Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gradilaci

    csendes tag

    válasz SzalaiG #90 üzenetére

    A negykezes amugy megeri anyagilag, foleg nekem,mivel tanulojarat lesz, es jo baratom lesz a tanitvanyom, aki itt is ismert...tehat a jo tarsasag adott, plusz enyem a teljes km penz a jarat alatt, ove "csak" a napidij...igaz a felelosseg is engem terhel...

    Asifan: Ki kell abranditsalak. Alltalaban kell cd, vagy minimum egy olyan program, amivel a navi kommunikal a szamitogeppel. A legtobb navi mukodik egyutt a pc-vel csak ugy, mint egy adathordozo, a megoldas az szokott lenni, hogy egy memoriakartyara, ami a GPS-be kll, egy kartyairoval felmasoljuk a programot, majd berakjuk a naviba, es ha szerencsenk van, akkor onnan siman betolti a navi a programot. De nem szokott ilyen egyszeru lenni, mert a felbontastol kezdve a licenszig sok mindennek egyeznie kell, hogy gond nelkul fussan az alkalmazas a GPS-en. En MIO-kat szoktam buvolni, tehat van ralatasom a dolgokra.

    [ Szerkesztve ]

    A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés