Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) nvyktor válasza dejaris (#15) üzenetére


nvyktor
aktív tag

Szerintem pont fordítva van.
Google beleölt már sokévnyi fejlesztést és egy rakat pénzt. Ennek köszönhetően mi kaptunk egy jó térképet, ő meg piacvezető lett.

Nyilván nem tökéletes, de toronymagasan jobb, mint bármelyik másik ilyen szolgáltatás.
Nekik is nyitva állt az ajtó, hogy beletegyenek ugyanannyit.

Ha a további fejlesztéséhez meg kell vegyen egy technológiát, ám tegye, ettől nem lesz kisebb a verseny, sőt.
Gugli most technológiát ÉS felhasználói bázist vesz. Ettől még nem irtja ki a Bing maps-ot, az Apple mapsot, és a sok noname alternatíváikat. Azok megmaradnak.

Jaaa, hogy nekik is fejleszteni illene?
Mért azt hitték, hogy felrakják a lábukat, és minden fejlesztés nélkül ellesznek?
Ez már a Microsoft is próbálta az IE6-tal, tudjuk, mi lett a vége...

Más.
OSM-et említette valaki...
Háát egészségedre,ha szerinted az OSM jó.
Az a térkép, ami a Róbert Károly körút - Béke út kereszteződésben a Róbert Károlyon az Árpád híd felé haladva balra akar kanyarodni a Békére, na az nálam megy a levesbe.
OSM ezen elvérzett... Gugli érdekes módon tudja, hogy azt ott márpedig nem szabad.

Kicsit OFF, de navigációs szoftverben ugyanezen bukott meg a TomTom és a Garmin, míg az iGo és a Mio rendben volt. Direkt abban a kereszteződésben tesztelem ezeket, mert tudom, hogy problémás... :D

De az OSM pl a Váci úton sem ismeri normálisan a házszámokat, ami pedig azért elég forgalmas, no meg hosszú...

Szerk:
Ja és amúgy nem vagyok nagy Gugli-fan, csak használom a cuccaikat, amit erre érdemesnek tartok.

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat! Egyél hódot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.