Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bteebi


bteebi
veterán

Tetszetős, de én azért sokallom az árát - legalábbis a cikk címe (és az egér kinézete) alapján valami egyszerűbb, emészthetőbb összegre számítottam. Persze biztosan nagyon jó egér, de akkor is, na :).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#2) cildren


cildren
tag

Hiba van a cikkben mégpedig:
amivel a Windows 8, amivel egyszerűen válthatunk a Windows 8 Modern és hagyományos Asztal felületei között

szerintem az első amivel-es rész fölösleges

[ Szerkesztve ]

(#3) vlevi


vlevi
nagyúr

Szép. Kézbe fognám szívesen, de az ár valoban kicsit sok.

(#4) parkr


parkr
őstag

jól néznek ki, bár az egybeöntött kattintógombok nem tudom mennyire lehetnek kényelmesek :F
na meg igen, az ára..

(#5) htc07


htc07
addikt

Én még olyan balkezes embert nem láttam, aki a kisujjával használja a navigálógombokat.. :D

(#6) sanzi89


sanzi89
addikt

Ennyiért ez az egér rablás. Nagyon szeretem a Logitech egereit, billentyűzeteit de ennyiért sokkal jobb cuccokat adott a Logitech.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#7) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

Kár azokért a gumi oldalakért, amik max 1 évig fogják bírni anélkül, hogy ne kezdjenek el szépen leválni. A sajátomtól lassan megőrülök, garancia viszont természetesen nem terjed ki az ilyen hibákra.

(#8) SP!T


SP!T
addikt

Nagyon bejön ez a design! Az ára viszont soknak tűnik nekem is... :(

CHS Hungary már árulja! Végfelhasználói ár a kiskertől (pl nálunk) bruttó 10e lesz. Már egy kicsit jobb azért...

Én szívesen lecserélném az M510-esem erre!

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#9) BatchMan


BatchMan
senior tag

Kb, ennyért vettem az MK520 combo-t is (billenccsel együtt). Bevált, tényleg energiatakarékos.

(#10) waithEard válasza SP!T (#8) üzenetére


waithEard
őstag

Szvsz még a 10k is sok kicsit...

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#11) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Miért van az, hogy a Logitechnél egy normális 5 gombos vezetéknélküli egér 10+ felett jön ki?! Miért :F :O

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12) fi:zi'k válasza Sub-ZeRo (#11) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mert így is megveszik? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13) bbrain válasza Sub-ZeRo (#11) üzenetére


bbrain
tag

mert normális :)

Everything you read on the internet is true - Albert Einstein

(#14) Sub-ZeRo válasza fi:zi'k (#12) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Kénytelen vagy.

(#13) bbrain: Miért lenne az?! Drága szerintem hozzá. Kicsivel többé már "gémer" cincogót veszel. Oké, az nem laptophoz van, de akkor is.10k alatt jóformán 3 gombos Logi egerek vannak cask.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15) banhammer


banhammer
veterán

A kérdés csak az, hogy mennyire lehet FPS (multi) játékra használni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#16) Zimmy88 válasza BatchMan (#9) üzenetére


Zimmy88
tag

Nekem is az van, és sokkal jobban megérte ennyiért mint ez a szóló patkány... :)

FZR2000 ®

(#17) FLATRONW


FLATRONW
őstag

A cikkírót kérdezem, hogy miért is örülhetnek a balkezesek ennek az egérnek? Talán azért, hogy felárat fizethetnek az extra gombokért, amit nem is tudnak használni?

(#18) beteg


beteg
őstag

Kár, hogy a Logitech már nem a régi. Túl árazott és gyenge minőségű.

Csak futni kell!

(#19) R3laX válasza beteg (#18) üzenetére


R3laX
addikt

Már nem a régi túlárazott gyenge minőség? Mai napig megvan a Logitech Mx510-em(2003-as), ami még mindig kifogástalan állapotú. Széjjel quake-eztem pedig. Anno 13k körül volt.

szerk.: Még most Battlefield-re is ezt használom :)

[ Szerkesztve ]

(#20) Mici80


Mici80
tag

F*sza! :D Bár az ára.. Hááát...

---

(#21) Kashim válasza beteg (#18) üzenetére


Kashim
őstag

Vannak termékeik amikkel akadnak gondok, de szerintem nem kell általánosítani. Nálam nagyon sok logi cucc fordult meg, voltak néhánnyal gondok, de a legtöbb évek után is ugyanolyan jól használható, mint mikor megvettem.

(#22) nyunyu


nyunyu
félisten

Melyik marha tervezte az eger aljara az akkutoltottseg visszajelzo LEDet?

De legalabb az eger sorozatszamat mar nem kaparos sorsjegy alapanyagra nyomtatjak, hanem az akku fedelen belul van, igy nem fog 2 honap utan lekopni. :C

Ar? 39.99$ az ajanlott ara.
10 az sok erte, annyiert M705-ot lehet kapni, ami ennel komolyabb eger.

Nálam nagyon sok logi cucc fordult meg, voltak néhánnyal gondok, de a legtöbb évek után is ugyanolyan jól használható, mint mikor megvettem.

Nekem nem volt ilyen szerencsem a csucs egereikkel az elmult 10 evben, mindegyik behalt 2-2.5 ev utan. (MX700, MX1000, 2xMX Revo)
Na jo, anyam 9 eves MX500-aban most kellett mikrokapcsolot cserelni, de az negyedannyit sem volt nyuzva, mint az en egereim.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#23) OutsideR


OutsideR
aktív tag

"a jobb és balkezesek is használhatják, utóbbiaknak legfeljebb a hüvelykujjra szabott gombok lesznek az ellenkező oldalon."
Aha, ez teljesen jó akkor balkezeseknek. Kivéve hogy nem
Főleg nem ennyiért.
Anno a balos mx610-em került ennyibe, de azon legalább jó helyen voltak a gombok.

(#24) sing1ep1ayer válasza banhammer (#15) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Valószínűleg használható multi FPS-re is, bár nem erre szánták elsődlegesen. A koreai gamer-Istenek azért gyanítom hogy nem ilyet vesznek majd, de amilyen szinten a hazai játékosok vannak, arra akár elég lehet (aki vér-gamernek érzi magát, annak jelzem, hogy itt kell megsértődni), még ha nem is feltétlenül a legokosabb választás.

Mindenesetre szerintem nagyon drága és balkezesként eszembe nem jutna ilyet venni. Noti mellé jó lehet, olyan 5-7k közötti áron - szerintem hamarosan le is fog oda zuhanni, mert ennyiért a kutyának sem kell majd.

(#25) banhammer válasza sing1ep1ayer (#24) üzenetére


banhammer
veterán

Most egy Logitech G9-et hasznalok es neha egy Logitech Mk 250 vezetekmentes eger, bill kombot es a kombo nem valami jo jatekra, van benne keses rendesen.

Ezert tettem fel a kerdest.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#26) sing1ep1ayer válasza banhammer (#25) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Az MK250 eléggé alsó kategória. A válaszom amúgy kissé irónikus volt, ha tényleg játékra kellene, akkor szerintem ne ebben gondolkodj. Logitechnél maradva inkább vegyél használtan ehhez képest fél-kétharmad áron mondjuk egy Performance MX-et. Az sem gamer egér ugyan, de nagyon jó játékra és remek az üzemideje is, bajod meg maximum annyi lehet vele, hogy esetleg mikrokapcsolót kell benne cserélni, ami filléres tétel. Persze ha más márka is megfelel, akkor számtalan további lehetőséged van.

(#27) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Csak a szabadonfutót irigylem róla.

(#28) nyunyu válasza sing1ep1ayer (#26) üzenetére


nyunyu
félisten

Performance MX-et. Az sem gamer egér ugyan, de nagyon jó játékra és remek az üzemideje is

Az egy toltessel 40-50 ora uzemidejet nem neveznem remeknek.
MS Explorer Mouse ugyanolyan Eneloop akkuval ~80 orat birt.

Mindket egerem volt, de inkabb visszatertem az MX Revohoz.
Ugyan ez sem hibatlan, mostanaban foleg a dokkolas nem megy neki, de kenyelmesebb, mint a masik ketto.
Lendkerekes gorgojet azota is hianyolom az osszes uj L egerrol.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29) banhammer válasza nyunyu (#28) üzenetére


banhammer
veterán

Az akkumlátorok sosem adnak le 1.5 Voltot, inkább 1.2-t adnak le.
Így nincs mit csodálkozni azon, hogy kevesebb az üzemidő az igértnél.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#30) nyunyu válasza banhammer (#29) üzenetére


nyunyu
félisten

Perf MXet gyarilag hosszanfriss akkuval szallitjak, nem elemmel.
Eleinte Eneloop (2000mAh) volt hozza csomagolva, kesobb valtottak GP Recykora. (2100mAh)

Explorerhez sima GP akkut adtak, ami ugyan nagyobb kapacitasu (2700mAh), de magatol lemerul par het alatt.
Helyette Enelooppal hasznaltam.

Igy akkus egeret hasonlitottam akkus egerhez, ugyanolyan akkuval...

Osszevetesul: MX Revoban 3.6V*600mAh LiIon van, igy a Perf MXnek 2/3 energiakeretbol kell garazdalkodnia, de egyaltalan nem takarekosabb, mint az elodje, joval kevesebb ideig megy egy toltessel.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31) sing1ep1ayer válasza nyunyu (#28) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Én ennyire konkrét adatokkal nem tudok szolgálni, te sem tudom honnan vetted, de tegyük fel, hogy hiteles. A Performance MX mindenesetre 2 hetet biztosan kihúz egy töltéssel, még kemény használat mellett is - szerintem ez azért már bőven vállalható. MS Explorer Mouse lehet hogy még többet bír, de nekem ez is elég, másrészt annak bazi nagy a vevője.

(#32) sanzi89


sanzi89
addikt

Engem ezek az adatok eléggé meglepnek. A Logitech M705-ös egeremben 2 éve a gyári elem van... :U

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.