Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Red magic 3 400 ezret gurit alapból. De ez tényleg érdekes hogy lett neki ennyi.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) pusszycat válasza AS (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egyszerű. Ha tesztprogramot észlel ludicrous módba kapcsol mint a tesla.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) kcsa


kcsa
veterán

Sz.rok a pontokra, de kíváncsi vagyok erre is, ha már a OP nem gurított (számomra) túl nagyot.

(#4) mjani1172


mjani1172
addikt

OP7 Pro-t érdemes erre cserélni?

(#5) kcsa válasza mjani1172 (#4) üzenetére


kcsa
veterán

Tegnap rendelted, még hat nap amíg megérkezik, és már cserélnéd? :DDD

(#6) hcpety válasza mjani1172 (#4) üzenetére


hcpety
tag

Mindenképpen! :D A SOC-ot leszámítva sztem minden paraméterében gyengébb lesz a Redmi.

(#7) janes1976


janes1976
őstag

Tudja vki mikorra várható a megjelenés? :F Az árára nagyon kíváncsi leszek. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Adná az Isten, hogy műanyag hátlapja legyen, de ha valami jó minőségű akril, vagy olyan, ami bírja a strapát nekem oké, csak ne üveg legyen :D

De veszek egy ilyet az tuti

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) mjani1172 válasza kcsa (#5) üzenetére


mjani1172
addikt

Bevallom ,csak trollkodtam. :-)

(#10) vicze


vicze
félisten

"generációjára utál"
De miért utálja szegényt? :(

Elnézést. :B

(#11) Obyboy


Obyboy
addikt

A hype keltést és a minden napra adunk egy kis infót szépen eltanulták a OnePlus-tól.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#12) INGJOKE


INGJOKE
veterán

"AnTuTu csúcstartó Xiaomi Mi 9-et 6/1268 GB-os"

Ezt a kiszerelést még nem hallottam, itt már nem sírnának a tárhely bővítés hiánya miatt.
Egyre jobban kíváncsi leszek erre a redmire... remélem az őszi mix széria is brutál állat lesz... :D

(#13) p2pp


p2pp
őstag

20GB DDR5 Ram lesz benne? 😂😅🤣

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#14) atike


atike
nagyúr

Továbbra is azt mondom, hogy normál átlagos napi használathoz még 100 000 pont sem kell... Azaz a telefonok legtöbbje bőven megfelel... :) Számomra soha nem fog egy telefon sem eladni magát a nagy benchmark értékkel...

[ Szerkesztve ]

(#15) p2pp válasza atike (#14) üzenetére


p2pp
őstag

Hiába fél milka az antutu, ha a rosszul optimalizált rendszer miatt lassúnak találod. Esetleg kézben fogva nem győz meg.
Vagy netán nem tetszik a kijelző képe, stb, stb.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#16) mjani1172 válasza atike (#14) üzenetére


mjani1172
addikt

Már ki is ment a divatból. Régen mindenki ezzel villantott de már szinte senkit nem érdekel az antutu.

(#17) szemy94 válasza mjani1172 (#16) üzenetére


szemy94
senior tag

Anno 2.3 android alatt volt 1600(!) antutu-m, azóta nem is tudom melyik telefonomon volt fent :DD
Az első telefon, aminek a sebességével elégedett voltam mobilarena teszt alapján 21k antutu 5.x-en.
A mostani 220k-240k (6-7 antutu). Nem hiszem, hogy ez annyival gyorsabb lenne.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#18) DraXoN válasza szemy94 (#17) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog (1)

nem azonos a "számolás" mértéke a verziók között...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#19) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Az én nokia 3.-asom 26500-at tud villantani :D

(#20) persil


persil
nagyúr

Igazabol hot felesleges mar az egyre izmosabb hardver, reg elertuk azt a szintet, amikor mar kurva erosek a telefonok(processzoros teljesitmenyben), ha szannanak ra idot a fejlesztok, akkor akar egy snapdragon 800-on is vigan elfutna minden. Pedig az aztan nem mai darab. Fogyasztas, homerseklet, uzemido, inkabb ezekre gyurnanak a csillio pontos antutu eredmenyek helyett.

Az meg hab a tortan, hogy mig a lassan konzolszintu jatekok vajsiman futnak, addig egy home oldal lapozgatasa, vagy sms megnyitasa is kepes beroccenteni a legcombosabb telefonokat is, ha epp olyan kedveben van a rendszer.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21) szemy94 válasza DraXoN (#18) üzenetére


szemy94
senior tag

Tudom én is, minden verziónál emelkedik, nyilván a régi nem tudná a mai processzorokat kezelni, de akkor is vicces valahol.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#22) tibaimp válasza atike (#14) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Teljesen igazad van! Nekem egy régi Honor 8-am van, ~120.000 pont körül tud, és bőven jó mindenre, amire én használom.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23) amadeus11 válasza tibaimp (#22) üzenetére


amadeus11
senior tag

Szerintem is 100000 pont felett már egy átlag felhasználó, aki nem PC-s játékokat akar mobilon futtatni nem fogja észrevenni a sebességbeli különbséget.

There is a star

(#24) twollah1976


twollah1976
őstag

Nem erdekelnek a pontok!
A megjelenest, a pontos arat es az elso tesztet varom!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25) joey04 válasza AS (#1) üzenetére


joey04
titán

na vajon??? :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az AnTuTu csak egy mérőszám.. Amit több dolog is markánsan tud befolyásolni... Kezdjük az UFS3.0 sebességével.

Vagy hőmérséklet is... Szóval majd élőben inkább.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) enginev3.0 válasza INGJOKE (#12) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mi mix4

[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#28) mjani1172 válasza enginev3.0 (#27) üzenetére


mjani1172
addikt

Csak 1 kérdés.:Minek?
Soha ki sem forrja magát semmi, évek óta ugyan azok a gondok, az értelmes modelleket nem szállítják, Mi note7 pro, stb,

(#29) enginev3.0 válasza mjani1172 (#28) üzenetére


enginev3.0
félisten

🤷
Értelmetlen amit csinálnak

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#30) Graphics válasza mjani1172 (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Folytatod a trollkodást?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) WaG_Gaming válasza Graphics (#8) üzenetére


WaG_Gaming
tag

Üveg lesz a pletykák alapján, de nekem is inkább fém vagy kevlár kéne a hátlapra, mert az strapabíróbb.

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#32) mjani1172 válasza Graphics (#30) üzenetére


mjani1172
addikt

Jó a megérzésem, hogy nevet változtattál?
A régit eldobtad valamiért?

[ Szerkesztve ]

(#33) Graphics válasza WaG_Gaming (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A fémmel az a baj, hogy csak egy leheletvékony borítás a mobiloknál, hogy ne növelje a súlyt, alatta "támasztéknak" egy sima műanyag van.

Tud horpadni, nem nyeli el az "ütközés" energiáját a fém lapka.

A műanyag rugalmasabb lenne, a "kevlár" meg kérdés valóban az-e.

Az üvegnél minden előnyösebb ez tény.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) Narancskoma


Narancskoma
tag

Tudnám mi értelme van ezeknek a méréseknek...

(#35) Graphics válasza Narancskoma (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az autók teljesítményét is megmérik, annak mi értelme van? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) INGJOKE válasza enginev3.0 (#27) üzenetére


INGJOKE
veterán

ÓÓÓ igen ezt olvastam én is... ha ez így megvalósul akkor nagyon durva lesz... :D

(#37) joey04 válasza mjani1172 (#32) üzenetére


joey04
titán

A megújult mobiilarenán alapvetően hiányzott az a funkció, hogy az adatlapon látni lehessen, ha a usernek volt korábbi felhasználóneve. Pont miatta kértem, hogy tegyék vissza. Azóta már látni itt is, ha rámész valakinek az adatlapjára. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Valószínűleg nem állt rendelkezésre az UFS 3.0 tároló az Mi9 fejlesztésekor.
Gondolom kamerában lesz picit gyengébb az Mi9-től a K20
Na de gyerekek az Mi Mix 4-el is riogatnak minket,az milyen durva lesz..... :DD

(#39) Graphics válasza joey04 (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez remek hír. Milyen motiváló tudok lenni még számodra is.

Akkor már az biztos, hogy már csak miattad is megérné törölni a regisztrációt, ha erre van időd, hogy ezt nézegesd. Ne tisztelj meg ezekkel, köszi.

@mjani1172: Elég sok oka volt a névváltásnak, leginkább a trollok, haterek, és szarháziakból és flame-keltő fkalapokból lett elegem :) Reméltem, hogy kevesebb fogja b.szni a rezet, de hát a rézfúvósok nem igazán fogynak. Velem van a baj amúgy... Mert sokszor leálltam a hülyékkel foglakozni... Nekik jó így a világ, rá kell hagyni.

Jobb az a technika, ha a hülyéket nagy ívben kerülöm... Vagy inkább nem szólok senkihez, ahogy öregszik az ember, bölcsebbnek látja, ha nem pofázik bele a "nagyobb" tudásúak vitájába.. Mindenki oldja meg a saját fb szintű kommentjeivel a világot. Vannak elborult egyének, jobb nem bántani őket, nem lehet tudni milyen elme ül a túloldalt a lavórban.

Van egy-két alattomos megnyilvánulás is, munka mellett nincs időm megfejteni más emberek agytekervényeit... Mert időpazarlás.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) mjani1172 válasza Graphics (#39) üzenetére


mjani1172
addikt

Szerintem túltolod. Nem kell ilyen komolyan venni, nem szabad.
Én (hangulattól függően) ha belemegyek vitába, csak addig amíg nem csap át személyeskedésbe. Onnan elengedem. Én ide nem azért járok, hogy gyűlölködjek, egy kis vita, csipkelődés belefér, de a komoly sértegetés nem.
Peace. :R

(#41) Graphics válasza mjani1172 (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) neoforce


neoforce
aktív tag

Nagyon kíváncsi leszek az árára,bízom benne hogy 100k alatt marad akkor döntené a mobilpiacot😁😁

(#43) janes1976 válasza neoforce (#42) üzenetére


janes1976
őstag

Itthon több lesz, én úgy hallottam Kínába lesz 100k. Akkor itt + járulékok. Sajnos az bőven felette lesz. :U

Pedig nagyon várom én is, mert érik a telócsere és ha értelmes lesz az itteni ár, akkor benevezek egyre.

Sajnos a Oneplusnál követik a hüvely példáját (annó), drága lett sztem, ennyit nem adok telefonért.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#44) Whist válasza janes1976 (#43) üzenetére


Whist
aktív tag

Ha a Mi 9 lett 150, ami a Xiaominál a felső kategóriába tartozik, akkor kétlem, hogy az olcsóbb Redmi készülék ''bőven'' 100 felett legxen, de majd meglátjuk. Szerintem Poco F1 ára lesz. 110-120-ért meg nagyon ütős ár-érték arányú telefonnak ígérkezik.

(#45) janes1976 válasza Whist (#44) üzenetére


janes1976
őstag

Nekem a 120-130 is bőven felette van, mivel nem épp 100 felett van. Nálam a nem bőven 100k felett a 105k van, mondjuk 110kig. :U

Meg ugye minden járulék az nem kevés sajna. :O

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#46) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Más oldalakon UFS2.1-et említenek.
[kép]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.