mint kvázi a steam. én már hallottam erről régebben pletykákat

(#24) aram01: azért egy 120e ft-os gépen el megy minden, lehet, hogy előtte csak valami durván low budget gépe volt 6 évig (persze nem ezt értette, én csak kiforgatom a szavait, úgy hogy neki legyen igaza) :DDD az hogy 6 évig minden játék elmenjen a gépen úgy hogy csak 120e ft-ot költesz rá természetesen lehetetlen

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#49) TESCO-Zsömle válasza Lacces (#43) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Arról nem is beszélve, hogy az EU vámot vet ki az USA termékekre

PS4 japán, ha ez számít bármit is...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#50) #57919488 válasza TESCO-Zsömle (#49) üzenetére


#57919488
törölt tag

Meg a PRC ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.