Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Dungeons teszt

Hozzászólások

(#1) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Sejtettem, hogy a DK1-2 hangulatát nem fogja visszaadni. Látni lehetett a készítők ütemtervéből, túl gyorsan lett kész..

(#2) sto1911


sto1911
veterán

Sajnalom a jatekot, nagyon jo is lehetett volna, en szemely szerint a tutorial vege fele mar baromira untam... :(

(#3) ollie


ollie
MODERÁTOR

Amikor megnéztem a Gamerankings pontszámot, már sejtettem, hogy felejthetőre sikerült a játék. Sajnos. Jó lett volna egy ütős Dungeon Keeper klón. :(

***

(#4) D.Orion


D.Orion
veterán

Töröltem a játékot a Wishlist-ből. Ezzel mindent elmondtam. :(((

(#5) Boxi88


Boxi88
őstag

Úgy néz ki ezt a játékot kihagyom, nem sikerült valami emlékezetesre! :(

(#6) #92888064


#92888064
törölt tag

nekem is csalódás volt, mert dungeon keeper-hez hasonlítottam.
aki nem ismeri az "elődöt", annak még bejöhet a játékmenet.

[ Szerkesztve ]

(#7) Mourgul válasza #92888064 (#6) üzenetére


Mourgul
csendes tag

Őőő, szerintem azok se próbálják ki akik nem ismerik a Dungeon Keepert. Lehet hogy kisebbet csalódnak, de csalódnak. Márpedig a DK után tudjuk, nagyon de nagyon jó kis játékokat lehetne itt összehozni. Búbánatért nem lehetett összehozni egy DK3 -at jó grafikával pici újítással :(

(#8) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Egyetértek a tesztelővel, bár én a hangulat és a grafika részpontszámát megfordítottam volna.
A demo alapján én is valami DK-ra számítottam, de csak nehezen esett le, hogy ez nem olyan játék, sőt, az első pályán egy jó ideig nem tudtam, mit kell csinálni.
Ha csak annyit tettek volna hozzá, hogy a lényeinket is lehessen kommandírozni, akkor egy fokkal már jobb lenne az egész. De így...
Remélem a modderek készítenek hozzá DK irányítású modot is.

Amúgy ha valakit érdekel legálisan ingyenes Dungeon Keeper egy, akkor ide kattints!

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#9) rt06


rt06
veterán

Grafika:
Ülj le egyes.

aztan kap 5 pontot

ez hogy jott ki?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#10) Habib[HUN] válasza rt06 (#9) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Hát fősulin 60% kell a ketteshez (még az én időmben) :) az alatt bizony egyes

(#11) sto1911 válasza Necroman_Mk2 (#8) üzenetére


sto1911
veterán

Nehany screenshotot tudnal mutatni a KeeperFX-bol? Nem nagyon talalom, felrakni viszont most nem tudom.

(#12) CaptainChaos válasza #92888064 (#6) üzenetére


CaptainChaos
tag

Nehogy a Diablo 3 is így járjon... Az katasztófa lenne ennyi év várakozás után...
Kár ezért a cumóért...

70/403-03-54 Hívj, ha nem vagyok PH-n, és biznisz van JUSTICE FOR HUNGARY!!!! Szebb jövőt! Azért jó tengerparton lakni, mert csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék

(#13) sto1911 válasza sto1911 (#11) üzenetére


sto1911
veterán

Talaltam, ahogy gondoltam, az egyet moddoltak tovabb, nem a kettot :(

(#14) oxox


oxox
addikt

multi resz van benne?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#15) Necroman_Mk2 válasza sto1911 (#13) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Írtam is, hogy az első részről van szó :K
Viszont az alap kampányon kívül több tucat másik küldetéssorozat is van, köztük olyan, amiben a jókkal lehet lenni.

(#14) oxox Nincs.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#16) sto1911 válasza Necroman_Mk2 (#15) üzenetére


sto1911
veterán

Írtam is, hogy az első részről van szó :K

Remek, most hogy meg 1x megirtad, eszre is vettem :DD

(#17) oxox válasza Necroman_Mk2 (#15) üzenetére


oxox
addikt

hmm...szerintem eleg nagy ongyilkossag ma jatekot multi nelkul kiadni...de ok tudjak

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#18) Necroman_Mk2 válasza oxox (#17) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Ezt játéka válogatja, pl. az újragondolt King's Bounty-ban se volt multi (mondjuk oda nehezen is lehetett volna implementálni), de a több konzolos akciójáték is remekül megvan nélküle.
A Dungeons esetén viszont lehet nem ártott volna...

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#19) Youri


Youri
veterán

Kár érte :(((

RTX ON

(#20) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Itt is a gyors pénzkeresés volt a mérvadó :/

(#21) Youri


Youri
veterán

Csak nem tudom, ilyenkor a fejlesztők belegondolnak-e abba, hogy ebben a warezzal és online szaklapokkal teli világban ha elvárton aluli gamet adnak ki, abból nem nagyon lesz nekik pénzük, mert lesznek tesztek egy klikkre a fogyasztótól, aki ha maga is meg akar győződni arról, hogy ez egy vacak anélkül, hogy pénzt adna ki, letölti, aztán ha jó megveszi, ha nem megy a levesbe....

RTX ON

(#22) julius666


julius666
addikt

Ezt már az első videónál tudtam ilyen szar lesz.
Szomorúan látom, hogy ti is ilyen ócskán pontoztok, ez a nyilvánvaló fos 4-nél többet összesen nem érdemelt volna.

(#23) VIC20


VIC20
őstag

Hát, akkor vissza a DK2-höz.
Kár érte.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Dungeons teszt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.