Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ilyen szintű pletykákat nem szeretnék PH-n olvasni. Vannak erre más oldalak.

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

"Egyesült Államokba kellene vinniük a gyártást"

A helyieknek szerintem ha van érzékük a biztonságpolitikához, erre mindig nemet fognak mondani több okból is.

(#3) dchard válasza MeszesKPT (#1) üzenetére


dchard
veterán

Mélyen egyetértek. Ha erre vágynék, olvashatnék Index tech rovatot is.

Az egyetlen érdekes mondat a cikk végén található:

" olyan új technológiákat fejlesztenek, amelyekkel meg tudnák előzni, hogy visszaéljenek a legyártott lapkákkal"

Na ezt kéne jobban kifejteni.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#4) Carlos Padre válasza MeszesKPT (#1) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Több Kína-pozitív propagandára vágysz? Arra is vannak más oldalak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#5) Tetsuo válasza dchard (#3) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

+1

(#6) Cyberboy42 válasza MeszesKPT (#1) üzenetére


Cyberboy42
senior tag

Azért ez nem csak egy amolyan pletyka amit Juli néni a ház előtti kispadon terjeszt.
Itt a lényegi megfogalmazás abban rejlik hogy az adott cég, konkrétan reagált bizonyos pletykákra. Az ilyen legtöbbször akkor csinálnak amikor a pletykák nagyon messze, vagy nagyon közel állnak a valósághoz. Kinek mi tetszik :)

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#7) MeszesKPT válasza Cyberboy42 (#6) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Ez világos, de például wccftechet nem véletlenül nem látogatom. Itt híreket szeretnék olvasni, nem pletykákat.

#4 Carlos Padre
Nem értetted meg.

(#8) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Jobban teszik a cégek,ha nem alkudoznak/kötnek egyezséget a Trump adminisztrációval...mert már nem sokáig lesz :D
Ha a következō US kormány is ragaszkodik a témához akkor viszont el kell engedni a Huaweit mindenkinek. Nem ér annyit ez az egész...

Life, Uh, Finds A Way

(#9) Predatorr


Predatorr
őstag

Hamis hírekkel tőzsdei árfolyamokat befolyásolni (vagy azokat megosztani) szerintem bűncselekmény, szóval óvatosabban kellene tolni a kattintásvadászatot. :U Már ha az ember nem a Lehmann Brothers.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#10) aginor válasza Predatorr (#9) üzenetére


aginor
addikt

Azért azt nem hiszem, hogy egy PH-n megjelenő cikk érdemben befolyásolna bármilyen tőzsdén, bármilyen árfolyamot.. Szerintem kicsit túltoltad reggel a conteokávét.. :C

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#11) joey04


joey04
titán

Máshol ez így jelent meg: Tajvan szerint Amerika nem akarja elvágni a Huawei-t a TSMC-től :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) Abu85 válasza joey04 (#11) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ha elolvasod, akkor nálunk is. ;)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13) hombre[EU] válasza Abu85 (#12) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Our government has not received any request from the U.S. government..." (Bloomberg)

Persze,mert nem request volt :) Hanem: I would like you to do us a favor though... #Zelensky

Life, Uh, Finds A Way

(#14) joey04 válasza Abu85 (#12) üzenetére


joey04
titán

Ugyebár a cím a lényeg és arról volt szó, ha nem lett volna egyértelmű. De azt egyből gondoltam, hogy Te majd kimagyarázod. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) Abu85 válasza joey04 (#14) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Hát aki csak a címig jut... ;)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#16) floatr válasza joey04 (#11) üzenetére


floatr
veterán

Ahogy mondani szokás: nem zörög a haraszt...

(#17) Samott


Samott
addikt

Egyebkent ezt a reszet nem ertem, kina mindenhol tiltakozik ha tajvant emlegetik. De a kinai ceg gyartat tajvanon?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#18) Predatorr válasza aginor (#10) üzenetére


Predatorr
őstag

Honnan vetted, hogy csak és kizárólag a PH-ra értettem, amikor sokadiknak állnak oda egy ilyen sor végére? :F(Szövegértelmezés) A konteó jelentésének meg nézz utána, mert amiről szó van, az tőzsdei manipuláció, ahogy már eleve a Huaweii b.sztatása is az. Csak trampli bácsit és seggnyalóit nem fogják a saját bíróságaik elítélni.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#19) Fecogame válasza MeszesKPT (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

Hatalmas +1

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#20) Tetsuo válasza Abu85 (#12) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

"Olyan új technológiákat fejlesztenek, amelyekkel meg tudnák előzni, hogy visszaéljenek a legyártott lapkákkal"
Erről valami bővebb infó?

[ Szerkesztve ]

(#21) aginor válasza Predatorr (#18) üzenetére


aginor
addikt

Szövegértelmezés első lecke: ha egy cikk alá odaböfögsz valamit és nem definiálod, hogy azt általános kontextusban nem csak a cikkhez írod, akkor az a cikkhez tartozik. Arról már nem is beszélve, hogy a megfogalmazásod egyértelműen a cikkre vonatkozott a "kattintásvadász" jelzővel..
Amíg nem tudsz bizonyítékot mutatni a tőzsdei manipulációra addig amit leírtál az jobb esetben konteó, rosszabb esetben vádaskodás, ami "szerintem bűncselekmény". ;)

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#22) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

A cím kérdőjellel végződik, ami kapásból azt jelenti, hogy a cikk is megkérdőjelezi az infó valódiságát. Ráadásul nem a pletykát közölték (az tényleg bulvár lenne), hanem azt, hogy a TSMC hivatalosan tagadta, hogy ilyen történt volna és ez már egy konkrét hír!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#23) Cassi válasza Samott (#17) üzenetére


Cassi
senior tag

Kína akkor tiltakozik, amikor Tajvant független, önálló országként kezeli valaki. A kínai álláspont szerint Tajvan Kína része, amely különleges státuszú területként van kezelve, de nem önálló ország.

(#24) joey04 válasza Abu85 (#15) üzenetére


joey04
titán

hát aki direkt olyan címet ad :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) Abu85 válasza joey04 (#24) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Milyet? :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#26) fishi válasza hombre[EU] (#8) üzenetére


fishi
tag

Ha nem szereted a meglepetéseket, akkor nem érdemes kizárólag a Demokrata médiából tájékozódni (meg úgy általában érdemes minden szemszög alapján kialakítani az álláspontunkat). Egyelőre lényegesen valószínűbb Trump újraválasztása, mint a bukása.

Dare2Live (DVD lemezekről): ''elképzelhető, hogy 100 év múlva is megtudom nézni amit ma kiírok?'' - perempe: ''Te valószínűleg már nem. Bár ahogy manapság az orvostudomány fejlődik...''

(#27) hombre[EU] válasza fishi (#26) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link] oh boy, ez nem a pártokról szól...a demokráciáról. Levedlik (nemzet) Trumpot,mint kígyó a bōrét

Life, Uh, Finds A Way

(#28) Samott válasza Cassi (#23) üzenetére


Samott
addikt

Tajvan szerint meg nem, megis uzletelnek veluk. Ugy ertem a kinaiak a tajvaniakkal.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#29) joey04 válasza Abu85 (#25) üzenetére


joey04
titán

ilyet

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) Abu85 válasza joey04 (#29) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Bővebben?

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#31) borg25


borg25
senior tag

Mondjuk érdekes ezt kontextusba hozni Kína megerősödött Tajvan politikájával.
TSMC költöztesse át Amerikába a gyárát, vajon miért? Hogy ne lehessen rajta gaz Huawei eszköz gyártani, vagy egy esetleges egyesítés után még maradjon TSMC gyár Amerikának. Tudom Amerika most is gyártat Kínában, de ez akkor is megmaradna, ha az amerikai tengerészgyalogság felsorakozna a Tajvani öbölben? Vagy van az a ígéret amiért nem sorakozna fel?

Egy kis off a Kína vs Tajvan kérdésre:

(#32) joey04 válasza Abu85 (#30) üzenetére


joey04
titán

az elején leírtam. máshol teljesen mást hoz le a cím. nem tartalom. de ezt sem érted nem baj. lépj túl rajta. én már ignore listára tettelek. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) Abu85 válasza joey04 (#32) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A kérdőjelet ismered?

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#34) Tetsuo válasza joey04 (#32) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

:W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.