Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eeXaa


eeXaa
addikt

:K

(#2) AS


AS
félisten

Android kb olyan mint a wm6.5 csak jobban van optimizálva jobb felülete.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Konflikt válasza AS (#2) üzenetére


Konflikt
addikt

:DDD
apam.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#4) EczkE


EczkE
addikt

Nem lenne hülyeség.

Asszem mindenféleképpen!

(#5) #16820480


#16820480
törölt tag

persze, a szolgáltatók csak úgy hajlandóak forgalmazni a telefonokat, ha saját maguk által testreszabott szoftvert tehetnek rá, aztán meg ráfogják a google-re, hogy nem frissíti elég gyorsan... esetleg hagyni kéne a gyártó alap szoftverét, nem külön alverziózni, és mindjárt egy problémával kevesebb :K
főleg okostelón. ha annyira kell nekik a w'n'w menüpont, akkor írnak egy ilyen android alkalmazást, azt' előtelepítik.

(#6) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Előszőr azt hittem,hogy megakarják szabni az oprendszer kinézetét,de nem,hála az égnek,amúgy ez egy nagyon jó ötlet,hogy rögtön elérhetővé teszik kiadás után az új verziószámú OS-eket.

(#7) vsgaborr11 válasza AS (#2) üzenetére


vsgaborr11
tag

#omfgwtfrtfmlmhdao :W

(#8) Depression


Depression
veterán

Szóval a marketről lehet majd tölteni az új Androidot. De ehhez a magyar szolgáltatók mit szólnak? Ki lesznek zárva, vagy szimplán úgy, ahogy eddig szinte nem is lesz frissítés, szóval nem lesz mit letölteni?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Ha ez jól sikerül az Android egyik legnagyobb (jövőbeni) baja lesz kiküszöbölve.

depression: Mit csinál a szolgáltató? Letiltja a marketet?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#10) Karma válasza Dare2Live (#9) üzenetére


Karma
félisten

Volt már rá példa. De pl. a Legendem alapból nem lát csomó mindent a Marketen valami mítikus oknál fogva.

Egyébként ebben nem csak az a lényeg, hogy simán lehet frissíteni a rendszert. A cserélhető komponensekre bontás önmagában egy hatalmas előrelépés, a Nokia is próbálkozott vele (SW Update alkalmazás FP2-től), csak éppen nem lett jó semmire se.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#11) Straw


Straw
senior tag

Szerintem ez tök jó.
Amikor kijött a Nexus azt hittem lesz egy-két dolog amit megtartanak csak a Nexus saját fícsörének, de ezek szerint mégsem. :C

42

(#12) Dare2Live válasza Straw (#11) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

googlenek a pénzt nem a készülékeladások fogják nagy mennyiségbn termelni, elsősorban nem mobilgyártó cég.

Karma: Én ott lepődtem meg amikor Spican lévő bugos alkalmazások S100on jól müködnek vagy fordítva. Szabdalt mint a J2ME. WriteOnce, Debug Anywhere.... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#13) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

ötlet jó csak ez mikorra várható?

(#14) buszman75 válasza Karma (#10) üzenetére


buszman75
csendes tag

A fizetős cuccokat nem látja a telód.Azok itthonról nem letölthetőek. :((( Ha át tudod verni,pl külföldi SIM-kártyával rögtön látni fogja.

(#15) #16820480 válasza Dare2Live (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk azért az is benne van, hogy valamit a programozó rontott el bizonyos esetben. persze nem azt mondom, hogy a platform tökéletes, de azért elég használhatónak tűnik eddig, és nagy cég(ek) állnak mögötte.

(#16) BloodRay válasza buszman75 (#14) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem erre gondolt. Volt/van egy ilyen market-es bug Legend-nél.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#17) Segal válasza buszman75 (#14) üzenetére


Segal
veterán

Nem kell azt átverni csak egyszerűen rootolni kell a telefont és utánna mindent láthatsz a Market-be a hazai Sim kártyáddal is...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#18) Dare2Live válasza #16820480 (#15) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ez olyan bizonyítványos... ha elrontott akkor mindkét készüléken szarnak kellene lennie...

J2ME mai napig nagyon jól használható, sött sok szempontból a legjobb fejlesztési platform. max ott is mint ezek szerint androidnál is meg kell nézni több készüléken is. (J2MEnél volt SE+Nokia ott elsőre müködött, max kicsit faragni kellett és volt samsung/moto ahol elsőre jellemzően le se futott....)

A lényeg, hogy google látja a problémát és tenni akar ellene és googlenak hatása is van rá nem úgy mint anno/most Sunnak... (Más kérdés, hogy egy midp2 most már mindenhol úgy van ahogy annak kell.)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

ideje volt már ennek
mert ez a veszély tényleg fenn áll, ha nem is olyan "drámaian" mint ahogy a címben szerepel ;)
ez legalábbis elég durván jó adat

(#20) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Mondjuk én úgy emlékszem még régen,hogy úgy harangozták be az androidot, hogy majd szolgáltató független lesz az update, jön majd a kánaán meg minden..
Oszt még sem ez lett..

Magic 32b-m van,de hivatalosan csak 1.6 lehetne rajta,pedig a 2.1 már kint van egy ideje,eléggé vicces.

Tényleg, amúgy ez hogy van: új fw-vel nő az alap hw igény, vagy nem?
Mert a 2.1 kicsit lassabb volt a teló,mint az alap 1.6tal, de szerintem az csak a portolás miatt volt..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21) Karma válasza Zirowe (#20) üzenetére


Karma
félisten

Sajnos a mobilrendszerekben is úgy van, mint az asztalon: egyre jobban híznak.

“All nothings are not equal.”

(#22) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Ez jó hír.
Én viszont nem azt látom, hogy a frissítés téma annyira rosszul lenne megoldva, jobb modellek sorra megkapták a 2.1es frissítést, igaz várni kellett rá, de meglett.

(#23) t72killer válasza 8nemesis8 (#22) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

hja, korántsem olyan durva a helyzet, mint pl a wimo 6.x->7.0-nál...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#24) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Ezt nem igazán értem, mert a cikkből az jön le, mintha a Google egyedül fejlesztené a platformot, holott ez korántsem így van.

(#25) Pappóka


Pappóka
csendes tag

Szerintetek hogyan oldaható meg, hogy ne csak a készülékmemóriára tudjak alkalmazást telepíteni? HTC Hero 1.5.

Na. Ugye.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.