Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) PBA válasza Tikakukac (#49) üzenetére


PBA
aktív tag

Ahogy mondod, Abszurdisztán, a legjobb és legtalálóbb név jelenleg - sajnos. A lerohadó kórházak és stadionok országa - következmények nélkül. De sokaknak így is jó ez, elég ez. Mert még nem került kórházba ő maga vagy családtagja, és nem tapasztalta meg a gondokat. Vagy nincs összehasonlítási alapja, hogy máshol hogy működnek a dolgok. Nem, nem mint turista, hanem mint ott élő polgárként kell legyen összehasonlítási alapod. Hogy hogy áll hozzád ott a NAV és hogy áll hozzád itthon. Folytathatnám a sort. Igen nagy különbségek vannak. Akinek ez jó, bólogasson, bégessen, nem gond. De ne magyarázd el nekem, hogy ez jó és értem van. :) Nem értem van.

És hogy miért nem húzok el, ha nem tetszik? Pontosan ezt teszem fokozatosan. Egyre többet vagyok külföldön és dolgozok inkább ott. Oda menjen az adóm, ahol nem elsíbolják, ahol hagynak élni, ahol nem szopatnak szét, és nem rágják el az életem. Ahol benne hagyják a rendszerben a pénz nagyobb részét. Mindenhol lopnak, igen, csak épp nem mindegy, hogy mennyit, és nem mindegy, hogy mennyire pofátlanul, az arcodba röhögve.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.